Святкування нового року: сценарій для дорослих

Святкування Нового року: сценарій для дорослих
Новий рік - свято, яке відзначають у всьому світі. Хтось вважає за краще зустріти його в колі сім`ї та друзів, а хтось - погуляти в галасливій компанії. Але, напевно, багатьом буде цікаво побувати на святі, схожому на той, який ви бачили в дитинстві. Організувати такий захід для ваших друзів, рідних або колег допоможе добре продуманий сценарій.
Оскільки організовувати вечірку в поодинці дуже складно, вам знадобляться помічники, які зможуть виконати ролі Діда Мороза, символу року, що минає - Кота, символу наступаючого року - Дракона і ведучого.

Починаючи свято, ведучий може прочитати будь-яке новорічне вірш, а потім вимовити перший тост за те, що ви зібралися всі разом для зустрічі такого великого свята.

Після цього він каже: «Для того щоб зустріти Новий рік, потрібно спершу проводити старий. Хто пам`ятає, який символ року, що минає? ». Після того, як гості дадуть відповідь, що 2011 - рік Кота та Кролика, він повинен з`явитися. За сценарієм він не захоче йти, тому, працюючи над образом і костюмом, бажано зробити товстого і ледачого кота.

Кот виходить і сідає на стілець поруч з ведучим. Ведучий: «А тепер давайте подякуємо старий рік за те, що в ньому все у нас було добре, біди і проблеми обійшли нас стороною, а удача супроводжувала майже кожен наш крок. Пропоную тост за рік, що минає! ». Кот погоджується, випиває разом з усіма і продовжує сидіти.

Ведучий: «Дорогий Кот, ми, звичайно, тобі дуже вдячні, за те, що твій рік приніс нам багато приємних моментів, але пора б поступитися місцем Нового року. Глянь-но на годинник - уже скоро опівночі ».

Кот: «Але раз вам так добре було зі мною, навіщо ж мені йти? Я нікуди не збираюся ... »

Ведучий: «Але цього не може бути! Що ж нам зробити, щоб ти посунувся? »

Кот: «Для початку відгадайте мої загадки. А щоб вам було цікавіше - будемо з вами грати на гроші. Хто вгадає - отримає мільйон !!! Тож почнемо". Замість мільйона за кожен правильний відповідь потрібно віддавати гостям по лимону. Загадки потрібно задавати тематичні, про символи та інші атрибути Нового року, бажано, щоб вони були різноманітними, цікавими і смішними, щоб гості не занудьгували.

Кот: «Молодці!»

Ведучий: «Я дивлюся, у нас тут мільйонерів попрібавілось! І в зв`язку з цим у мене дозрів тост! Нехай багатство в Новий рік

Примножить наш народ!

Разом з ним, нехай удача,

Радість, щастя - так і пре! »

Після цього тосту необхідно дати гостям трохи відпочити і потанцювати.

Коли гості повернуться на свої місця, ведучий пропонує тост за наступаючий Новий рік, все випивають і після цього входить символ наступаючого року - Дракон. Бачачи, що його стілець зайнятий Котом, він говорить: «Щось мене тут не чекають, піду назад ....»


Ведучий: «Стій! Кот, а ну-ка звільняй стілець! Гості ж виконали твоє умова ».

Кот: «А ось спробуйте-но відніміть у мене його!»

Ведучий: «Спробуємо! Гості, хто допоможе наступаючого року? ». Викликається кілька людей. Для конкурсу потрібно по колу поставити стільки стільців, щоб одному учаснику не вистачило місце. За командою ведучого включається весела музика, всі бігають по колу, а коли музика зупиняється - повинні сісти. Той, кому не дістанеться місце, вибуває. Кот повинен завжди заздалегідь встигати зайняти місце і програти тільки останньому учаснику.

Ведучий: «Ура !!! Ми звільнили місце для наступаючого року, завдяки всім нашим помічникам і особливо переможцю - (називає ім`я). Давайте вип`ємо за те, щоб в Новому році у кожного з нас були тільки перемоги, а ураження залишалися нашим ворогам! »Всі випивають.

Кот каже: «Ну ладно, умовили. Поступлюся я місце Нового року, тільки ви вже проводите мене як слід! »

Ведучий: «Звичайно, проводимо! А ну-ка, гості дорогі, давайте повеселимося від душі! Отже, танцювальний конкурс! »Для конкурсу всі бажаючі виходять з-за столу. Кількість осіб має ділитися на два. Правила конкурсу полягають в тому. що танцювати можна тільки в парі, а при кожній зміні мелодії, міняти партнера. Ті, хто не встигає цього зробити за невеликий час - вибувають.

Кот: «Спасибі вам усім! Повеселили від душі! Я йду, а моє місце займає Символ Нового року ». Кот йде, дракон сідає на стілець, або разом з ведучим продовжує вести вечірку.

Дракон: «Стривайте, а як же Новий рік і без Діда Мороза?»

Ведучий: «А ми його зараз обов`язково покличемо!». Всі дружно звуть Діда Мороза, але він не з`являється.

Ведучий: «Стривайте ... Здається, він нас не чує, або зайнятий чимось іншим». Вносять телеграму від діда морозу. Її можна зробити звичайного розміру або виконати на ватмані, щоб всім гостям було видно текст. Ведучий читає телеграму: «Вчора ходив з друзями в лазню. Полетів до Пітера. Їду додому"

Ведучий: «Ну ось, як же так! Як же він знайде тепер нас серед інших, адже сьогодні в кожній хаті зустрічають Новий рік! »

Дракон: «Я знаю! Нам потрібно зробити так, щоб Дід Мороз нас помітив! А для цього потрібно як слід веселитися, співати і танцювати »

Ведучий: «Ти маєш рацію! Але оскільки ми сьогодні вже танцювали, зараз заспіваємо! »Починається конкурс пісень. Ведучий ділить всіх гостей на дві команди, виграє та, яка згадає і виконає більше пісень про зиму і Новий рік. Кращому виконавцю також дістається спеціальний приз глядацьких симпатій після голосування.

У розпал веселощів з`являється Дід Мороз: «Я бачу, ви тут дуже добре відпочиваєте! Вітаю вас з Новим роком!". Дід Мороз каже всім вітання, роздає подарунки. Вимовляється тост за Новий рік і вечірка триває.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Застільні ігри та розваги фото

Застільні ігри та розваги

Застільні ігри - це конкурси, вікторини, ворожіння або різні спектаклі. Хочете влаштувати веселий і незабутній вечір на…

Новорічне свято для дитини фото

Новорічне свято для дитини

Традиційно Новий рік вважається святом для дорослих. Коли приходить опівночі, багато дітей вже сплять, але є сотні…

Ігри з дітьми на природі фото

Ігри з дітьми на природі

Рухливі ігри це один із чудових способів, щоб розвинути дитині витривалість, спритність, координацію рухів, рухову…

Казковий новорічне свято фото

Казковий новорічне свято

Всі свята прекрасні, але Новий рік - це що - то казкове і запам`ятовує. І діти, і дорослі чекають дива в цю ніч. І воно…

Як зустріти новий рік фото

Як зустріти новий рік

Новий рік по праву вважається найважливішим і улюбленим святом, тому і зустріти його люди намагаються весело, феєрично…

Сценарій свята з друзями фото

Сценарій свята з друзями

Кілька ідей, як можна відсвяткувати Новий рік з друзямиНовий рік вважається сімейним святом, але дуже багато людей…

» » Святкування нового року: сценарій для дорослих