Зморшки на обличчі розкажуть про хвороби

Зморшки на обличчі розкажуть про хвороби
Особа - дзеркало не тільки душі, а й тіла, оскільки відображає внутрішній стан організму. І про приховані проблеми із здоров`ям воно сповіщає появою зморшок, які не пов`язані зі старінням шкіри або рухомий мімікою.

Поява зморшок, особливо раннє, зазвичай є вірною ознакою хронічних хвороб. І оскільки кожна частина обличчя відповідає за ту чи іншу систему і її орган, можна спробувати зробити самодіагностику.

лоб і шкіра навколо очей відображають роботу нирок і сечового міхура, лімфатичну і нервову системи, а також серце. Товста і поцяткована глибокими зморшками шкіра чола говорить про ослаблених нирках, слабку роботу лімфатичної системи і підвищеному вмісті в тканинах рідини;

Поява «розумної» зморшки, що проходить паралельно брови на лобі - ознака стресів і нервового перенапряженія-
Зморшка невдоволення на лобі між бровами попереджає про слабкий сечовому міхурі, але іноді є ознакою гаймориту;

Сильно виражена зморшка під бровами попереджає про серйозні проблеми з серцем.

Дрібні зморшки в куточках очей можуть бути як ознакою рухомий міміки, так і проблем зі шлунком;

Зморшки над очима - проблеми з нирками, іноді з серцево судинною системою;

Подвійна складка на верхньому столітті говорить про слабкість сполучної тканини;


мішки під очима - Хронічний запальний процес в нирках, дисфункція сечового міхура, а також застій лімфатичної системи і порушення відтоку міжтканинної рідини;

Мішки над очима (набряклі повіки) - можливо, камені в жовчному міхурі;

Щоки відображають роботу кишечника. Нижня їх частина каже про роботу травної системи. Поява на щоках зморшок також може попереджати про застійних явищах крові і лімфи.

Серповидна зморшка уздовж середньої лінії нижньої щелепи - попереджає про порушення кровообігу нижніх кінцівок;

Зморшки «індик», розташовані одна над іншою на бічних поверхнях щік - ознака застійних явищ лімфатичної системи. А також порушення роботи залоз внутрішньо секреції;

Зморшки сміху, що утворилися у зовнішнього кута губ справа - початкові зміни в роботі шлунка. Зліва - шлунку необхідно лікування. Іноді ці ж зморшки з`являються при порушеннях в центральній нервовій системі.

Крім проблем зі здоров`ям і старінням шкіри поява зморшок може бути пов`язано з хронічним зневодненням організму, яке створює навантаження на певні органи і в результаті призводить до порушення в їх роботі. А сигналом в даному випадку є зморшки. Відповідно підхід до усунення зморшок повинен бути зсередини.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Зморшки і здоров'я фото

Зморшки і здоров'я

Багато хто знає, що по зморшках на обличчі можна судити про характер людини, але мало хто знає, що за цим складкам…

Що означають зморшки фото

Що означають зморшки

Зморшки перші провісники, ближчої старості, як би це сумно звучало. Найчастіше вони з`являються до 35 років, хоча іноді…

Як розгладити зморшки на лобі фото

Як розгладити зморшки на лобі

Кожна нова зморшка для деяких жінок - це справжня трагедія. Адже їм здається, що це наближається старість. Хоча зморшки…

Зморшки - моє багатство фото

Зморшки - моє багатство

Я дивлюся в дзеркало - зморшок поки небагато. Гусячі лапки біля очей і губ, та парочка на чолі - ось і весь поки…

На обличчі все написано фото

На обличчі все написано

Ваше обличчя може висловити не тільки емоції, але і розповісти про стан здоров`я. Не секрет, що люди, які страждають…

Про що розкажуть ваші нігті фото

Про що розкажуть ваші нігті

Красиві і доглянуті нігті вірна ознака здоров`я, а також прагнення до краси і акуратності. Однак якщо їх форма, колір…

» » Зморшки на обличчі розкажуть про хвороби