13 Способів полюбити своє тіло

Як перестати переживати з приводу недосконалості своєї фігури? Oбично, влаштувавши собі побіжний огляд, ми втішаємося: а що? Руки гнуться, ноги ¬тоже наче в порядку. Але якщо на душі кепсько, ми мучимось думкою, що такий живіт, як у нас, є прямою ляпасом суспільному смаку.

На жаль, така гнітюча істина: більшість жінок болісно рідко бувають задоволені своєю фігурою. Але кому б з нас не хотілося приходити в захват від себе частіше - і замість того щоб вибачатися за власне неподобство і мучити себе комплексами, крокувати безтурботно по тротуару, наспівуючи ритмічну пісеньку.

Завдання даної статті - вивести вас на цю прогулянку або, принаймні, наблизити вас до неї хоча б на кілька кроків. Пропонуємо вам пару підказок від реальних жінок, а також кілька порад від авторитетних експертів. Подумайте самі: ваше тіло потіє заради вас і всі ці роки носить на собі вашу голову. Чи не час відплатити йому взаємністю?

1 Припиніть балаканину з подружками на тему «Боже, як я розтовстіла!»

"Ці нікчемні балачки в будь-якому випадку закінчуються змаганням «чия дупа більше». «Подібні теми на кшталт пасивному курінню - якщо не хочете труїтися, просто відійдіть подалі, - радить Марія Осипова, головний психотерапевт Центру з лікування розладів харчової поведінки. - Припиніть порівнювати себе з кимось! Поговоріть про взуття, про політику, тільки не про те, скільки тістечок ви сьогодні умялі ».

2 Уникайте дзеркал

"Ольга Карашкова, 36 років, менеджер з продажу, займається йогою, і їй подобається, що в студії зовсім немає дзеркал: «Беручи ті чи інші пози, я не оцінюю себе». «Сенс вправ не в тому, щоб бачити своє тіло, а в тому, щоб відчувати його. У професійних школах танцю живота та йоги дзеркал взагалі немає », - підтверджує Марія Осипова.

3 Одяг повинен вселяти впевненість

"«Навіщо слухати дурні поради, які стверджують, що великим жінкам слід приховувати свої форми? - Запитує Олена Кошова, 40 років, власниця бару. - Мій зріст - метр вісімдесят, вага 90 кг, у мене животик. І якщо я збираюся піти куди-небудь повеселитися, то я ні в якому разі не стану надягати всяку нісенітницю прямого крою в вертикальну смужку ». Анна Шилова, імідж-консультант агентства Style Guide, абсолютно згодна з Оленою: «Сама жахлива помилка, якої припускаються наші жінки, - вони занадто рано починають одягатися так, ніби вони старі і товсті. Навіть якщо у вас талія 100 см, не надягайте чорний мішок, це не врятує положення, а посилить ».

4 Будьте терпимі

"«Ми пишаємося своєю терпимістю в питаннях релігії і раси, але боже упаси вийти за рамки середньої ваги, - говорить Лариса Іванова, провідний спеціаліст Центру психологічної корекції ваги. - Близько 30% абсолютно нормальних жінок вважають себе товстими. Пора покінчити з дискримінацією самих себе за ознакою зайвої ваги і почати любити життя! »

5 Говоріть з собою як подруга

"«Уявіть, - каже психолог Марія Осипова, - що ваша подруга сказала вам: ти виглядаєш жахливо, твій зад займе весь пляж. Вам захочеться дати їй ляпаса і припинити будь-які контакти, вірно? Так навіщо ви тоді говорите це самій собі? Сам себе не похвалиш - ніхто не похвалить ».

6 Святкуйте День без дієти

"У всьому світі його відзначають щорічно 6 травня під гаслом: «Якщо життя - це бенкет, чому я повинна голодувати?»

7 Тримайтеся подалі від ваг


"«Я викинула ваги, коли мені було двадцять три, - каже Світлана Сомова, 28 років, аналітик. - А все тому, що у мене виникла манія з приводу співвідношення зростання-вага-вік. Ніби ці числа могли принести мені щастя ».

8 Чи не милуйтеся своїми старими фотографіями

"Катерина Любимова, 26 років, програміст, щоб змусити себе дотримуватися дієти, наклеювала на холодильник фотознімки, де вона - шістнадцятирічна, гарненька і худенька. А ті фото, де вона собі не подобалася, знищувала. «Це було безумство - я спалювала картинки, на яких мені весело і добре, тільки тому, що була незадоволена своїм подвійним підборіддям! »- згадує вона. Зараз Катерина навчилася цінувати фотографії, де у неї щасливий вигляд: «Як побачу таку посмішку на своєму обличчі, відразу думаю: так чи не все одно, який там у мене підборіддя!»

9 Не здавайтеся в боротьбі з собою

"Наталя Шатернікова, 35 років, головний інженер, зуміла за два роки схуднути на тридцять кілограмів. За її словами, впевненість у собі, яку вона знайшла в результаті цього підприємства, для неї дорожче зовнішності. «Це перше, що мені вдалося здолати від старту до фінішу за всю мою не дуже коротку в общем-то життя, - каже вона. - І якщо у мене вийшло це, значить, я зможу зробити що завгодно ».

10 Порівнюйте себе з іншими, тільки якщо впевнені, що порівняння буде на вашу користь

"Олена Сеченова, 29 років, організатор виставок, кілька років тому почала вранці бігати підтюпцем. «Нещодавно мені потрапила на очі жінка з відмінною фігурою, але явно не прихильниця спорту, - розповідає Олена. - І я подумала: талія-то у тебе хороша, а от подивилася б я на тебе після 20-кіло¬метровой пробіжки! »

11 Насолоджуйтесь сексом

"«Чи то я мастурбують, коли думаю, яке у мене прекрасне тіло, то чи я розумію, наскільки я хороша, тільки коли мастурбують, - сама не знаю», - зізнається Олександра Волкова, 24 роки, оператор call center. «Мастурбація, особливо у жінок, не тільки допомагає зняти напругу, але і грає вирішальну роль в розвитку чуттєвості і розкритті потенціалу тіла», - пояснює психотерапевт-сексолог Олександр Поле, професор Інституту психоаналізу.

12 Ваше тіло вам не ворог, а союзник

"«Одного разу, сидячи на роботі, я зрозуміла, що обросла жір¬ком, - згадує Марія Пояркова, 26 років, спеціаліст з реклами. - І уявіть собі: як тільки я звільнилася, зайві кілограми зникли. Відтоді збільшення ваги для мене - ясний сигнал, що пора змотувати вудки ».

13 Позбавтеся від фантазій

"«З думкою про поліпшення фігури, ми віримо, що, коли ми позбудемося, на¬прімер, від живота, станеться диво, - говорить Адрієн Реслер, фахівець з харчових розладів клініки Rentfew поруч з Майамі. - Дурниці. Навіть якщо ви схуднете вдвічі, довгоочікуваний красень принц не з`явиться. Краще викладіть свою фантазію на папері і спаліть її в попільничці ».

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Камерон діас - новий фільм фото

Камерон діас - новий фільм

Це добре, коли є хтось, хто тобі допоможе і кому ти можеш довіряти. Важливо, щоб і в житті поруч з тобою були вірні…

Нові пісні каті бужинської фото

Нові пісні каті бужинської

Зараз в її житті багато що змінилося! Але в одному вона консерватор: була і залишається блондинкою. Про стрункості,…

» » 13 Способів полюбити своє тіло