Як красиво позначити статус про вагітність

Іноді, так складно підібрати гарні слова, щоб позначити свій статус про вагітність. Сподіваємося, наші оригінальні варіанти допоможуть в цьому:
  • Краща косметика - це блиск в очах, а не блиск для губ. Краща жіноча фігура - це не 90х60х90, а фігура вагітної жінки!
  • Чому на вагітну жінку кажуть «майбутня» мама? Адже в ній вже живе маленький чоловічок, який має свою душу, свій характер і своє маленьке тільце. Вона вже мама цього чоловічка, який живе в ній! Майбутні мами - це ті дівчата, яким ще не пощастило завагітніти.
  • Вагітність і народження дитини можна назвати мистецтвом створення нового життя. Це саме велике мистецтво, адже для створення нового життя необхідна тільки любов чоловіка і жінки один до одного, спільне сильне бажання створити нове життя і благословення Бога. Благословення Бога - є душа, яку вдихає Творець в нове тіло, що знаходиться в лоні матері. І нове життя є найвищим витвором мистецтва.
  • Не можна порівнювати дітей і батьків з яблуком і яблунею. Таке порівняння більше підходить для зіставлення людей і їх вчинків, в якому люди - це яблуні, а вчинки - яблука. Батьки і діти на рівних, тому що всі ми діти Бога, а вагітна жінка виконує найвищу місію життя, адже вона дає життя на
  • Малюк, навіть перебуваючи в лоні матері, відчуває світло. Адже світло виходить від Любові, спрямованої до нього і перебуває в серці жінки, яка чекає народження своєї дитини.
  • Краща робота для жінки - це очікування, народження і виховання її дитини. На посаду матері призначає її начальник - Бог через відділ кадрів - її коханого чоловіка. Оплата за роботу проводиться в радості від материнства, а податки складають трапляються дрібні неприємності, пов`язані з очікуванням, народженням і вихованням дитини.
  • Іноді я читаю думки мого малюка, який ніби каже мені: мамо! Спасибі за життя! Так хочеться вже скоріше поцілувати вас з татом за це! І я йому відповідаю, що люблю його! Нашому спілкуванню з ним не потрібні слова, адже він теж відчуває мої думки!
  • Муки бувають щасливими. Це муки в ім`я вищої мети. Однак найщасливіші борошна - це муки народження нового життя!
  • Жінка - це Божественний сад. Чоловік - садівник, Обробляти цей сад і садить насіння, з якого виростають найкращі квіти життя - діти. Так, як квітці необхідна спеціальна грунт і особливий догляд для того, щоб стати гордістю колекції квіткаря, так і малюкові необхідні батьки для того, що б стати повноцінним Людиною.
  • Деяким складно чекати півгодини, іншим ще складніше чекати 15 хвилин. І тільки вагітна жінка може з легкістю, спокоєм і радістю чекати своєї дитини не 15 хвилин, і не півгодини, а цілих 9 місяців!
  • Чоловіки! Любіть і дбайте про своїх вагітних жінок! Ваш дитинка відчує вашу любов і обов`язково народиться щасливим!
  • Голова повинна крутитися тільки від щастя! Вагітність - це теж щастя! Тому під час вагітності у жінки може крутитися голова.
  • Улюблений часто виїжджає у відрядження. А в будинку завжди повинен бути чоловік. Йому набридло залишати мене одну, і він подарував мені сина!
  • «Здрастуй, маленький! Хочу тебе побачити! »- І погладила легонечко живіт!
    - Вже скоро, мама, через місяць! Я прийду до вас ось-ось!

Красиві статуси про вагітність

Ще кілька цікавих статусів в одну строчку:

  • Землі нової душі, і ця душа має можливість реалізувати себе в житті.
  • Якщо жінка вагітна дівчинкою, це їй комплімент від Бога за її красу.
  • Якщо вагітна жінка чекає хлопчика, це комплімент її коханому чоловікові від Бога за його силу.
  • Коли жінка в режимі очікування дитини, а також не вібрує її, будь ласка!
  • Вагітність - це саме аргументований доказ духовної природи, адже ми теж здатні творити нове життя.

На цю ж тему у нас є збірник прикольних статусів про вагітність.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Щастя бездітного шлюбу фото

Щастя бездітного шлюбу

У свідомості людей утвердилася думка, що щасливий шлюб може бути тільки при наявності дітей. А бездітний шлюб…

Неповнолітні мами в росії фото

Неповнолітні мами в росії

Вагітність і народження дитини найкращий час в житті будь-якої жінки. Однак не завжди це дійсно так. Статеве дозрівання…

» » Як красиво позначити статус про вагітність