Дарина мороз: улюблена дочка і любляча мама

Дар`я Мороз: улюблена дочка і любляча мама
Дар`я Мороз - популярна в Росії актриса театру і кіно. Народившись в родині «зіркових» батьків, талановита дівчинка з дитинства уявляла своє майбутнє і мріяла, подібно матері, грати на сцені.
Батьки Дарини, не з чуток знайомі з акторською професією, у свій час відмовляли дочка від такого вибору життєвого шляху. Однак, незважаючи на труднощі і перешкоди, Дар`я Мороз домоглася всього, чого хотіла і продовжує не зупинятися на досягнутому.

Теплі стосунки з батьками допомагають і підтримують її в скрутну хвилину. Незважаючи на те, що Марина Левтова (мати актриси) трагічно загинула в 2000 році, вона живе в серці і спогадах Дар`ї.

Телеглядачі, та й сама актриса помічають не лише зовнішню схожість між мамою і дочкою, а й однакові манери гри, міміки і жестів. Навіть деякі героїні, яких вони зіграли, мають загальні риси характеру. Дарина не боїться порівнянь з матір`ю і не переживає з цього приводу. Адже мама - кращий учитель і в житті, і в кіно.


Батько акторки - режисер Юрій Мороз дуже пишається дочкою, відзначаючи, що якщо раніше її ім`я з`являлося в пресі як дочка відомого режисера, то тепер картина змінилася. Його ім`я згадують слідом за досягненнями Дар`ї. Це не може не радувати люблячого батька.

6 вересня 2010 року біля актриси народилася дочка - Аня. Молоді батьки самі вибирали ім`я для малятка і дуже чекали її появи на світло. Дар`я Мороз не кинула зйомки, а вже через місяць після пологів повернулася до звичної діяльності. За рік актриса знялася в трьох картинах. Як говорить сама зірка, дівчинка росте практично на знімальному майданчику, адже ніяка мама не погодитися проводити більшу кількість часу далеко від улюбленого чада, не бачачи, як змінюється її личко з кожним днем. Таке життя приносить і малятку величезна кількість вражень. До того ж разом з мамою вона вже робить свої перші подорожі. У той же час актриса зізналася, що якби стояв жорсткий вибір між сім`єю і роботою, вона звичайно б вважала за краще сім`ю. Адже сім`я - це святе.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Актриса тетяна арнтгольц фото

Актриса тетяна арнтгольц

18 березня 1982 року в Калінінграді народилася Тетяна Арнтгольц, в родині акторів драматичного театру актриси Валентини…

Біографія: ирина апексимова фото

Біографія: ирина апексимова

Ірина Апексимова - популярна російська актриса і режисер. Її ролі не залишають байдужими, завжди стають такими, що…

Мамина дочка мила йовович фото

Мамина дочка мила йовович

Своєю кар`єрою голлівудська актриса російського походження Міла Йовович, безсумнівно, зобов`язана своєї матері. Галина…

Секрет успіху лів тайлер фото

Секрет успіху лів тайлер

Яскрава, стильна, чарівна - американська актриса Лів Тайлер кружляє голови мільйонам чоловіків у всьому світі і є…

Орбакайте - багатодітна мама фото

Орбакайте - багатодітна мама

З недавніх пір ЗМІ рясніють заголовками про бебі-бум, який охопив російський шоу-бізнес. Відома співачка Крістіна…

» » Дарина мороз: улюблена дочка і любляча мама