Шлюб: любов або розрахунок

Шлюб: любов або розрахунок
Праці відомих економістів Маркса і Енгельса містять визначення шлюбу з точки зору матеріалізму: люди об`єднуються в сім`ю, щоб їм легше було вести господарство. Ні слова про почуття тут ви не побачите. І це гола правда. Саме поняття «партнери», яке в психології вживається по відношенню до подружжю, прийшло зі світу фінансів.
Гроші вирішують багато. Шлюбний союз в даний час є взаємовигідною угодою. Все більше людей занурюється в матеріалізм. У висловлюваннях представниць феміністського руху часто прослизає думка, що праця домогосподарки коштує дорого. Жінка, яка планує шлюб з розрахунку міркує приблизно так: «Я продам чоловікові свої послуги по вихованню дітей, прибирання квартири, буду тішити любовними втіхами, а він мені за це буде платити». Чоловік, який не проти цього, в свою чергу думає так: «Краще я буду платити одній людині, гідного мого довіри, ніж буду наймати невідомого мені чоловіка для обслуговування». Виходять чисто капіталістичні відносини.

У чому ж плюси шлюбу за розрахунком? По-перше, партнери чітко знають, чого чекає від них партнер, і не мають звички ухилятися від виконання певного кола обов`язків. По-друге, дотримуючись правил гри, вони отримують те, чого від цього шлюбу власне і чекали: чоловік - стабільність, жінка - високий рівень комфорту. Якщо один з партнерів перестає дотримуватися угоди, то шлюбний союз розривається відносно безболісно.

Але як би райдужно ні виглядала перспектива такого шлюбу, складності з`являються досить швидко. І у дружини, і у чоловіка поступово зростає невдоволення. Причиною цього для чоловіка є швидкий витрата грошей. Відповідь на питання, куди йдуть гроші, простий: дружина швидко звикає до комфорту. У дружини теж є невдоволення. А пов`язано це з тим, що жити з нелюбом людиною, нехай і в великому комфорті, дуже нелегко. Вона починає сприймати шлюб як каторгу, за що вимагає більшої винагороди. Тому такі відносини спочатку порочні. І жінки, які заганяють себе в золоту клітку, викликають не менше співчуття, ніж домогосподарки, які не мають можливості купатися в розкоші. Обом треба терпіти, прощати і йти на певні жертви. Але у тих, хто виходить заміж по любові, хоч душа своя залишається.


Є думки, що усвідомлений шлюб, заснований на розрахунку, набагато рідше призводить до катастрофи в особистому житті, ніж союз закоханих сердець, укладений на емоціях. Але істина як завжди десь посередині. Найміцнішим шлюбом є укладений між чоловіком і жінкою союз, заснований на усвідомленому рішенні створити сім`ю і підкріплений емоційною прихильністю. Все інше: чистий розрахунок, чисті емоції, так чи інакше, приведуть шлюб в тупик, з якого дуже рідко яка пара вибирається тримаючись за руки.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Щастя бездітного шлюбу фото

Щастя бездітного шлюбу

У свідомості людей утвердилася думка, що щасливий шлюб може бути тільки при наявності дітей. А бездітний шлюб…

Цивільний шлюб: а шлюб це? фото

Цивільний шлюб: а шлюб це?

В даний час ми все частіше чуємо таке поняття як цивільний шлюб. Чим він відрізняється від справжнього шлюбу? Чому…

Про користь шлюбу фото

Про користь шлюбу

Шлюб - союз між двома людьми. Багато різко висловлюються в сторону шлюбу, тому що не завжди шлюб приносить людям щастя.…

Заміж за розрахунком фото

Заміж за розрахунком

Виходити заміж за розрахунком стало модно. Безумовно, що шлюб, укладений по любові, це чудово. Але навіщо зв`язувати…

» » Шлюб: любов або розрахунок