Spa-зона: в які країни поїхати за процедурами краси і здоров'я

SPA-зона: в які країни поїхати за процедурами краси і здоров`я
Ще в античному світі жителі Еллади і Стародавнього Риму широко застосовували для оздоровлення водні процедури і масаж. Римляни побудували знамениті терми - лазні, відкриті для безкоштовного відвідування простому люду - плебсу. Є припущення, що термін SPA став абревіатурою латинського словосполучення Sanus per Aquam - «Здоров`я через воду».
Зараз SPA об`єднує водолікування, бальнеотерапію (грязелікування), талассотерапию (лікування водоростями) і масаж. Це перевірені часом, ефективні процедури, приносять пацієнтові не тільки користь, але і задоволення. Тому багато хто прагне поєднати відпочинок під час відпустки зі SPA-процедурами. Практично всі курорти пропонують своїм відвідувачам послуги SPA-салонів.

Знаменитий природний курорт - Мертве море на Синайському півострові. Унікальний склад мінеральних солей, що містяться в його воді, мають насправді чудове цілющу дію на різні недуги. Тут знаходять зцілення від шкірних захворювань, запалень суглобів, астми, хвороб дихальних шляхів. Сприятливий клімат дозволяє відпочивати на Мертвому морі круглий рік, проте для лікування тих чи інших захворювань краще вибирати найбільш підходящий сезон. У всіх SPA-центрах пропонується лікування унікальними грязями Мертвого моря, талассотерапию, ванни з підігрітою морською водою, лікувальний і косметичний масаж.

Популярний серед любителів SPA китайський острів Хайнань. Він розташований на одній широті з Гаваями, і тому там цілий рік можна купатися, засмагати на пляжі, займатися дайвінгом. По всьому острову б`ють радонові джерела з гарячою водою. Тут лікують хвороби суглобів, органів дихання, шкіри, гінекологічні захворювання. У SPA-салонах досвідчені майстри пропонують пацієнтам традиційний китайський масаж і навчають прийомам лікувальної гімнастики цигун.


Дуже популярні SPA-курорти Таїланду. Там відвідувачів очікують парові лазні, басейни, джакузі, масажні та косметичні салони, спортивні зали. У ресторанах пропонуються смачні корисні низькокалорійні страви, завдяки яким у відпочиваючих відновлюється правильне співвідношення ваги і зросту.

В Європі також чимало водо- і грязелікарень, де відпочиваючі можуть відпочити, поправити здоров`я, отримати косметичні процедури. В іспанській провінції Мурсія знаходиться солоне озеро березня Мінор - великий центр таласотерапії. Вода, насичена солями магнію, кальцію, натрію, бромидами і иодидами, робить благотворний вплив на шкіру, суглоби, дихальні шляхи. Озонові ванни і гідромасажні душі відмінно допомагають відновити сили і душевну рівновагу усім, хто страждає від неврозів.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Медичний масаж фото

Медичний масаж

Користь медичного масажу.Зараз масаж для багатьох став шляхом зцілення від недуг. І дійсно, зроблений умілими руками…

Що таке спа процедура? фото

Що таке спа процедура?

Спокій, релаксація, дзюрчання води, що несе здоров`я і красу ... Саме такі асоціації виникають у нас при слові…

Живе мертве фото

Живе мертве

Все з нас чули про знаменитого Мертвому морі. Свою назву воно отримало через величезну вмісту солей у воді. Але…

Кращі spa-курорти в чехії фото

Кращі spa-курорти в чехії

Чехія - прекрасна країна в серці Європи із середньовічною історією, багатої природою і привітними жителями. У Чехії є…

Чарівна сила таласотерапії фото

Чарівна сила таласотерапії

Вся сила моря для вашого здоров`я і вашої краси - ось що таке таласотерапія. І не біда, якщо ви не можете поїхати до…

Що таке таласотерапія фото

Що таке таласотерапія

Таласотерапія в усі часи була оповита ореолом чудотворного відпочинку, омолодження і зцілення. Адже морська безодня…

» » Spa-зона: в які країни поїхати за процедурами краси і здоров'я