Жіночі мрії: як знайти ідеального чоловіка

Жіночі мрії: як знайти ідеального чоловіка
Ідеал чоловіка складається в голові у жінки ще в дитячому віці, коли вона уявляє собі принца на білому коні. І якщо подивитися правді в очі, то з`ясується, що вигляд цього принца у багатьох досить схожий і відрізняється лише кольором волосся. Всім хочеться бачити поруч із собою людину з мужньою зовнішністю, який розумів би дівчину з одного слова. Залишається лише знайти свій ідеал і прожити з ним довге і щасливе життя.
Ідеальний чоловік очима жінок - персонаж практично казковий, так як в реальності людей без недоліків не існує. Тому перше, що слід зробити на шляху до пошуку ідеалу, - це визнати той факт, що чимось доведеться пожертвувати. Можливо, зовнішність обранця буде далекою від голлівудської, але зате як чоловік і батько він буде просто чудовий. Або ж, навпаки, в гонитві за красою доведеться змиритися з ймовірністю того, що такий чоловік завжди буде розпещений жіночою увагою і від цього досить примхливий.

Стара прислів`я говорить про те, що з лиця воду не пити, і в цьому є своя істина. Щоб не чекати все життя хлопця із зовнішністю Бреда Пітта, найкраще відразу почати не з вигляду, а з визначення для себе тих якостей, без якого життя з партнером буде немислимою. Також потрібно змиритися з тим, що недоліки у нього обов`язково будуть, тому важливо зрозуміти, які цілком можна терпіти. Це не привід до того, що зі страху залишитися одній потрібно кидатися на кожного зустрічного. Але пам`ятати про те, що у будь-якого живого людини при найближчому розгляді знайдуться вади, потрібно обов`язково.

Надалі шукати свій ідеал доведеться цілком доступними способами, розширюючи коло спілкування. Чим більше чоловіків в нього входить, тим більше шансів зустріти свою другу половину. Орієнтуватися при цьому потрібно буде не тільки на якості характеру нового знайомого, але і на його ставлення до себе. Можливо, його почуття будуть настільки глибокі, що він дійсно буде вміти вгадувати думки, на відміну від розкішного красеня, який буде милостиво дозволяти любити себе.


Ідеальний чоловік той, без якого уявити своє подальше існування просто неможливо. Знайти такого реально і зовнішність при цьому зовсім не головне. Можливо, що деякі з його недоліків вдасться скоригувати в процесі життя, ну а з окремими з них доведеться просто змиритися. Важливо лише пам`ятати про те, що заради великої любові йому теж доводиться йти на жертви і за це він гідний поваги.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Яка моя друга половинка? фото

Яка моя друга половинка?

У кожної людини з дитинства закладається розуміння того, якою має бути друга половинка. Багато звертають увагу на…

Не можу знайти хлопця. Чому? фото

Не можу знайти хлопця. Чому?

Усім дівчатам хочеться любові і турботи. Саме тому, якщо стосунки не складаються, ми часто запитуємо: не можу знайти…

Який він, ідеальний чоловік? фото

Який він, ідеальний чоловік?

З самого раннього віку всі дівчатка починають мріяти про Принца на білому коні. Але, дівочі мрії і міркування про те,…

У пошуках принца фото

У пошуках принца

Прекрасні казки про принців і принцес заворожують, хвилюють уяву і загострюють почуття. Журнальні історії про щасливе…

Портрет ідеального чоловіка фото

Портрет ідеального чоловіка

Багато маленькі дівчатка мріють про принца на білому коні, який відвезе свою обраницю в красивий затишний будиночок і…

» » Жіночі мрії: як знайти ідеального чоловіка