Діапазон розмови на підвищених тонах

Діти не так як ми сприймають світ дорослих, які перебувають з ними поруч. Зовсім не так сприймають слова, турботу про себе, вчинки. Часом їх погляд протилежний нашому погляду. До їхніх ніг ми готові кинути своє життя, весь світ, вільний час, свій інтелект. А нашим дітям потрібно зовсім небагато, а саме наша любов і спокійний голос. Можна сказати іншими словами, діти хочуть, щоб на них не орали і діапазон розмови на підвищених тонах, змінився на лагідний і спокійний тон.

погляд дитини

Коли ми зі своєю дитиною розмовляємо на підвищених тонах, з боку себе ми не бачимо. Чи не бачимо свого викривленого особи, спалахують божевільних очей, злоби, яка ллється потоком з нас, скорчених пальців, не чуємо тих страшних виразів і слів, які вивергаються нашим чарівним ротиком ...

Зате все це бачить наша дитина, він може бути в будь-якому віці. Він бачить нас такими: горланять, злими, страшними, невпевненими в собі і несуть страх. У такі хвилини дитина отримує на все життя заряд страху, від якого згодом буде довго «відмиватися», позбавлятися самостійно або за допомогою психологів.

Що ми бачимо?

Сжавшийся грудочку, який мріє тільки про одне, щоб все це скоріше закінчилося! Очі дитини, наповнені сльозами і страхом ...

Звичайно, ми бачимо все це. Але при цьому нічого не змінюємо. Чому ми так робимо?

По-перше, тому що страх в очах дитини приносить нам задоволення. На жаль, це саме так. В іншому випадку ми б не робили цього. У своєму дитинстві, ми отримали свою порцію страху і образ. Будучи недолюбленного ми обпікалися знову і знову, падали, боялися, помилялися, при цьому накопичуючи страхи та образи. У нас з`явилася дитина, який став об`єктом для зливання нашого негативу, ми відчуваємо влада над слабким істотою. На жаль, але це саме так.

Ми, зрозуміло, не робимо це спеціально. Напевно, ми обурилися, коли чуємо заяву про те, що отримуємо задоволення від страху, який відчуває дитина. Але Закон Всесвіту говорить: «Життєві ситуації, які повторюються знову і знову, приносять нам задоволення, інакше б такі ситуації не повторювалися». (Вільна трактування закону).

По-друге, змінюватися важко. Для того щоб спробувати змінити ситуацію, необхідно з боку подивитися на себе жахнутися, прийняти себе, пробачити себе, полюбити себе. Я думаю, у нас все вийде і ми зможемо це зробити.

Себе міняти нелегко, але можливо


Перший крок. Постарайтеся побачити себе в момент ора. Так, це не приємне істота, яке нічого не викликає окрім здригання. Побачили? До цього образу нічого непотрібно додавати, так як цей образ і так досить неприємний.

Другий крок. Прийміть себе таким, яким є насправді. Але не звинувачуйте себе ні в якому разі. Не шукайте для себе виправдань. Не намагайтеся в своєму оточенні шукати винних. Ви є таким, тому що в даний момент ви таким є. Будемо вважати, що до цього моменту ви не знали, як по-іншому вести себе.

третій крок. Зараз, коли ви не звинувачуючи і не шкодуючи дивіться на себе. Коли тверезо дивіться на ситуацію, коли усвідомлено відсунули емоції, саме час відповісти на питання: а чому я кричу? Невже вчинки самого дорого істоти стали причиною мого ора? Хто, чиї вчинки, думки, страхи є причиною ора? Відповіли? А тепер інше питання: НАВІЩО я кричу? Або можна іншими словами: Чого я домагаюся своїм криком? Цей спосіб я вважаю найефективнішим? Я тільки таким чином можна змінити ситуацію?

четвертий крок. Сподіваюся, ви вибачилися перед дитиною (вік не важливий), відповіли на всі питання, зробили для себе висновки і перестали кричати. Дуже важливо: не беріть на себе підвищених зобов`язань, не давайте себе обіцянок і клятв, не намагайтеся бути ідеальним татом або ідеальною мамою. Якщо ви берете на себе все це, значить, ще не пробачили себе. На жаль. Для цього цілком достатньо в момент ора бачити себе з боку. Вчіться себе зупиняти. І з кожним разом у вас буде виходити краще і краще. Ор втратить сенс.

думка дитини

Для дитини з самого початку не існує сенсу в вашому підвищеному тоні. Просто він не розуміє, чому раптом з коханою, ласкавою матусі або з доброго татка, ви раптом перетворилися в справжню Мігер або деспота. Для дитини в більшості випадків не зрозумілий сенс вашого перетворення. До певного віку він не в силах подивитися на цей світ крізь призму ваших комплексів і страхів. Подумки звертаючись до матері або батьку, думає: «Я граю, і ти починаєш кричати». Тобто ви кричите для себе. І це ще одна причина зав`язувати з цією справою.

І ще. У свою дитину запитаєте про ваші недоліки, що не подобається йому в вас, чому так відбувається, що можна зробити. І ви почуєте багато дуже цікавих речей. Ось, наприклад, фраза одну дитину: «Мамочко, не потрібно вибачатися і говорити, про те, що ти любиш мене. Ти просто не кричи ».

наостанок

Ви можете сказати, що все у вас не так? Я дуже рада, і навіть щаслива, що ваш малюк росте в спокійній обстановці, яка наповнена любов`ю і світлом, що у вашому будинку чути тільки спокійний діапазон розмови, а розмова на підвищених тонах чути дуже рідко, що у дитини є право голосу, а ви прислухаєтеся до дитини, коли він незадоволений чимось. Але, на жаль, це не так в більшості випадків.

До речі, зниження голосу дає просто приголомшливі результати. Ви почнете слухати і чути свою дитину, а він буде чути вас. Мир, любов і спокій поселяться у вашому домі. А хіба це не щастя?

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Подивитися страху в очі фото

Подивитися страху в очі

Звідки береться страх?Чи боїтеся ви чогось в житті? Більшість людей скаже так, але хтось може і не знати, що таке…

Дитячі страхи фото

Дитячі страхи

Багато дорослих вважають, що неврози, депресії, страхи - це тільки їх прерогатива, що діти не схильні до таких емоцій.…

Дитячі нічні страхи фото

Дитячі нічні страхи

Якщо вам пощастило, і ваш малюк не боїться гучних звуків, поїздів, собак, то страхи, які пов`язані з вночі, напевно, не…

Дитина боїться купатися фото

Дитина боїться купатися

Часто буває, що малюк боїться купатися. У кожного з дітей по-різному проявляється страх остраху води, одні діти…

» » » Діапазон розмови на підвищених тонах