Поради хворим на депресію

Виявляється, можна вилікувати улюбленого чоловіка від глибокої депресії і заодно навчити його мити посуд ... Оля підняла очі на Стаса, який малював виделкою на картопляному пюре якісь абстрактні композиції. Одночасно хотілося, і обійняти чоловіка, і стукнути його сковорідкою ... Але вона просто поторсала його за рукав.

- Стас, ти як себе почуваєш? А, кошеня?

- Ну ... В цілому нормально. Спасибі, сонечко ...

При цьому в очах її плечистого кошеня було стільки вікової туги, що обидва бажання посилилися. Оля втомлено зітхнула, прибрала свій посуд і залишила Стаса наодинці з невичерпним пюре і тугою.

Щоб ви наробили в ситуації, коли ваш улюблений - сильний, ніжний і талановитий - на ваших очах в`яне від нудьги, як неполитая фіалка? Причому не скажеш, що його не поливають. Коли у тонкій творчої натури тільки почалися негаразди з новим саундтреком до серіалу, Ольга подвоїла турботу про милого: тягала в студію, обладнану в його кімнаті, чай з бісквітами, сама вигулювала норовливого спанієля Міккі і навіть примудрилася полагодити засувку у ванній. Нічого не допомагало. Муза полетіла, тонус падав.

Подібне вже траплялося. Але напади вселенської скорботи віднімали максимум кілька днів життя. А тут четвертий місяць! Чи не пишеться йому - і все. Терміни вже вдруге відсуваються. Депресія цвіте і пахне, і навіть про необхідність поголитися "кошеняті" доводиться нагадувати по три рази. До психолога він, звичайно, піде тільки під гіпнозом. Чомусь для багатьох чоловіків, а цей спец - страшний звір, гірше якого тільки проктолог ... Але Оле доктор знадобився раніше. Зграї нічого не розумів в синдромах і симптомах, але хитромудрий латинський діагноз його налякав. Що з нею?! Оля мужньо жартувала: "Жити буду, але ..." Добре, подруга Ритка заведуетнеплохой клінікою! ..

стати зберігачем

Ритка терпляче переконувала блідого Стаса, що краще його дружині полежати в стаціонарі. Та ні, нічого страшного. Просто щоб аналізи здати, як слід, всі процедури пройти. Плюс тиша, спокій і постільний режим.

- Стас, не переживай, - втішала Оля. - Я можу і відмовитися. Скажи: ти зараз в стані? ..

Але чоловік не дав їй договорити

- Та ну, Оль! Порівняла! Твоє стан зараз важливіше!

Отже, музикант, крім Музи, тимчасово втратив ще і ангела-хранителя. Більш того, тепер йому самому треба їм стати. Олечка зараз повинна отримувати тільки найкраще, найкорисніше! Стас скачав з Інтернету рецепт яблучних оладок і несподівано для себе хоробро втілив його в життя. Бігав на ринок за "вітамінами", бігав по скверу з Міккі. Навчився мити посуд ... Виникла на бігу думка: "Боже, як же я з усією цією суєтою ще й допишу свій багатостраждальний саундтрек ?!" настільки жахнула Станіслава, що він засунув її на саму околицю свідомості.

А вночі, завантаживши білизну в пральну машину, сів в студії і включив комп`ютер ...

Всім на користь


...Ні, мати сто друзів - однозначно здорово. Завжди є з ким відсвяткувати чудесне зцілення, навіть якщо милий весь день стирчить в студії, обговорюючи з режисером якісь технічні подробиці. А ти поки змішуєш найсмачніші в світі коктейлі для самих милих на світлі співрозмовників. Після коханого чоловіка, звичайно.

- Знаєш, Олька, типун мені на язик, але твоя болячка, здається, пішла вашій родині на користь! - Розговорилася Зойка. - Навіть Міккі повеселішав. Не кажучи про Стаса. А то до вас останнім часом зайти було страшно. У вас навіть квіти на вікні хиріли від цієї його депресії!

- Ага, - з невинною посмішкою кивнула Оля, - здорово я додумалась прикинутися самим хворим в світі людиною - і витягла його! Спасибі Ритці, що підтримала. Він правильний, цей ефект: коли близькій загрожує небезпека, ти прочухається від чого завгодно, щоб врятувати його. Тобто - мене!

Зоя на півхвилини оніміла

- Ти що ?! Ти серйозно?

- Рить, підтверди!

- Ну так. А що мені, жалко, щоб подруга тиждень відпочила

в порожній палаті і зміцнила здоров`я кисневими коктейлями? Тим більше заради відродження ненаглядного чоловіка ...

- Ну ви даєте! - Трясла головою Зойка. - Та ти просто .., Слів немає! Нехороша людина, в загальному ...

- Так чому ж поганий, Зоя? Ти сама кажеш, що вся сім`я розцвіла, включаючи собаку! А була б я чесним жовтеням - хто знає, скільки б у нас в будинку ще Хирів все, включно зі мною ...

Крити було нічим ... Хоча звучало все це дико. Зоя розгублено кліпала очима, але тут в паузу вклинився дзвінок Олиного мобільного.

- Сонечко! - На всю кімнату задзвенів радісний голос Стаса. - Ти як себе почуваєш, а, кошеня ?! Я? А що я? Я до тебе вже біжу! Мені, між іншим, обіцяють наступного хороший замовлення ... Це все завдяки тобі! Ти мій самий головний натхненник!

- Бачиш? - Розсміявся "нехороша людина", вішаючи трубку. - Пацієнт визнав ефективність терапії і дякує своєму зцілителя!

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Зрада подружніх пар фото

Зрада подружніх пар

Микита звик, що ми з Олегом завжди приносимо з собою спиртне, і був незадоволений, що на цей раз ми не купили навіть…

Я щаслива, що ти моя подружка фото

Я щаслива, що ти моя подружка

З Нелею ми познайомилися на курсах англійської мови. І дуже швидко подружилися. У нас увійшло в звичку після занять…

Закрити плетусі рот фото

Закрити плетусі рот

Вона знає все про вас і ваших друзів. Вона знає навіть більше: навіщо, чому і як ви поступите завтра, через місяць,…

Сім'я і біографія стаса п'єхи фото

Сім'я і біографія стаса п'єхи

Стас П`єха - один з найпривабливіших і харизматичних артистів у вітчизняному шоу-бізнесі. Останнім часом подробиці його…

Співак стас костюшкін фото

Співак стас костюшкін

Костюшкін СтаніславМіхайловіч народився 20 августа1971 року в Одесі. Навчався в Санкт-Петербурзької консерваторії по…

Біографія стаса михайлова фото

Біографія стаса михайлова

Михайлов Станіслав Володимирович це - композитор і поет, заслужений артист РФ, лауреат яке щорічно проводиться…

Чарівний стас михайлов фото

Чарівний стас михайлов

Стас Михайлов порівняно недавно став відомий широкій публіці, але вже завоював велику популярність. Його пісні слухають…

» » » Поради хворим на депресію