Десять заповідей де ніро

Десять заповідей де Ніро
Роберт де Ніро є актором, якого не потрібно представляти. Його зіркові ролі в фільмах «Хрещений батько 2», «Мис страху», «Аналізуй це», «Зоряний нирець» і в безлічі інших кінострічок полюбилися багатомільйонної аудиторії телеглядачів з різних куточків планети. Життєва філософія великого майстра перевтілень також заслуговує на особливу увагу.
Роберт де Ніро народився 17 серпня 1943 року в Нью-Йорку, США. Його батько був відомим скульптором і художником-абстракціоністом, мати також представляла собою творчу натуру, займалася живописом і поезією. Коли Роберту було три роки, його батьки розлучилися. Майбутній актор ріс в районі Манхеттена - прихистку богемної і артистичного середовища.

Коли хлопчикові було 10 років, відбувся його перший дебют на сцені в шкільному спектаклі «Чарівник в країні Оз». Потім Роберт де Ніро вступає до вищої школи виконавської майстерності, в якій навчався і Аль Пачіно, і закінчує акторську студію. Першою серйозною роботою в кіно став епізод у фільмі «Весільна вечірка» (1963). Потім йде низка зйомок в ролях другого плану аж до 1973 року, коли фільми «Злі вулиці» і «Бий в барабан поволі» приносять йому перші кінопремії.

Розмірковуючи про життя, актор керується власними життєвими постулатами, які він вивів для себе в процесі багаторічного досвіду. Одна з його заповідей звучить так: «Реальність у кожного своя». За твердженням актора, життя рідко змінює людину цілком, але вона із завидною постійністю міняє його в дрібницях.

Друга заповідь де Ніро пов`язана з його роботою: «Талант - це вміння зробити правильний вибір. Найбільше в роботі я ціную надану мені можливість проживати чужі життя і не платити за це ».

Третій життєвий постулат Роберта де Ніро відображає його ставлення до спілкування з людьми. Найбільш неприємним, за словами актора, є ситуація, коли люди занадто ввічливі. «Наприклад, ти з кимось розмовляєш, і тобі все кивають, навіть якщо ти говориш жахливу дурницю». Людині, на переконання де Ніро, насправді потрібен співрозмовник, що говорив до нього те, що він не хоче почути.

Ще одна заповідь - про дітей: «Мені подобається слухати дитячі поради. Я зовсім не завжди з ними погоджуюся. Просто мені подобається така ситуація ». Актор вважає, що як тільки з`являється потомство, відразу з`являються і проблеми. «Поки не спробуєш, ти цього не зрозумієш» - ось що говорить де Ніро своїм дітям.

Про Мартіні Скорсезе: «Якщо Марті попросить мене зробити що-небудь, я серйозно подумаю про це, навіть якщо прохання здасться мені нецікавою».


Де Ніро про режисерській роботі: «Мені здається, робота режисера - все одно, що робота президента. Дуже схожі цілі ».

Розмірковуючи про власні звички і про вільний час, Роберт де Ніро дотримується наступних принципів: «У мене до цих пір не знайшлося часу для того, щоб переглянути свої фільми. Я не особливо люблю дивитися свої фільми. Від них мені хочеться спати ». За словами актора, він вважає за краще не мати зайвих речей, так як вони забирають надто багато енергії.

Восьмий постулат Роберта говорить про людей: «Люди бувають різні: в той час як одні розмірковують, як створити щось особливе, інші думають, як би отримати максимальний прибуток».

Заповідь де Ніро про ставлення до грошей: «Великі гроші погано уживаються з справжнім якістю. У кіно вже точно ».

Про вік: «Зараз я сміюся набагато частіше, ніж сміявся в далекій юності. Напевно, я став судити про людей менш суворо ». «З старістю приходить обережність - це я помітив».

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Джуд лоу: біографія фото

Джуд лоу: біографія

Джуд Лоу, біографія якого бере початок 29 грудня 1972 (дата народження), є відомим британським актором театру і кіно.…

Персона: крістен стюарт фото

Персона: крістен стюарт

Світ кіно повний молодих зірок, які закономірно приходять на зміну ветеранам. Крістен Сюарт - 21-річна актриса, чия…

Дакота: біографія фото

Дакота: біографія

У минулому столітті, в далекому 1994 році, коли 23 лютого Росія на всю котушку відзначала День захисника Вітчизни, в…

Великий роберт де ніро фото

Великий роберт де ніро

Роберт де Ніро - відомий кіноактор, режисер, продюсер. Він ніколи не залишав байдужими своїх глядачів. За всіма його…

Дакота фаннінг: вже не дитина фото

Дакота фаннінг: вже не дитина

Незважаючи на свій юний вік, Дакота Фаннінг вже є затребуваною і високооплачуваною актрисою. Вона встигла попрацювати…

» » Десять заповідей де ніро