Як залучити удачу і багатство

Як залучити удачу і багатство
Одні люди багаті і щасливі. Інші, навпаки, бідні і дуже нещасливі. Чи є до цього якісь об`єктивні передумови? І якщо є, то що повинен зробити невдачливий людина, щоб в його житті все змінилося на краще?
Те, що одним людям дуже щастить, а інші, навпаки, не можуть позбавитися від проблем, виявляється досить чітко. У чому причина удачі або, навпаки, невдачі? Астрологи вважають, що причину слід шукати в конфігурації планет на момент народження людини. Виходить, що люди спочатку поставлені в нерівні умови - для одних всі дороги відкриті, тоді як інші раз у раз впираються в закриті двері.

У той же час, зірки схиляють, але не зобов`язують, і це теж один з принципів астрології. Якщо вам хронічно не щастить, попросіть гарного астролога проаналізувати вашу натальную карту і визначити причини невдач. Крім того, астролог може передбачити і майбутні сприятливі моменти - тобто час, коли перш закриті двері виявляються відкритими. Ви отримаєте цілком реальні поради, здатні змінити ваше життя на краще.

Однією з головних причин хронічного безгрошів`я є не лінь, не відсутність ділової хватки, а неправильне мислення. Всесвіт готове виконати найпотаємніші ваші бажання, але для цього треба знати його головний секрет. Він такий: світобудову будує вашу реальність в повній відповідності з вашими думками. Тобто до тих пір, поки ви вважаєте себе бідним і невдачливий, ви таким і будете. Ви самі накладаєте цей шаблон на своє життя, задаєте світобудови відповідну програму. Більш того, світобудову і розуміє ваші бажання дуже конкретно. Наприклад, ви говорите «Хочу багато грошей». Всесвіт погоджується - «Добре, ти хочеш». Правильне бажання повинно формулювати кінцевий результат. Наприклад, «Я багатий», «У мене великий красивий будинок», «Я їжджу на дорогий престижній машині». І нехай все це у вас поки немає - якщо ви зможете створити в свідомості правильний шаблон, зумієте відчути себе успішним багатою людиною, то ситуація найдивовижнішим чином почне змінюватися на краще. Це не означає, що вам доведеться сидіти, склавши руки. Просто ваші починання, ваші труди почнуть приносити реальні плоди. Світ повернеться до вас обличчям, ви на практиці зрозумієте, що таке удача.


Зрозуміло, що людині без грошей важко переконати себе, що він багатий і вести себе, як забезпечена людина. Тоді змініть формулу на той варіант, який вам легше сприйняти. Наприклад, «Я з кожним днем стаю все заможнішою і більш вдалим». І пам`ятайте, що найпростіший спосіб «відлякати» гроші - це шкодувати їх, трястися над кожною копійкою. Гроші люблять легке відношення. Згадайте «Золотого теляти» Ільфа і Петрова - останні гроші, що залишилися після краху «Рогів і копит», Остап Бендер витратив на букет для Зосі Синицької. Даруйте своїм коханим подарунки, навіть якщо витрачаєте на це останні гроші, при цьому (що дуже важливо!) Не вважайте їх останніми. Їх у вас багато, а буде ще більше. Чим більше ви витрачаєте грошей, тим більше світобудову вам їх дасть.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Формула багатства і успіху фото

Формула багатства і успіху

Напевно, важко знайти жінку, яка була б задоволена своїм матеріальним становищем. Просто, як то кажуть, у кого-то суп…

Звички і їх вплив на фінанси фото

Звички і їх вплив на фінанси

Не секрет, що спосіб життя людей дуже сильно впливає на їх характер, поведінку і звички. А що, якщо уявити, що наші…

Талісман грошовий магніт фото

Талісман грошовий магніт

Як вибрати дієвий талісман, який допомагає залучити гроші в будинок? В результаті у вас буде індивідуальний грошовий…

» » » Як залучити удачу і багатство