«Мама, тато, я - справжня сім'я!»

«Мама, тато, я - справжня сім`я!»
Повна сім`я - це гарантія комфортного розвитку не тільки для вашої дитини, але також щаслива і спокійне життя для вас самих. Дослідження показали, що люди, які щасливі у шлюбі, живуть довше і відчувають набагато менше проблем зі здоров`ям. Діти, які виросли в справжній сім`ї, це врівноважені і спокійні особистості, менше схильні до комплексам і психологічних проблем.
Безліч дітей в усьому світі і в Росії в тому числі страждають від розлучення батьків. Самі колишнє подружжя переживають цю проблему, але вони дорослі люди, а маленька дитина, для якого життя раптово стала наповнена безперервним стресом, отримує дуже сильне нервове потрясіння. Наслідки позначаються на всій його подальшого життя: виростає людина, яка не впевнений в тому, що любов можна зберегти, що шлюб може бути міцним. Буває, що дитина замикається в собі. Розлучаються батьки, але дітям здається, що залишають саме їх.

Повноцінна сім`я виховує так званий життєвий шаблон. Еталон взаємин складається в голові у дитини саме тоді, коли він починає спостерігати за батьками. Якщо у вас повна сім`я, в якій панує гармонія і взаєморозуміння, то це дуже позитивно позначається на дитячому світосприйнятті.

Проблеми та життєві труднощі, неминучі для всіх, долаються разом, тому повні сім`ї простіше справляються з такими ситуаціями. Діти дивляться на батьків і вчаться тому, що потрібно вирішувати важливі питання спільно, засвоюють соціальний механізм прийняття таких рішень. Дитина в повній сім`ї відчуває підтримку батьків, тому він часто набагато сміливіше поводиться, більш рішучий, зростає з почуттям впевненості в собі і своїх близьких.

Психологічні дослідження підтверджують той факт, що нерідко діти, які виросли в неповних сім`ях, відчувають труднощі з особистим життям. Вони складніше заводять сім`ю, не знають, що робити в тій чи іншій ситуації, вони навіть не впевнені, що сім`я - це важливо для них, так як самі виросли без одного з батьків.


Практика розлучення сильно впливає на дитину. Добре, якщо тато і мама поводяться стримано по відношенню один до одного, не сваряться при дитині і не з`ясовують стосунки зі скандалами.

При цьому бувають випадки, коли не тільки для вас, але і для вашої дитини все ж краще, якщо буде прийнято рішення про розлучення. У деяких сім`ях подружжя настільки часто сваряться і конфліктують, що там постійно панує напружена атмосфера. Дітям, зростаючим в таких умовах, не хочеться додому, так як їх там чекає тільки стрес, до того ж, батько й мати при нагоді можуть зірватися на них. В цьому випадку розлучення, хоч і позбавить дитину «повноцінної» сім`ї, все ж не сформує негативного ставлення до самої перспективі її створення. Розмірене і стабільна в психологічному плані життя, нехай навіть з одним з батьків, набагато більш корисна для дитини, ніж напружена і повна конфлікту з двома.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Вплив розлучення на дітей фото

Вплив розлучення на дітей

Отже, іншого не дано: ви розлучаєтеся ... Коли люди розлучаються після довгого проведеного разом часу, це завжди важко,…

» » «Мама, тато, я - справжня сім'я!»