На які подарунки образяться чоловіки

Звичайно ж, потрібно було до свят писати статтю на тему, «на які подарунки образяться чоловіки», а не після них, але свята повторюються щороку. Перед кожним святом ми, жінки, ламаємо голову, що ж піднести нашу благовірному на чергове свято, а вони мовчки з вдячною посмішкою проковтують всі, що ми їм даруємо, треба їм це чи не треба. Наші подарунки можуть порадувати їх, а можуть і зачепити або образити. Отже, на що ж образяться чоловіки?

Антіподарок №1. Шампуні і гелі для душу. Чому то жінками прийнято дарувати ці засоби гігієни. На свято 23 лютого мій брат зібрав 3 гелю для душу і 2 шампуню, вистачить до наступного свята! Цікаво, як би відреагувала жінка, якби отримала на свято інтим гель і очищуючий засіб для особи. Хотіла б я подивитися на її обличчя! Геть засоби гігієни! На які подарунки розраховує жінка у відповідь, після засобів гігієни?

Антіподарок №2. Плюшеві ведмедики та іграшки. Дівчатам приємно отримувати милі іграшки, хоча потім ми не знаємо, що з ними робити, вони так і припадають пилом у шафі або на дивані. А чоловікам-то що робити з ведмедиками ?? Хіба тільки вам передарувати ...

Антіподарок №3. Манікюрний набір, тримери, тренажери - або все що, говорить про недоліки наших чоловіків. Навіть якщо ви даруєте такий подарунок не з натяком, все одно він може сприйняти це по-іншому. Перш ніж купувати чоловікові подарунки, поставте себе на його місце і подумайте, чи сподобалося вам отримати це.

Антіподарок №4. Піжами, труси, шкарпетки, капці, краватки. Таку дрібницю чоловік може собі і сам купити. Ну що ви відчуєте, якщо ваш чоловік вам подарує колготки. Такі банальні атрибути, які присутні в його житті кожен день не принесуть йому задоволення. Про краватки окремо. Не кожен чоловік носить краватки, хтось взагалі і сорочки рідко носить, а краватки тим більше.


Антіподарок №5. Гроші. Не даруйте гроші, незалежно від суми. Чоловіки самодостатні і горді, цим подарунком ви точно його зачепите і скривдите. Чоловік - годувальник і мисливець, навіть якщо в даний момент щось не клеїться. Якщо шкарпетки з трусами ще можна проковтнути, то грошима ви його тільки образити. Якщо ви хочете йому допомогти матеріально, то не потрібно подавати це як подарунок.

Антіподарок №6. Жартівливі подарунки. Жартівливі подарунки і сувеніри підходять як доповнення до цього подарунку. Не варто дарувати такі речі на серйозні свята, все-таки це ваш чоловік, з яким ви збираєтеся жити разом.

Антіподарок №7. Цьому всьому я не можу підібрати одне слово. До цього підпункту можна адресувати ті штучки, які були піднесені вам раніше, і те, що вам не припало до душі. Не потрібно позбавлятися від тих речей, які просто чекали свого часу. Краще від таких речей відразу позбуватися.

Не потрібно думати, що я забракувала всі можливі варіанти подарунків. Даруйте те, чим захоплюється ваш чоловік, наприклад, якщо він автолюбитель - що-небудь пов`язане з машинами, якщо він спортсмен - що-небудь пов`язане зі спортом, якщо йому подобається футбол або баскетбол - м`яч для цього виду спорту. Я маю на увазі, даруйте те, що доставить вашій задоволення і за що він вам буде вдячний. Я піднесла лише той список антиподарунків, який може засмутити або образити вашого чоловіка. Але ніхто не знає вашого чоловіка краще, ніж ви самі. Хочете здивувати його, ламайте стереотипи і даруєте квіти, цукерки, кульки - хто сказав, що ці сюрпризи подобаються тільки дівчатам ?!

Милі пані, не варто купувати і дарувати подарунки тільки для того щоб відстріл. Даруйте кожен подарунок з насолодою, скільки б він не коштував, отримуйте насолоду від отриманого задоволення, який принесе ваш подарунок вашій коханій. І який би подарунок ви не купили, будь то труси або золотий затиск для грошей, це ваш вибір, якщо ви вважаєте, що куплені труси приведуть вашого улюбленого в щенячий захват, то так тому і бути.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Даруйте чоловікам квіти фото

Даруйте чоловікам квіти

Чоловіки люблять квіти! Дослідження, проведене Товариством флористів показали, що більше 60% чоловіків хотіли б…

Дорогі подарунки для дітей фото

Дорогі подарунки для дітей

Думки батьків з приводу дорогих подарунків та іграшок розходяться. В одному вони однаково мислять - що маленьким…

Чоловік не дарує подарунки? фото

Чоловік не дарує подарунки?

Більшість жінок вважають, що подарунки потрібно дарувати обов`язково, так як вони є приємним виразом почуттів. Але, на…

» » » На які подарунки образяться чоловіки