Полуниця з цукром

1. Ось вона полуниця, лежить в кошику, пахне ароматами і чекає свого часу. Давайте п

інгредієнти:

  • Полуниця - За смаком
  • Цукор - За смаком

інструкції

1. Ось вона полуниця, лежить в кошику, пахне ароматами і чекає свого часу. Давайте переберемо її, видалимо хвостики і промиємо в проточній холодній воді. Якщо її багато і з`їсти її за один раз неможливо, можна приготувати кілька баночок про запас. Залишимо нашу полуничку до кращих, холодних часів. Взимку так хочеться чогось річного, смачного і ароматного. 2. Тепер потрібно подумати про цукор. На сьогоднішній десерт нам багато цукру не знадобиться. Солодку полуницю можна трохи обсипати цукром або перетерти її з ним. Але сьогодні у мене полуниці багато. Тому разом з десертом на вечерю, я хочу зробити невелику заготовочкі на зиму, і тому цукру я приготувала побільше. Для заготівлі я беру на 4 кг ягоди 1 кг цукру. У такому вигляді її потрібно зберігати тільки в холодильнику. 3. Для десерту «Полуниця з цукром» я не люблю просто посипати ягоду цукром. Я її перетираю. І цю смачну суміш можна поїсти і просто так, і з млинцями, і з чаєм. 4. Тепер про заготівлю. Перекладаю вийшла полуницю з цукром в пластикові стаканчики. Їх так зручно зберігати. 5. Закриваю стаканчики харчовою плівкою і в морозильник. Думайте про санях влітку. Поїли полуничку від душі сьогодні, залишилася наша полуничка і на зиму.


Кількість порцій: 20

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Полуниця з сиром фото

Полуниця з сиром

1. Сковорідку ставимо на вогонь. Наливаємо в неї воду і 2,5 столової ложки цукру. вогонь уменьСкладові: Сир - 200…

Домашній кисіль фото

Домашній кисіль

Якщо так сталося, що скоро поспіє полуниця, а у вас ще залишилася заморожена з бавовняніінгредієнти:Полуниця - 700…

Полуниця з цукром на зиму фото

Полуниця з цукром на зиму

1. Полуницю впорядкувати, видалити хвостики і промити. Викласти на сито або решето, щобінгредієнти:Очищена полуниця - 1…

Полуниця з маскарпоне фото

Полуниця з маскарпоне

1. Я спеціально не сказала, скільки конкретно потрібно полуниці, лимона і печива. берете поінгредієнти:Маскарпоне - 500…

Крюшон фото

Крюшон

Перед приготуванням покладіть шампанське в холодильник. Зробіть кубики льоду. добреінгредієнти:пляшка сухого білого…

Компот з полуниці фото

Компот з полуниці

Для компоту з полуниці нам знадобиться, власне, полуниця, цукор і вода. І звичайно,інгредієнти:Полуниця - 1,5…

Полуничний кисіль фото

Полуничний кисіль

Знімаємо цедру половини лайма. Кип`ятимо воду з цукром, відправляємо туди полуницю, цедру іінгредієнти:Полуниця - 500…

Полуничний мікс приворот фото

Полуничний мікс приворот

Свіжу полуницю порізати на кілька частин, а заморожену об`єднати з яблучним сікінгредієнти:полуниця - 300 Грам…

Полуниця в шоколаді фото

Полуниця в шоколаді

Промийте і просушіть полуницю. Розтопіть білий шоколад за допомогою мікрохвильової печі. занурюютьінгредієнти:полуниця…

Полуниця з молоком фото

Полуниця з молоком

1. Підготуємо необхідні продукти. Полуницю треба перебрати і видалити хвостики. теперінгредієнти:Молоко - 500…