Коли робота приходить сама

У моїй трудовій книжці цілих 12 записів. За 4 роки я встигла побувати головним бухгалтером, продавцем, касиром і навіть викладачем на курсах зі швидкісного читання (і ще 8 професій). Ні на одному підприємстві я не затримувалася. Як тільки я дізнавалася про свій рід діяльності всю необхідну інформацію, я тут же втрачала будь-який інтерес до роботи. А девіз всього мого трудового життя такий: якщо вранці не хочеться йти на роботу, то навіщо така робота потрібна? У підсумку я вирішила зробити так, щоб не я ходила на роботу, а вона приходила прямо до мене додому ... З цього і почалася моя робота в Мережі.

Робота в інтернеті, дійсно, прийшла до мене сама. У вигляді повідомлення на відомому форумі: «Якщо ви дружите з буквами і вмієте перетворювати їх в слова і статті, ви зможете на цьому заробити!» Повідомлення мене зацікавило, і я тут же зареєструвалася на біржі статей. Перші статті я писала про все, що мені було цікаво. За місяць я дізналася про те, як працюють світлофори, вивчила купу літератури по усвідомленим сновидінням і розібралася в принципах раціонального харчування. За цей же самий місяць в моєму гаманці з`явилося дві сотні доларів, і я з задоволенням стала писати про покрівлі, целюліті і підвісних стелях. Тільки тепер уже я працювала ні з біржею статей, а безпосередньо з власниками сайтів. Я стала іменувати себе продавцем букв і копірайтером. Так, мені доводилося писати і рекламні і оптимізовані тексти. Робота приходить до мене кожен день, працюю я тоді, коли хочу і, що найголовніше, мені це дуже подобається.

Так як оплата за Інтернет у мене досить велика (я оплачую трафік), то я непомітно для самої себе обійшлася без поштових спонсорів, копійчаних кліків, МЛМ-організацій, чарівних гаманців і інших сумнівних способів заробітку. Я кожен день писала статті для інших сайтів і в якийсь момент вирішила створити свій. Це виявилося таким захоплюючим заняттям, що незабаром своїми власними сайтами обзавелися всі мої подруги-копірайтери.


Ми стали обмінюватися статтями, вивчали способи просування сайтів і все також писали-писали тексти. Про любов, про лікування зубів, про дієти, вихованні дітей і туризмі. На моїй клавіатурі майже стерлися літери а і о. Я навіть із закритими очима зможу надрукувати пристойну статтю, адже я настільки подружилася з буквами, що іноді відчуваю себе девайсом свого комп`ютера. Якби робота по Інтернету знайшла відображення в моїй трудовій книжці і зайняла б там почесне 13-е місце, я запевняю вас, 14-ій б не було ніколи.

Поки Інтернет існує і розвивається, поки в ньому користується попитом найдорожча річ у світі - інформація, я не залишуся без своєї роботи. Я, до речі, і не збираюся з нею розлучатися. Вранці я прокидаюся і з нетерпінням заходжу в Мережу. Ось і сьогодні в пошті два нових завдання від замовника, на сайті обговорення моєї нової статті, у друзів з`явилися проблеми з хостингом, а в голові майже готовий план по написанню геніального матеріалу. Це я все до того кажу, що заробити в Мережі можна. Головне, робити те, що приносить задоволення і не соромитися звертатися до пошукових систем за відповідями на свої запитання. Інформація - ось те, що дає Мережа всім нам. Потрібно лише знати, що шукати. Адже тільки тоді щоранку буде приходити улюблена, цікава і добре оплачувана робота.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Простежити, зраджує чоловік? фото

Простежити, зраджує чоловік?

Заходжу до чоловіка в офіс, весело піднімаюся по сходах - сьогодні я чудово виглядаю. У мене був час ретельно зробити…

Дмитро нагієв фото

Дмитро нагієв

Для щастя мені потрібні дві речі: робота, яка задовольняє, і жінка, з якою приємно прокидатися. Якщо вдуматися, то…

Співачка юлія савічева фото

Співачка юлія савічева

Юна, вибухова і не погодам безпосередня співачка Юлія Савічева повідає нам про свої творчі злети й падіння після…

Анна семенович, інтерв'ю фото

Анна семенович, інтерв'ю

Анна Семенович інтерв`ю.В її житті було багато чого від дуетів до соло. Вона вибрала останнє. музику«Якщо комусь…

Жінка і інтернет фото

Жінка і інтернет

Освічена, комунікабельна, виконавча і відповідальна дівчина більше не шукає роботу! Чому? Тому що вона відкрила для…

» » Коли робота приходить сама