Про футбол, чоловіках і санкт-петербурзі

Нещодавно відбулася історична подія для Росії - принаймні так хором затверджувати друкована преса, телебачення та інтернет. Рідкісне, треба зауважити, явище. Йдеться про перемогу пітерського футбольного клубу «Зеніт» у фіналі кубка УЄФА. Наскільки мені відомо, три роки тому ми цей кубок вже вигравали, постарався тоді ЦСКА, це було перший раз в російській історії і взагалі едло небачене. Тут інше - «Зеніт» не перший, але він показав, що для нашої країни все гранди, перед якими у інших ноги трясуться, взагалі не авторитети. Топтали ми їх поля своїм чоботом (в сенсі бутсою) і будемо топтати. ЦСКА, потім Зеніт - це тільки початок. Нехай не думають, що у нас тільки газ і нафту є. Вообщем, гордості за країну, хоча я в футболі особливо не розбираюся, повний мішок.

Є і ще один нюанс, пов`язаний з футболом. Раніше я не розуміла, якого справи стільки народу ганяється за м`ячем, б`є один одного по ногах та ще отримує за це величезні деньжищи. І чоловіка свого не розуміла, який на це все дивиться і кричить так, що сусіди лякаються. Під час футболу він взагалі соверешнно інша людина - тебе не впізнає, на питання не реагує. Як людина допитливий, засіла за книжки з психології та з`ясувала, що чоловіки, дивлячись на будь-які спортивні змагання і тим більше беручи участь в них, повертаються в своє минуле, коли вони були мисливцями, здобувачами, захисниками. Хто більш швидкий, сильний, меткий - виживав-то найсильніший. А зараз це все бур`яном поросло, і спорт - єдино практично місце, де можна згадати історичну «молодість», виплеснути адреналін, щоб потім знову перекладати папери в офісі і гуляти з дитиною в парку. Тому, дівчата, нехай краще ваш чоловік футбол дивиться (або хокей), в іншому випадку він буде адреналін в іншому місці шукати, і може таких пригод знайти, хорошого мало.


Ну і ще один плюс. У зв`язку з перемогою Зеніту і численними телерепортажами чоловік про Пітер згадав, давно ми, мовляв, там не були. Тут мені палець в рот не клади, я тут же з нього обіцянку в «найближчим часом поїдемо» взяла і тепер вивчаю довідники, де я ще в Пітері була. До речі, не знаєте, які найпопулярніші готелі Санкт-Петербурга Зараз? Чоловік обіцяв не економити, так що цікавлюся ...

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Дружина хоче розлучитися фото

Дружина хоче розлучитися

Кожна зустріч була немов маленькою казкою, адже Едуард возив мене в кращі ресторани міста, показував всі визначні…

Безкоштовні спільні пологи фото

Безкоштовні спільні пологи

Коли я завагітніла, я якось зовсім не замислювалася про майбутні пологи, термін був маленьким і я ще не до кінця…

Жінки, чоловіки і футбол фото

Жінки, чоловіки і футбол

Уявіть картину - ваш чоловік розвалився на дивані, в руці у нього банку з пивом, по телевізору йде футбольний матч, і…

Слово про санкт-петербурзі фото

Слово про санкт-петербурзі

Санкт-Петербург, безсумнівно, особливе місто для російської людини. І не тому, що з нього почалася велика Росія і епоха…

» » Про футбол, чоловіках і санкт-петербурзі