Шлюб з іноземцем: за і проти

Шлюб з іноземцем: за і проти
Дуже хочеться бути щасливою, коханою і опинитися в казці. Маряться заморські принци на білих лімузинах. Представляються романтичні стосунки на тлі морських пейзажів, як в обожнюваному серіалі. Життя, як правило, вносить свої корективи, і мрії обертаються не найкращою дійсністю. Варто врахувати можливі підводні камені в шлюбі з іноземцем.
ейфорія першого знайомства після переїзду до чоловіка розчиниться в буденній суєті. Неприємним сюрпризом виявиться новина, що багатство нового чоловіка тримається на суворої економії. Молода дружина скоро познайомиться з правилами, які при гостьових візитах не притягнули увагу. Наприклад, що пральну машину потрібно запускати тільки в певний час, а в магазинах обов`язково користуватися системою знижок.

Кулінарні пристрасті у кожного народу істотно відрізняються. Припустимо, ви не уявляєте обід без наваристого борщу. А чоловік іноземець звик до овочевого бульйону з грінками. Вам доведеться знаходити компромісні рішення, відмовитися від багатьох своїх звичок. Існує і різниця культурних, національних звичаїв, пристойності. Деякі традиції можуть здатися дивними, але їх доведеться дотримуватися.

Звичайно, в подружньому союзі з іноземцем є і свої плюси. У більшості європейських країн громадянство виходить одночасно з оформленням шлюбу. І з придбанням нового статусу перед вами відкриються безкраї можливості благ розвинутої цивілізації


Для іноземців в слов`янських дружин особливо привабливі такі якості, як терпимість, жертовність, працьовитість. Цінується уміння бути зразковою матір`ю. Проявивши увагу і приголубивши чоловіка, ви станете єдиною і самої бажаною жінкою для чоловіка. Навряд чи він зможе залишитися байдужим до ваших принад. Іноземні чоловіки, як правило, вміють бути вдячними за доставлене їм задоволення.

Швидше за все, в свого чоловіка ви знайдете спокійного вірного друга на довгі роки. І звикнете до життя на чужині. Але краще не рвати з Батьківщиною остаточно і залишити для себе надійний тил. Перш ніж остаточно переїхати за кордон, познайомтеся з законодавством країни, яку вибрали. Вивчіть мову, на якому має бути спілкуватися. І тоді, підписавши шлюбний контракт, будете почувати себе більш впевненою і захищеною.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Шлюб з іноземцем фото

Шлюб з іноземцем

Не секрет, що заміжжя є однією з найпоширеніших цілей молодих дівчат. Багато хто хоче вдало вийти заміж, створити міцну…

Мій наречений - іноземець фото

Мій наречений - іноземець

Любові покірні не тільки всі віки, але і всі національності. У століття світової глобалізації познайомитися і…

Як укласти шлюб з іноземцем фото

Як укласти шлюб з іноземцем

Для багатьох жінок пошук супутника життя стає важкою справою. Але останнім часом можливості для спілкування з людьми…

Мій чоловік - іноземець фото

Мій чоловік - іноземець

Дівчину, яка хоче вийти заміж за іноземця, зазвичай мучить безліч страхів ... Різні країни, несхожі один на одного…

» » Шлюб з іноземцем: за і проти