Мій чоловік імпотент, що робити?

Юрка мені зраджує, - сидячи за столиком в кафе, похмуро повідомила я свою близьку подругу Натці. Вона навіть кави поперхнулась. Відкашлявшись, насилу просипів:

- C чого це ти взяла?

- Відчуваю! - Я підперла рукою підборіддя і протяжно зітхнула. - Розумієш ... він більше мене не хоче.

- Як це? У сенсі уникає сексу

- Ага. У нас його не було вже кілька місяців ... А адже ще недавно ми займалися любов`ю майже кожен день.

- Ну, так втомився мужик, - зробила висновок Наталя. - Чого в паніку-то відразу кидатися? Адже він не кролик-енерджайзер!

- А якщо справа не у втомі, а в тому, що Юрка мене розлюбив? Що ти так дивишся? Адже може ж таке трапитися ?!

- Теоретично так, але-о-о ... - зупинившись, Наташка задумливо побарабанить пальцями по столику. - А що якщо ти занадто рясно годуєш Юрчика на ніч? Ну звичайно, Світло! А кому ж сексом займатися полювання на повний шлунок? Тут би швидше на бочок - і спатоньки.

- Але я, же завжди його так годувала. І до сих пір все було нормально!

- Тоді, може, вся проблема в тому, що ви тепер працюєте разом? - Висунула нову версію Натка. - Разом в офісі, разом повертаєтеся додому, разом лягаєте спати і разом встаєте ... Занадто багато «разом», розумієш? Можливо, Юрика це стало пригнічувати. - Моя присутність поруч? Да чому?!

- По качану! Ось він би став щодня їсти одне й те саме?

- Одне і теж? Напевно ні.

- Ось тому і сексу з тобою йому не хочеться! Переситився мужик. Таке буває.

- І що ж мені робити? - Простогнала я.

- Ну не знаю. Спробуй його в себе знову закохати. У сенсі спокусити.

- Власного чоловіка? Здрастуйте!

- Чи не перебивай мене, будь ласка. Краще слухай, що ти повинна робити. Для початку спробуй кардинально змінити імідж. Наприклад, перефарбували в блондинку. По-моєму, тобі піде!

- Спасибі, порадила! Мій Юрик терпіти не може блондинок!

- Ти впевнена? - Розгублено закліпала Натка. - Треба ж, не помічала ...

- Що ти хочеш цим сказати?

- А то, що він до мене чудово ставиться. Або, по-твоєму, це вдавання?

- Ні, - похитала я головою. - Але це не означає, що йому сподобається, якщо я теж стану білявкою.

- Не-хоч не треба! Ну, постриг.

- З глузду з`їхала? Я стільки часу волосся відрощувала. Ні, цей варіант теж виключається! І взагалі, все це нісенітниця.

- Що це? - Уточнила у мене Натка. - Да все! - Я сьорбнув холодну каву. - Якщо людина тебе розлюбив, то тут вже ніякі хитрощі не допоможуть. Процес незворотній, розумієш?

- Так це, якщо розлюбив. А Юрка тебе любить. Я впевнена. Ти ж знаєш, у мене дуже добре розвинена інтуїція, тому не потрібно зі мною сперечатися. Краще подумай, як Юрчика розбуркати.

- Ще чого! Навчи ти, раз така розумна.

- Так запросто! Порада перша: хочеш сексу, не годуй мужика до відвалу. Приготуй щось легке, наприклад, екзотичний салат і сьомгу з лимоном на решітці. Хоча підійдуть і суші. Друге: одягнися посексуальнее ... Коротку спідничку, прозорий блузон, панчішки на гумках ... Загалом, вияви фантазію!

- Я, звичайно, можу, тільки не бачу сенсу, - почала я, але Натка проігнорувала цю репліку:

- Досить теорії. Допивай кави, і поїхали в торговий центр. Я там бачила шикарну білизну. Юрка його точно оцінить.

- Спасибі ... А, може, іншим разом?

Ніякого іншого разу! - розсміялася подруга. - Досить чекати милості від природи, Свєтка! Будемо брати від життя все і зараз! - Гаразд, твоя взяла, - приречено зітхнула я.- Поїхали ...

На наступний день я приступила до реалізації розробленого нами плану ... Близько шостої вечора, коли клієнтів було небагато, сказала Юрик, що у мене розболілася голова і пішла з роботи. А коли через пару годин чоловік повернувся додому, я зустріла його біля дверей в одній білизні. Юра сприйняв це по-своєму.

- Ти чого голяка? Жарко?

- Поки немає, - усміхнулася я. - Але сподіваюся, ти мене розігрієш. Так любий?

- Зараз ?! - Жахнувся він. - О ні!

- Ні-і-і? Чорт, так я і знала!

Не буду описувати, який ідіоткою я себе відчувала в той момент. Послухала Наташку на свою голову! Розвернувшись, демонстративно пішла в спальню, повільно наділу халат, застебнула гудзики. Мені страшенно хотілося кинутися долілиць на ліжко і розридатися, але я знайшла в собі сили, щоб цього не зробити. Вийшовши у вітальню, присіла на диван, запитала:

- Скажи правду, ти мене розлюбив?

- Що за дурні думки ?! - Обурився чоловік. - Звичайно, ні!


- Не вірю, - повернувши голову, я пильно подивилася йому в обличчя. - Будь ласка, не грай зі мною в кішки-мишки.

Якщо у тебе з`явилася інша жінка, скажи чесно! Ти ж знаєш, як я ненавиджу брехню.

- Светуля, малятко ... - Юра сповз на килим, обхопив мої коліна. - Навіть не думай нічого такого. Клянуся, у тебе немає приводу для занепокоєння.

- Тоді поясни, чому ми перестали займатися сексом.

- Тому що я дуже втомлююся! Цілий день в бігах, ти ж знаєш ...

- Так адже я теж не б`ю байдики! Але у мене не пропадає бажання займатися любов`ю. А ти ... Ні, у тебе точно з`явилася коханка.

- Дурниці! Можу чим завгодно заприсягтися, що в моєму житті немає і ніколи не буде іншої жінки. І ця твоя необгрунтована ревнощі мене ображає ...

- Чи не вали з хворої голови на здорову, - пробурчала я. - І не звертай все на свою втому. Зрештою, у нас бувають вихідні дні. Бувають?

- Світла, сонечко! Навіщо ці безглузді закиди. Ми з тобою дорослі люди і ...

- ...повинні займатися сексом, - закінчила за нього я. - А ти Викручуєшся.

- Ну, все ... - піднявшись з підлоги, Юра рішуче попрямував до дверей. - Як - видно, ти сьогодні налаштована на сварку. Тому мені краще переночувати у мами. Сподіваюся, вона буде не проти ... Я була в шоці. Ніколи раніше він не поводився так і не розмовляв зі мною так само. Я перестала впізнавати власного чоловіка ...

На наступний день Юра, як ні в чому не бувало, зустрів мене на порозі офісу і подарував букет троянд. Вибачився за свою вчорашню поведінку і сказав, що зробив відповідні висновки.

Я піднеслася духом. Увечері очікувала пристрасних ласк в ліжку, але коли вийшла з душу, виявила Юру ... сплячим. Мене просто затрясло від злості, ось свиня! А я-то вуха розвісила! Розвернувшись, я пішла на кухню дзвонити Наташка:

- Натка, що робити? У нього точно хтось є. Ось тільки як це довести? Може, приватного детектива найняти?

-А якщо немає? - Заперечила вона. - Тільки гроші на вітер викинеш.

- Ну, а що ти пропонуєш?

- Нічого. Хоча ... А що якщо ми стеження моєму двоюрідному братові доручимо? Юрик його, здається, не знає ...

- Точно! - Пожвавилася я. - Наташ, тільки поговори з ним швидше.

- Будь спок! - Заспокоїла подруга. - Вважай, що процес уже пішов ...

На жаль, Наткін брат виявився нікчемним конспіратором. Юра вирахував його вже на четвертий день.

- Знаєш, Свєтка, мене хтось «пасе». Може, збирається пограбувати? Мама радить заявити в міліцію. Як думаєш?

- Тільки не це! - Злякалася я. - Це я попросила за тобою стежити.

- Ти ?! - Здивовано запитав Юра.

- Так. Наткін двоюрідного брата.

- Але навіщо?! Адже це пішло і нерозумно!

- Сам дурень! - Огризнулася я. - Ясно? Майже тиждень ми ображалися один на одного і грали в мовчанку, але потім все-таки помирилися. При цьому Юра продовжував спати на дивані у вітальні.

- Нічого не розумію, - поскаржилася я одного разу Наташка. - Айсберг, а не людина! Прямо хоч бери і розлучайся!

- Навіть не думай! - Злякалася вона. - Таких мужиків як Юрка зараз днем з вогнем не знайти. Розумний, спокійний, непитущий, гроші вміє заробляти!

- А толку? - Відмахнулася я. Але на розлучення все, ж подавати не стала ... Наближалася чергова річниця нашого весілля, і Юра запитав, як би мені хотілося цю подію відзначити.

- Давай цього року не будемо нікого запрошувати, - попросила чоловіка. - Посидимо вдвох, тільки ти і я. Добре?

- Як хочеш, - погодився він, але без особливого ентузіазму ...

У суботу чоловік відправився на зустріч, з одним з клієнтів, а я залишилася вдома готуватися до святкування. Весь день крутилася як білка в колесі. Зате всім залишилася задоволена: і красиво накритим столом, і своїм зовнішнім виглядом. Ось тільки Юра чомусь затримувався і на мої дзвінки не відповідав. Я вже не знала, що й думати. Коли зовсім вже зневірилася, в замку заскреготів ключ.

- Ну нарешті то! - Закричала, вибігаючи назустріч. І замовкла. Поруч з Юрою стояв його брат. Побачивши моє незадоволене обличчя, Семен зніяковіло посміхнувся:

- Нічого, що я без запрошення?

- Нічого, - промовила я, кидаючи на чоловіка вельми красномовний погляд.

- От і відмінно! - Пожвавішав шурин. - Тоді я пішов мити руки ...

- Як накажеш це розуміти ?! - Затягнувши на кухню, сердито засичала я на Юру. - Адже ми домовлялися відзначити річницю удвох!

- Я не винен, - скоромовкою зашепотів чоловік. - Розумієш, Ольга поїхала на два дні в село до батьків. А брат, як на зло, ключі від квартири втратив. Ну не ночувати ж йому на вулиці!

- А я думаю, що ти брешеш! І привів його до нас навмисне! Адже так?

Юра вважав за потрібне не відповідати. Загалом, вечір був безнадійно зіпсований ... Не знаю, скільки б я ще гадала в чому справа, якби не знайшла у чоловіка в столі медичний журнал. А в ньому закладку. Це була стаття про проблеми з потенцією. Мене навіть в жар кинуло. Ідіотка, як я відразу не здогадалася? Вирішила поговорити з чоловіком відверто. Вірніше, вмовила його піти зі мною до сексопатолога. Тепер у нас все нормально. Навіть більше ніж ...

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Зрада подружніх пар фото

Зрада подружніх пар

Микита звик, що ми з Олегом завжди приносимо з собою спиртне, і був незадоволений, що на цей раз ми не купили навіть…

Розлучення: зрада чоловіка фото

Розлучення: зрада чоловіка

Коля вже вдруге дзвонив, я спізнювалася. Буду через півгодини, - пообіцяла коханому. - Жди ... Мамуся, можеш закрити за…

Перша любов не забувається фото

Перша любов не забувається

Я поправила чубчик і прискіпливо оглянула своє відображення. Сьогодні мені як ніколи хотілося мати гарний вигляд, тому,…

Вдале знайомство: сваха фото

Вдале знайомство: сваха

Не плач, мамо! Я буду дзвонити і приїжджати на свята! - Втішала дочка, збираючись на роботу за кордон разом з…

Не подобається дівчина брата фото

Не подобається дівчина брата

Досить довгим і нелегким був той пренепріятнейший період часу, про який я хочу розповісти. Зараз, коли я подорослішала…

Дружина хоче розлучитися фото

Дружина хоче розлучитися

Кожна зустріч була немов маленькою казкою, адже Едуард возив мене в кращі ресторани міста, показував всі визначні…

Я щаслива, що ти моя подружка фото

Я щаслива, що ти моя подружка

З Нелею ми познайомилися на курсах англійської мови. І дуже швидко подружилися. У нас увійшло в звичку після занять…

Закрити плетусі рот фото

Закрити плетусі рот

Вона знає все про вас і ваших друзів. Вона знає навіть більше: навіщо, чому і як ви поступите завтра, через місяць,…

Ах ця жіноча дружба фото

Ах ця жіноча дружба

Невже дружба пішлаМи з нею ділили порівну і радості, і печалі. А зараз...Коли ми з подружкою представлялися: "Я Саша! А…

Дитині мало приділяють уваги фото

Дитині мало приділяють уваги

Прагнеш жити Умій вертітись! Ось ми з чоловіком і крутилися, як могли. Але тільки в турботах про бізнес зовсім забули,…

» » » Мій чоловік імпотент, що робити?