Уроки спокушання: мова тіла

Уроки спокушання: мова тіла
Вважається, що перший крок до знайомства або зближення повинен робити чоловік. А дівчині залишається лише покірно чекати, сподіваючись, що об`єкт симпатії зверне на неї увагу. Насправді залучити вподобаного хлопця можна, не кажучи ні слова. Сексологи стверджують, що жести і пози здатні розповісти про ваші почуття набагато більше, ніж самі полум`яні промови.
Важливий момент - упевненість в собі. Адже ваші рухи повинні бути досить розкуті, вільні, легкі. Внутрішня скутість може звести нанівець всі ваші зусилля! Тому правильний психологічний настрій просто необхідний. Для того щоб знайти гармонію і налаштуватися на спілкування, хоча б і за допомогою жестів, психологи рекомендують перебрати в пам`яті найяскравіші і позитивні події життя, згадати ті моменти, коли ви відчували себе на висоті. Постарайтеся зафіксувати стан душевного підйому і перенести його в справжній момент. Ще один спосіб підвищити власну сексуальність - афірмації. Правда, повторювати їх краще не від випадку до випадку, а щодня, незалежно від того, чи присутній поруч об`єкт ваших почуттів чи ні. Повторюйте про себе: «я найчарівніша і найпривабливіша», «я зводжу з розуму», «я любима». Зверніть увагу, що в цих затвердження відсутні слова «хочу» і «буду», які налаштовують на отримання результату в майбутньому, в той час, як він потрібен прямо зараз.

довгі жіночі волосся - яскравий еротичний символ. Навіть якщо ви є володаркою короткою стрижки, не нехтуйте жіночною і чуттєвої грою з локонами. Проведіть по ним рукою, ніби поправляючи зачіску, струсіть головою, сдуйте з особи чубок або намотайте на палець вибилося із зачіски. Представники сильної статі зізнаються, що такі маніпуляції здатні звести їх з розуму.

Демонстрація відкритого зап`ястя підсвідомо трактується, як готовність здатися у владу чоловіка. Підніміть рукав джемпера і пограйте з годинником або браслетами.


Один з найбільш підкреслено сексуальних сигналів - дотик до губ. Трохи відкрийте рот, в задумі проведіть пальцем по нижній губі або закусите її. Ще один суттєвий елемент невербального спілкування - усмішка. Це свого роду «запрошення» до знайомства, адже рідкісний чоловік наважиться розпочати розмову з гордовитою дамою, скривився особа в усмішці. Зате привітна дівчина, що не соромиться своєї щирої посмішки, напевно викличе у відповідь інтерес.

Секрет «бесіди без слів», успішно застосовується вже не першим поколінням жінок, - правильний погляд. Знаючі кокетки радять робити так: подивіться в очі своєму візаві, потім опустіть погляд в підлогу, нібито в збентеженні, знову зустріньтеся з ним поглядами і поверніться до своїх справ, наприклад, читання книги або розмови з подругою.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Жести закоханого чоловіка фото

Жести закоханого чоловіка

Чоловіки досить стримані і далеко не завжди висловлюють свої почуття словами любові. А жінкам доводиться мучитися в…

Жіноче спокушання фото

Жіноче спокушання

Зараз існує дуже багато літератури, де описуються уроки жіночого спокушання. Більшість дівчат вважає, що їм достатньо…

Сексуальні жести і хода фото

Сексуальні жести і хода

Сексуальні жести і хода вважаються одним з найпоширеніших способів невербального спілкування між чоловіком і жінкою.…

Правила флірту фото

Правила флірту

Жінка, яка любить себе і вміє користуватися своєю привабливістю, завжди знайде спосіб змусити симпатичного їй чоловіка…

Жіночі прийоми спокушання фото

Жіночі прийоми спокушання

Підштовхнути чоловіка до заняття любов`ю буває не дуже важко, особливо якщо він і так мріє провести ніч з вами. Зовсім…

Мистецтво спокушання фото

Мистецтво спокушання

Пристрасть, бажання, потяг ... зазвичай ці емоції виникають вже на початку знайомства. Однак не завжди вдається…

» » Уроки спокушання: мова тіла