Як сказати батькам про вагітність

Як сказати батькам про вагітність
Якщо вагітність була запланована або ви її довго і з нетерпінням чекали, то батьки, швидше за все, будуть раді цій новині. Але що робити, коли ви занадто молоді, у вас немає постійного хлопця або ви поки не підготувалися з чоловіком до народження дитини?
Перш ніж розповідати батькам про свою вагітності, ви повинні прийняти тверде рішення щодо дитини. Вам буде потрібно вся ваша впевненість для того, щоб не дозволити схилити себе до аборту.

Підготуйте всі можливі аргументи на заперечення батьків з приводу вагітності. Подумайте, як ви будете його забезпечувати, яким чином можна буде вирішити всі питання з навчанням або роботою.

Якщо ви замужем, обговоріть все це спочатку з чоловіком. Якщо немає, вам доведеться взяти до уваги і різноманітні стереотипи ( «Що скажуть люди», «все хлопці будуть тебе зневажати», «ти ніколи не вийдеш заміж» і т.п.). На всі питання, вмовляння і навіть погрози підготуйтеся відповісти: «Це моє життя, і тільки я можу вирішувати, що мені робити, а що ні». Але говорити про це ви повинні не в примхливої манері або упереміш зі сльозами. Інакше батьки просто не приймуть вас всерйоз і зможуть наполягти на своєму (зробити аборт, віддати дитину в притулок, переписати його на бабусю і ін.).

Якщо ви не заробляєте і незаміжня, основним аргументом старших може стати відсутність в даний момент засобів для виховання дитини (а їх потрібно і справді чимало). В цьому випадку краще нагадати батькам, що вони і самі колись були молодими і починали з нуля. Тим більше що і працювати зараз можна практично не виходячи з дому. Наприклад, через інтернет, якщо ви в ладах з бухгалтерією, грамотою, або на замовлення, якщо ви справжня майстриня-рукодільниця.


Для розмови з батьками найкраще вибрати час після обіду або вечері, але не перед сном. Можна поговорити про це спочатку з тим із членів сім`ї, кому ви більше довіряєте або чийого гніву чи не боїтеся. Зазвичай це мама, бабуся, старша сестра. Не сумнівайтеся, що і інші родичі незабаром будуть в курсі ваших справ. Однак в деяких випадках краще все-таки піти таким шляхом.

Якщо ви не думаєте, що ваші батьки тут же впадуть в обморок або почнуть розмахувати кулаками і табуретками, спокійно повідомте їм про те, що вони скоро стануть бабусею і дідусем. І тут же викладіть всі ваші міркування з цього приводу. Можливо, що вони, звичайно, і не зрадіють: далеко не всім батькам сподобається, що їх дочка від них тепер віддалиться. Але якщо ви будете максимально серйозні при розмові про вашу вагітності і вашому майбутньому дитині, то вони незабаром будуть пишатися, що виростили таку розважливу і самостійну дочка.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Чи слід примушувати дитину є фото

Чи слід примушувати дитину є

Багато хто пам`ятає кошмар зі свого дитинства: коли мама чи бабуся буквально силою змушували доїдати ненависну манну…

Типи виховання в сім'ї фото

Типи виховання в сім'ї

Характер людини починає активно формуватися з самого раннього віку. На його розвиток впливає безліч факторів.…

Виховання в прийомній сім'ї фото

Виховання в прийомній сім'ї

Виховання прийомну дитину - це дуже велика відповідальність для пари, яка вирішується на цей крок. Справа в тому, що…

Коли пора заводити дитину? фото

Коли пора заводити дитину?

Багато хто не уявляє собі щасливого життя без дітей. Сім`я починається, коли двоє вирішують жити разом і піклуватися…

Мама, я вагітна фото

Мама, я вагітна

Ви обожнюєте свою юну дочку, розумницю і красуню, прочитайте їй гарного нареченого, щасливу сім`ю і вдалу кар`єру. По…

» » Як сказати батькам про вагітність