Трави, корисні для жіночого здоров'я

Трави, корисні для жіночого здоров`я
Жіночий організм дуже ніжний і чутливий. Нездужання, навіть незначні, відразу псують настрій і змушують жінку почувати себе хворою і втомленою. Особливо це стосується делікатних, інтимних проблем. І тут на допомогу приходять корисні цілющі трави.
полин звичайний

Прекрасний антиоксидант. Полинова гіркоту добре стимулює травлення, допомагає при зниженому апетиті і млявому травленні. Корисне засіб при хворобливих місячних, порушення менструального циклу і паразитарних захворюваннях.

манжетка звичайна

Сприяє нормальному циркулювання крові, швидкому рубцюванню тканин. Допомагає при рясних кровотечах і венозної недостатності. Як зовнішній засіб хороша для боротьби з целюлітом, розтяжками і старінням шкіри.

кропива дводомна

Володіє найбільш різнобічними достоїнствами. Листя кропиви добре і швидко виводять з організму зайву воду. Відвар кропиви застосовується для зміцнення коренів і поліпшення росту волосся, позбавляє від лупи. Кропива застосовується при ревматичних болях, безсонні, втрати апетиту, фізичної і розумової втоми.

календула лікарська

Дуже гарне антисептичний засіб при стафілокок і трихомонадах. Прекрасне протизапальну і протинабрякову засіб. Сприяє швидкому загоєнню ран, тріщин і опіків. Застосовується при укусах комах і свербінні.

М`ята перцева


Потужний антиоксидант. У малих дозах - заспокійливий засіб, в великих - тонізуючий. Застосовується всередину при здутті живота, метеоризмі, дискінезії жовчного міхура, зовнішньо - при ураженнях шкіри, для позбавлення від сверблячки. Подушка з сушеними листками м`яти допоможе при безсонні.

деревій звичайний

Покращує згортання крові, прекрасний засіб при рясних місячних, зупиняє маткові, гемороїдальні та носові кровотечі. Застосовується при циститі, енурезі, молочниці, фіброми і міоми, запаленні яєчників.

Грицики

Дуже ефективна як крововосстанавлівающее засіб. Помітно стимулює маткову мускулатуру. Застосовується при ациклічних маткових кровотечах, геморої. Сприяє полегшенню неприємних відчуттів при болісних менструаціях, циститі, каменях у сечовивідних шляхах і носових кровотечах.

звіробій лікарський

Трава від 99 хвороб, здавна шанована на Русі. Має антисептичну, антибактеріальну, терпким і сечогінну дію, стимулюють регенерацію тканин. Застосовується при хронічному гастриті, гострому коліті, жовчнокам`яної хвороби. Звіробій хороший при пародонтозі, стоматиті, гінгівіті, невралгії, міозиті.

Перш ніж зайнятися лікуванням травами, проконсультуйтеся з лікарем. Ви повинні бути впевнені не тільки в свій діагноз, але і в тому, що до застосування трав немає протипоказань.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Ефірна олія базиліка фото

Ефірна олія базиліка

Ще в давнину вирощували таке відоме всім рослина, як базилік. Друге його назва - Рейган. Базилік має приємний смак,…

Кропива - пекуча і корисна! фото

Кропива - пекуча і корисна!

Хто ж не пам`ятає цю пекучу красуню пустирів і околиць ... Не знаю, як читачкам, а в дитинстві мене часто лякали…

Деревій фото

Деревій

Деревій - багаторічна трав`яниста рослина, що відноситься до сімейства складноцвітих. Суцвіття - багатоквіткові дрібні…

Відвари і настої з кропиви фото

Відвари і настої з кропиви

Користь кропиви полягає у великій кількості мікроелементів, органічних кислот і вітамінів. Завдяки цьому, вона широко…

» » » Трави, корисні для жіночого здоров'я