Творча особистість: борис вишняков про свою дивну шлюбі

Творча особистість: Борис Вишняков про свою дивну шлюбі
Борис Вишняков не раз давав інтерв`ю про свої стосунки з Марією Шукшиній. Кожен раз, коли він згадує історію кохання з актрисою, намагається знайти причини розриву. З`ясування відносин, пошук коштів для існування і багато іншого не зломило бізнесмена, а додало сили, щоб продовжувати рухатися до своєї мети.
Борис Вишняков згадує зустріч з Марією Шукшиній так: «4 серпня 2004 року - день нашого знайомства - я пам`ятаю як вчора. Йшов дощ, і в мене промайнула думка, що це до удачі. Маша приїхала за компанію з Лідією Федосеевой-Шукшиній, щоб подивитися заміський ділянку, який їм виділили в порядку пільгової черги від уряду Москви. А наша фірма займалася розподілом землі. І я збирався допомогти їм вибрати відповідну площу ».

Бізнесмен стверджує, що Марію завоювати було непросто. Одного разу він зателефонував актрисі зі словами «Запрошую вас в ресторан. Заодно обговоримо наші справи », і вона погодилася. З того дня спільні вечері стали традицією.

За словами Бориса, Марія вперше приїхала до нього в гості, через пару тижнів з моменту їх першої зустрічі. Шукшина поводилася стримано, а Вишняков пояснював це так: «Маша просто боїться розкритися. Гіркий досвід невдалих шлюбів змушує бути обережною ». Бізнесмен запропонував їй з`їздити відпочити в Німеччину, і вона погодилася.

Пізніше відбулася поїздка до Праги, куди Маша взяла з собою Макара, старшого сина. Описуючи той відпочинок, Вишняков каже: «Маша зробила мене тоді громовідводом, на який скидала негативну енергію». За його розповідями, саме тоді між ними зародилося нерозуміння і відчуженість.

Марія поставилася до рішення Бориса про розставання буденно, без емоцій. Вона тільки сказала: «Я, здається, вагітна». Вишняков описує свою реакцію: «Я готовий був кинутися до неї, обійняти, поцілувати ... Але стояв на місці. Бо знав, Маша таких поривів не любить ».


Дітей народилося двоє - Фома і Фока. Борис залишив бізнес і став доглядати за малюками. Про той час Вишняков згадує з сумом: «Я перетворився на гувернантку, посудомийку і содержанца». Хотілося розуміння і допомоги, але Марія не вважала за потрібне вникати в побутові проблеми. У підсумку Борис зібрав речі і поїхав з дому в Білорусію, де пробув місяць.

Повернувшись до Москви, насамперед подзвонив Марії: «Це я. Їхав в глухомань, щоб прийти в себе. Ти пробач мене. Я сумую за малюкам і люблю тебе ». І почув у відповідь: «Приходь». Новий рік вони зустріли разом, а через пару місяців знову розійшлися. Сварок і скандалів не було, просто вони зрозуміли, що так буде краще в першу чергу дітям. Марія найняла їм няню, а Вишняков приходив відвідувати малюків по вихідним.

Пізніше Марія сама зателефонувала Борису і попросила прийти до Хоми і Фоке. Їх треба було водити в секції, гуртки, а Шукшина в зв`язку з напруженим графіком роботи з цим не справлялася. Вишняков знову із задоволенням взяв функцію по догляду за дітьми на себе.
Борис впевнений, що розбіжності між ним і Марією поновилися в той момент, коли він зголосився очолити будівництво спільного будинку за містом. Гроші на будматеріали виділяла Шукшина і віддавала їх виконробу, а той іноді дозволяв Вишнякова зайняти частину цих коштів до певного терміну. Поверни він ці 600 000 рублей вчасно, вважає Борис, Маша б не звинуватила його в крадіжці. Він пам`ятає її мова дослівно: «Ти злодій! Вкрав у дітей гроші! ».

Поступово відносини з Машею налагодилися. Борис вибачився, став приділяти більше уваги дітям. Фома і Фока люблять батьків однаково і дуже раді, що вони, нарешті, досягли гармонії у відносинах.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Письменник акунин борис фото

Письменник акунин борис

Борис Акунін - це дуже цікава особистість. Хтось може сказати, що письменник Акунін страждає роздвоєнням особистості, і…

Борис грачевський фото

Борис грачевський

Життя і захоплююча біографія Бориса ГрачевскогоБорис Юрійович Грачевський народився 18 березня 1949 року, що в родині…

Шарапова марія, біографія фото

Шарапова марія, біографія

Шарапова Марія, біографія якої є історією успішної тенісистки, народилася 19 квітня 1987 року. Історія Шарапової Марії,…

Значення імені марія фото

Значення імені марія

Ім`я Марія походить від давньоєврейського імені Маріам. Існує кілька версій значення імені. За однією з них, сенс імені…

» » Творча особистість: борис вишняков про свою дивну шлюбі