Кольоротерапія для жіночого здоров'я

Кольоротерапія для жіночого здоров`я
Кольоротерапія відома ще з давніх часів. Застосування того чи іншого кольору при лікуванні залежало від захворювання людини, а також від його душевного стану. Сучасними вченими було доведено, що кольорові промені позитивно впливають на перебіг різних хвороб. Особлива увага приділяється кольоротерапії для жінок, які планують, а також вже очікують малюка.

Вибір колірної гами в інтер`єрі і одязі, колірні переваги не випадкові. Дослідники вважають, що неспроста жінкам подобається більше той чи інший колір. Вибір залежить від того, якого кольору в даний момент мало в аурі. жіночому організму необхідний той колір, без якого неможливо енергетичну рівновагу. Від стану останнього значною мірою залежить психічне і фізичне здоров`я людини.

Всім відомо, що кожен колір має своє значення. Оточивши себе предметами того чи іншого кольору або подумки уявивши його, можна поліпшити стан здоров`я, емоційної рівноваги. Так, червоний колір здавна пов`язаний з сексуальністю, пристрастю, творенням. Він має тонізуючу дію, позбавляє від печалі і туги. Його рекомендують жінкам, які потребують любові і теплі. За допомогою червоного кольору можна вилікувати простудні захворювання, однак у гіпертоніків він може викликати напад роздратування і гніву.

Помаранчевий колір пов`язаний з урожаєм і достатком. Його рекомендують жінкам для підвищення лактації. Він допомагає позитивно налаштуватися, позбавляє від страхів, депресій. Помаранчевий колір корисний жінкам під час клімаксу, при безплідді, що страждають сексуальними розладами.

Жовтий колір сприятливо впливає на травлення, шкіру, нервову систему. Він заряджає енергією і радістю, допомагає швидко засвоювати нову інформацію, дає можливість ясно і чітко мислити.

Найгармонійніший колір - зелений. Він допомагає обійти стороною негативні емоції, заспокоює, налаштовує на мирний лад. Зелений колір - колір рішучих людей, стабільності і гармонії. Його рекомендують жінкам, які страждають підвищеним тиском, головними болями.


Блакитний - колір спокою й умиротворення. Він налаштовує на сон, тому рекомендується людям, що страждають безсонням. Блакитний колір сприяє розслабленню і відпочинку, навіває роздуми.

Синій колір корисний жінкам, які страждають ендокринними захворюваннями. Він сприятливо впливає на мозок, кістки, а також на верхні дихальні шляхи. Його застосовують і при лікуванні бронхіту, астми, захворювань нирок. Цей колір найбільш ефективно знімає біль.

Фіолетовий колір застосовують при лікуванні дуже обережно. Він може викликати депресію. Фіолетовий показаний при внутрішніх запаленнях, захворюваннях мозку, підтримує імунну систему. Він дозволяє виявити приховані можливості людини.

Кольоротерапія передбачає вплив на організм різними способами. Це може бути медитація, прийом кольоровий води, яка заряджається за допомогою променів, пропущених через скло потрібного кольору, носіння одягу відповідного кольору або утримання його в предметах інтер`єру.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Вплив кольору на психіку фото

Вплив кольору на психіку

Як правило, дитячі товари - харчові продукти, книжки, іграшки серед інших товарів виділяються відразу і все це за…

Кольоротерапія при депресії фото

Кольоротерапія при депресії

Не секрет, що життя сучасної людини повне стресів, на грунті яких виникають багато порушень не тільки психічного, а й…

Різнобарвна східна дієта фото

Різнобарвна східна дієта

Різні кольори впливають на нас по-різному. ЧЕРВОНИЙ і ЖОВТИЙ зігрівають і стимулюють. Бірюзовий, СИНІЙ і ФІОЛЕТОВИЙ -…

» » Кольоротерапія для жіночого здоров'я