Геркулесова каша в мікрохвильовці

Рецепт приготування геркулесовой каші в мікрохвильовці відноситься до розряду дуже прос

інгредієнти:

  • Вівсяні пластівці - 3-4 ст. ложок
  • Вода - 0.5 Склянки (можна використовувати молоко або бульйон)
  • Сіль - 1 Щіпка

інструкції

Рецепт приготування геркулесовой каші в мікрохвильовці відноситься до розряду дуже простих і швидких, а значить, і обов`язкових до ознайомлення кожної сучасної господині. Я розповім основні правила готування такої каші в мікрохвильовці, але звичайно ж, ви можете експериментувати - готувати її солодкої, з фруктами або медом, або ж з усілякими підливами і зажарку. Як приготувати геркулесовую кашу в мікрохвильовці: 1. Беремо відповідний посуд для готування в мікрохвильовій печі, найкраще, - якусь глибоку миску або піалу. 2. Всипаємо наші вівсяні пластівці. Якщо ви використовуєте крупу, краще її трохи перед цим замочити в гарячій воді, щоб вона не вийшла жестковатой. 3. Заливаємо поверх пластівців воду. Тут теж як кому подобається, - хтось любить рідку кашу, тоді води потрібно буде додати більше. Але в будь-якому випадку, вода повинна повністю покривати пластівці. 4. На даному етапі також додамо сіль, і (або) цукор, приправи і зелень за смаком. 5. Відправимо в мікрохвильовку на 2 хвилини на середній потужності. Готово! Смачного.


Кількість порцій: 1-2

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Пудинг в мікрохвильовці фото

Пудинг в мікрохвильовці

Отже, як же зробити пудинг в мікрохвильовці, цей смачний з десертів, без турбот і беінгредієнти:Сир - 100 ГрамЯйце - 1…

Макарони в мікрохвильовці фото

Макарони в мікрохвильовці

У мікрохвильовці можна не тільки розігрівати - вона з успіхом справляється і з варінням. цейінгредієнти:Макарони - 200…

Квасоля в мікрохвильовці фото

Квасоля в мікрохвильовці

Якщо ви зважилися дізнатися, як приготувати квасоля в мікрохвильовці, повинна попередити, чінгредієнти:Квасоля - 1…

Брокколі в мікрохвильовці фото

Брокколі в мікрохвильовці

Неодноразово мені доводилося чути, як хтось скаржиться - мовляв, приготувати брокколіінгредієнти:Брокколі - 300…

Котлети в мікрохвильовці фото

Котлети в мікрохвильовці

Мої котлети в мікрохвильовці готуються з фаршу домашнього (половина свинини, половина гінгредієнти:Фарш м`ясний - 500…

Баклажани в мікрохвильовці фото

Баклажани в мікрохвильовці

Зараз я вам розповім, як приготувати баклажани в мікрохвильовці, - це приголомшливо швиінгредієнти:Баклажани - 400…

Омлет в мікрохвильовці фото

Омлет в мікрохвильовці

Розбиваємо яйця в глибоку миску. Солимо. Збиваємо яйця з сіллю. Додаємо молоко і ще миінгредієнти:Яйця - 5 ШтукМолоко -…

Манна каша в мікрохвильовці фото

Манна каша в мікрохвильовці

Люди діляться на тих, хто любить манну кашу, і на тих, хто її не любить. У моїй родині люблять вінгредієнти:Манна крупа…

» » » » Геркулесова каша в мікрохвильовці