Вівсяне печиво в мікрохвильовці

Рецепт приготування вівсяного печива в мікрохвильовці значно спрощує справу, і, сл

інгредієнти:

  • Пластівці вівсяні - 2 Склянки
  • Цукор - 3/4 Склянки
  • Яйця - 2 Штуки
  • Борошно - 1 Чайна ложка
  • Горіхи - 1/2 Склянки
  • Лікер - 1 Чайна ложка

інструкції

Рецепт приготування вівсяного печива в мікрохвильовці значно спрощує справу, і, дотримуючись інструкції, приготувати такі печенюшки зможе і школяр :) До того ж, приготувати вівсяне печиво в мікрохвильовці можна дуже швидко - якщо раптово нагрянули гості, наприклад, ви зможете зварганити щось до чаю буквально на ходу.

Отже, простий рецепт вівсяного печива в мікрохвильовці:

  1. Насамперед відправимо наші вівсяні пластівці і горіхи в блендер в місці з борошном. Або ж таки не подрібнюємо пластівці взагалі (так теж можна, якщо зовсім вже поспішайте).
  2. Тим часом в окремій мисці змішаємо яйця з цукром і лікером. Я також додаю корицю, а ви можете додати будь-які спеції типу ваніліну і т.п. Також цей простий рецепт вівсяного печива в мікрохвильовці дозволяє додати трохи масла до рідких компонентів. Заважаємо, поки цукор не розчиниться.
  3. А тепер просто ретельно змішуємо сухі і "мокрі" компоненти в одній мисці, і залишимо на час.
  4. Поки що займемося підготовкою "плацдарму" для випікання - з мікрохвильовки дістанемо скляну обертову тарілку, і обсиплемо її борошном, щоб печиво не пристало до листу.
  5. Тепер чайною ложечкою формуємо круглі печеньки на цій тарілці, і відправимо в мікрохвильовку приблизно на 5 хвилин середньої потужності. Не лінуйтеся часто відкривати і перевіряти їх на готовність, не те пригорять :) Сподіваюся, вам сподобався цей рецепт приготування вівсяного печива в мікрохвильовці, тому що я просто обожнюю його використовувати, коли хочу пригостити чимось смачним гостей, а в магазин йти немає часу :)

Кількість порцій: 4-5

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Пісне вівсяне печиво фото

Пісне вівсяне печиво

Як приготувати пісне вівсяне печиво: 1. Розігріваємо суху сковороду, обсмажуємо наінгредієнти:Пластівці вівсяні - 2…

Капуста в мікрохвильовці фото

Капуста в мікрохвильовці

Те, як приготувати капусту в мікрохвильовці, повинна знати кожна господиня! подумайте самінгредієнти:Капуста - 400…

Макарони в мікрохвильовці фото

Макарони в мікрохвильовці

У мікрохвильовці можна не тільки розігрівати - вона з успіхом справляється і з варінням. цейінгредієнти:Макарони - 200…

Квасоля в мікрохвильовці фото

Квасоля в мікрохвильовці

Якщо ви зважилися дізнатися, як приготувати квасоля в мікрохвильовці, повинна попередити, чінгредієнти:Квасоля - 1…

Брокколі в мікрохвильовці фото

Брокколі в мікрохвильовці

Неодноразово мені доводилося чути, як хтось скаржиться - мовляв, приготувати брокколіінгредієнти:Брокколі - 300…

Сир в мікрохвильовці фото

Сир в мікрохвильовці

Любителям смачної домашньої їжі варто знати, як приготувати сир в мікрохвильовці, адже еінгредієнти:Сир - 500 ГрамЯйця…

Сирники в мікрохвильовці фото

Сирники в мікрохвильовці

Ця страва дуже підходить для вихідного дня. Вся сім`я будинку, ніхто нікуди не поспішає, і всеінгредієнти:Сир - 250…

Гарбузово-вівсяне печиво фото

Гарбузово-вівсяне печиво

1. Змішуємо в ємності разом вівсяні пластівці, додаємо борошно, сіль і корицю. 2. Збиваємо вінгредієнти:Вершкового…

Млинці в мікрохвильовці фото

Млинці в мікрохвильовці

Перед тим, як почати розповідати, як приготувати млинці в мікрохвильовці, повинна скінгредієнти:Молоко - 150…

» » » » Вівсяне печиво в мікрохвильовці