Кольоротерапія. Колір і здоров'я

Кольоротерапія. Колір і здоров`я
Альтернативна медицина стверджує, що за душевний стан і здоров`я людини відповідають чакри. Багато хто знає, що кожної чакри належить свій певний колір. Саме тому кольоротерапія - джерело душевного, розумового і фізичного рівноваги. А колір і здоров`я нерозривно пов`язані між собою.

У повсякденному житті люди дуже часто керуються принципами кольоротерапії. Колірні переваги здатні багато розповісти про характер людини, його життєвих подіях. Тяга до певних колірних відтінків свідчить про підсвідоме прагнення до гармонії.

Практичну кольоротерапія в своєму вченні використовує східне мистецтво Феншуй, яке допомагає людям досягти позитивних змін в житті, використовуючи колірні відтінки. Для багатьох Феншуй - справжній порятунок, адже з його допомогою в житті з`явилися благополуччя і удача.

Феншуй робить акцент на використанні кольоротерапії в інтер`єрі будинку. Адже кольору, що оточують людину, впливають на його самопочуття і настрій. Наприклад, червоний колір символізує життєву енергію і пристрасть, тому він добре підійде для оформлення спальні. Достатньо лише повісити в кімнаті портьєри червоного кольору або поставити вазу з червоними трояндами на стіл, і кімната відразу оживе. Гарний червоний колір і для кухні. Він збуджує апетит і створює затишну атмосферу. З обережністю до цього кольору слід ставитися людям, схильним до депресії і гіпертонії.


Помаранчевий колір в кольоротерапії має величезне значення. Він вважається кольором сексуальності і краси. Оточивши себе цим кольором, ви відчуєте, як повертається молодість і спостерігається приплив сил і життєвої енергії. Тим, хто впав у депресію і почувається мляво, варто оточити себе предметами оранжевого кольору. Досить поглянути на апельсини, що лежать на столі, і гарний настрій прийде на зміну смутку.

Жовтий колір - ще один стимулятор, яким не варто занадто зловживати. Цей колір сприятливо впливає на розумовий розвиток, сприяє розслабленню. Готуючись до занять, оточіть себе жовтими предметами. це допоможе швидше запам`ятати потрібну інформацію. Існує думка, що жовтий колір здатний вилікувати від багатьох шкірних захворювань. Це пояснюється тим, що він містить енергію сонця, яка має лікувальні властивості.

Зелений - найпопулярніший і всіма улюблений колір, що володіє цілющу силу природи. Крім цього, зелений сприяє зростанню і фізичному розвитку. Він заспокоює, стабілізує емоційний стан, допомагає досягти гармонії. Будучи кольором фінансового благополуччя, зелений не випадково став кольором грошей.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Вплив кольору на психіку фото

Вплив кольору на психіку

Як правило, дитячі товари - харчові продукти, книжки, іграшки серед інших товарів виділяються відразу і все це за…

Кольоротерапія при депресії фото

Кольоротерапія при депресії

Не секрет, що життя сучасної людини повне стресів, на грунті яких виникають багато порушень не тільки психічного, а й…

» » Кольоротерапія. Колір і здоров'я