Поважаючи інших - поважаєш себе

Багато причин штовхають жінку на народження трьох і більше дітей. Деякі беззавітно люблять їх, присвячуючи цьому все своє життя. Деякі заробляють на дітях, отримуючи допомоги і експлуатуючи їх працю. Окрема частина жінок веде безладне існування, не замислюючись ні про кількість, ні про якість. Але є і категорія матусь (на жаль), які виставляють факт наявності великої родини як свій відмітна ознака в суспільстві. «Дивіться, як я вмію! А вам що, слабо? »Реалізуючи свої амбіції за рахунок все нового і нового поповнення в родині, вони не можуть і не хочуть зрозуміти, що даровані ними життя - це дрібненькі люди, яким потрібна любов матері, а не кількість братів і сестер.

Велика родина - це здорово! І здорової вона може бути тоді, коли батьки тверезо оцінюють ситуацію і можливості, відкинувши особисті мотиви, забобони і амбіції.

Ніоба.

«Прекрасна, як богиня, Ніоба, була дочкою Тантала і найщасливішою з усіх смертних жінок. Всім володіла Ниоба: багатством, неземною красою, знатним родом. Чоловік її, Амфион, син Зевса, любив музику і грав на кіфарі так, що камені зі стін рухалися під звуки його інструменту. А зрубані дерева самі укладалися в ряд, утворюючи міські ворота. Тому Фіви, правителем яких і був Амфион, стали називати «містом семи брам», по числу струн чарівної кіфари. Але найбільше пишалася Ниоба своїми дітьми. Їх було багато - сім хлопчиків і сім дівчаток, красивих і розумних.

Цариця Ниоба була гордою і непокірної жінкою. Одного разу в Фівах святкували день богині Літо, яка була матір`ю Аполлона і Артеміди. Жриця Манто скликала всіх дівчат і жінок на площу, щоб ті приносили жертви великої богині. Прийшла і Ніоба, велична і прекрасна, вся в золотих шатах. «Навіщо ви приносите жертви цієї богині? Адже вона народила лише двох дітей, і ні небо, ні земля прийняти їх не побажали. А я з величного роду. Мій дід - Зевс, мій батько - Тантал. І я, як богиня! А ця Літо, ну хіба ви бачили її хоч раз? Ідіть додому! », - Сказала Ниоба перед жінками.

Богиня Літо все бачила і чула, сидячи на гірській вершині. Вона розповіла про це своїм дітям Аполлону і Артеміді. І ті, перетворившись в хмару, полетіли в Фіви, щоб помститися за себе і свою матір.

У цей час на площі проходили кінні змагання. Сини Ниоби були найшвидшими і спритними. Але раптово посеред турніру старший син упав на землю, пронизаний золотою стрілою. Слідом за ним зник і другий, третій. Стріли дітей богині Літо все летіли і летіли, наздоганяючи своїх жертв. Коли Аполлон взяв останню, сьому стрілу, прицілився в молодшого сина, той благав про пощаду. Він підняв руки вгору, але золота стріла вже летіла назустріч.


Чи не повірила цариця в те, що трапилося, але нові свідки трагедії все приходили і приходили з поганими новинами.

Побачивши своїх дітей, цар Амфіон встромив собі в серце кинджал, а Ниоба, не стримуючи ридань, упала на мертві рідні тіла. Тепер вона була не схожа на величну богиню, яка виголошувала свою фатальну мова на площі перед жінками.

Ниоба раптом побачила перед собою дочок. Радість засяяла в очах цариці! «Бачиш, Літо, хоч я і нещасна, але у мене все одно більше дітей, ніж у тебе! А значить - я переможниця! », - Кричала в небо Ниоба.

У цю ж мить в повітрі заблищала стріла, вразивши старшу дочку. Одна за одною падали дівчата на своїх мертвих братів ... Наймолодша кинулася до матері, а та намагалася закрити її своїм тілом. «Залиш хоч одну, благаю тебе!», - Кричала цариця богині. Але боги не прощали насмішок ...

Ниоба довго сиділа біля величезної і страшною купи людських тіл, яких вона так любила. Особа стало мармуровим, а з великих очей, що дивляться на своїх мертвих дітей, збігали холодні струмочки сліз. І незабаром сама Ніоба перетворилася в холодну, кам`яну статую.

Вітер, який прилетів з батьківщини Ниоби, підняв вгору статую і переніс на вершину гори. Варто там до сих пір кам`яна жінка, з очей якої стікають, як сльози, краплинки води ».

Поважаючи весь жіночий рід, будучи солідарними в свою непросту долю і призначення бути жінкою на цій землі, необхідно пам`ятати про те, що будь-яка мати вважає своїх дітей єдиними і священними творіннями у всьому Всесвіті. Скільки б їх не було. Поважаючи інших - поважаєш і себе!

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Я - жінка і, отже, я - богиня! фото

Я - жінка і, отже, я - богиня!

У наш час ставлення жінок до самих себе дуже різний. Одні представниці прекрасної статі живуть повним життям, не…

» » Поважаючи інших - поважаєш себе