Я - жінка і, отже, я - богиня!

Я - жінка і, отже, я - богиня!
У наш час ставлення жінок до самих себе дуже різний. Одні представниці прекрасної статі живуть повним життям, не піклуючись про майбутнє. Інші жінки не цінують ні себе, ні своїх бажань. Треті впадають в залежність від чоловіка, дітей, від сімейного побуту, геть забуваючи про себе. Це не приносить задоволення своїм життям. Щастя жінки залежить від того, наскільки сильно вона любить себе. Як навчитися цінувати себе і розкрити в собі риси богині?

Жінка несе в собі незриму силу Матері Землі. Природа наділила її великим призначенням - бути матір`ю, дарувати життя. Тому богиня живе всередині кожної жінки, потрібно тільки пробудити її. Яка ж вона, справжня жінка-богиня?

Жінка-богиня успішна в кар`єрі. Вона знає, чого хоче і твердо йде до поставлених цілей. Вона впевнена в собі і тверезо оцінює свої сили.

Не обов`язково при цьому підкорювати недосяжні вершини. У кожної жінки свої таланти, мрії та цілі. Ви можете прагнути до високопоставлених посад, але з таким же успіхом можете продавати косметику або прикраси ручної роботи. Головне, щоб справа, якою ви займаєтеся, було приємно і мало позитивні результати.

Щоб внутрішньо відчувати себе богинею, жінка ретельно доглядає за своєю зовнішністю, тримає у формі свої тіло і фігуру. Не погоджуйтеся з твердженням, що вік жіночої краси недовговічний. Жінка-богиня прекрасна в будь-якому віці, тому що вона вміє подати себе, підкреслити достоїнства, вміло приховати недоліки. Їй подобається доглядати за своєю зовнішністю.

З віком жінка знаходимо мудрість, що робить її ще більш цікавою і привабливою.


Жінка-богиня ніколи не буде залежати від чоловіка, яким би сильним і забезпеченим він Нb був. Вона живе своїм життям, здатна забезпечити себе. Жінка не забуває про свої інтереси і друзях, намагаючись догодити бажаного чоловікові, що надає їй значимість в його очах.

Жінок-богинь домагаються і пристрасно бажають навіть через десять років спільного життя. Жінка-богиня знає, як справити враження на чоловіка. Вона сексуальна і приваблива. Вона кохає секс, не соромиться говорити про нього. У ліжку жінка-богиня може бути володаркою і рабинею, незайманою і плутаною. Вона різна і непередбачувана, що зводить з розуму її обранця.

Жінка-богиня щаслива своїм життям і насолоджується кожним її миттю. Якщо вона засмучується і тугу, то дуже ненадовго.

Богиня живе в кожній жінці. Головне - перейнятися відчуттям своєї винятковості і привабливості. Все у ваших руках.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Жінка в розлученні фото

Жінка в розлученні

Найбільше подають на розлучення жінки, але не від самого бажання розлучитися, а тому, що немає більше терпіння, так…

Пікантні пози для сексу фото

Пікантні пози для сексу

Наближаються свята і жінка хочетпреподнесті хороший подарунок своєму чоловікові. І як подарунок вона дарітсебя. А щоб…

Як бути ідеальною в ліжку фото

Як бути ідеальною в ліжку

Один відомий стереотип визначає ідеальну жінку через три головні іпостасі - це чудова господиня, розумна співрозмовниця…

Сексуальна жінка. Яка вона? фото

Сексуальна жінка. Яка вона?

Чоловіки часто прагнуть дістати собі в супутниці сексуальну жінку, яка буде вражати серце кожного зустрічного людини.…

5 Головних правил стерви фото

5 Головних правил стерви

Колись стервом називали просто некультурно жінку. Але часи змінюються, а разом з ними і люди. В даний час стерва - це…

» » Я - жінка і, отже, я - богиня!