Хлое севіньї: "режисерів я вибираю сама"

Хлое Севіньї:
Незалежна актриса, модель, дизайнер одягу Хлое Севіньї народилася 18 листопада 1974 року в американському містечку Спрінгфілд. Її сім`я була досить забезпечена, і Хлое ніколи ні в чому не потребувала. Після смерті батька в 1996 році вона перебирається в Нью-Йорк, де починає працювати моделлю.
У той час Хлое цікавила не тільки кар`єра моделі, але і створення одягу, тому вона займалася працювала у відомій в Нью-Йорку модною компанії Imitation of Christ. Після цього її запрошували працювати в журнал Sassy як редактор відділу моди, а пізніше в журнал Elle, де Хлое вела колонку і відповідала на запитання читачів про те, як створювати власний образ.

У Нью-Йорку Хлое знайомиться з починаючим сценаристом і режисером Хармоні Корінной, який стає співавтором сценарію до фільму Ларрі Кларка «Дітки». Хлое отримує одну з головних ролей в цьому фільмі, де вона грає дівчину, заражену СНІДом.

Хлое не вірила в те, що їй вдасться отримати цю роль, але в підсумку роль дісталася саме їй. На думку продюсерів Хлое підходила для неї більше, ніж затверджена до того моменту професійна актриса. Фільм вийшов в обмеженому прокаті, але тим не менше став широко відомий в усьому світі.

У 1999 році Хлое знімається у фільмі «Хлопці не плачуть», за цю роботу вона отримує номінацію на «Оскар» і «Золотий глобус».


Після цього Хлое починає зніматися в незалежному кіно. Як каже сама актриса, для неї дуже важливим є попередня розмова з режисером. Вона обговорює сценарій і намагається зрозуміти, що за людина перед нею, і яке кіно він хоче зробити. Хлое намагається працювати з режисерами-авторами, які самі пишуть сценарії до своїх фільмів. На думку Хлое це дуже важливо.

Таким чином, вона починає працювати з Хармоні Корінной. Їх другий (після фільму «Дітки») стає фільм «Гумма», в якому Хлое виконує одну з головних ролей і також працює художником по костюмах. Далі послідували роботи в фільмі «Істина у вині» Стіва Бушемі, «Останні дні диско», «Пальметто», «Американський психопат», «Догвиль», «Мій син, що ж ти наробив» та інших.

Хлое продовжує працювати і в якості моделі, а також створює лінію одягу для бутика Opening Ceremony.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Демі мур: біографія фото

Демі мур: біографія

Справжні прізвище та ім`я актриси - Деметрія Гінес, вона народилася в штаті Нью-Мексико в місті Росвеле 1 листопада…

Співачка шер: біографія фото

Співачка шер: біографія

20 травня 1946 року народилася американська актриса і співачка, вірменського походження Шер уроджена Шерілін Саркісян в…

10 Найкрасивіших брюнеток фото

10 Найкрасивіших брюнеток

Ніхто не стане сперечатися, що дівчата діляться на брюнеток і блондинок. Звичайно, є ще в світі жінок і шатенки, і…

Іспанські актори та актриси фото

Іспанські актори та актриси

Іспанські актори та актриси нинішньої епохи знімалися в провідних кінопроектах Європи і Голлівуду, деякі з них отримали…

Ікона краси: хлое севіньї фото

Ікона краси: хлое севіньї

Хлое Стівенс Севіньї з`явилася на світ 18 листопада 1974 року. Свою кінематографічну кар`єру дівчина почала в…

Краща дизайнерська одяг 2011 фото

Краща дизайнерська одяг 2011

Безсумнівно, кожен з нас гідний всього самого незвичайного, унікального, оригінального. Ми прагнемо до досконалості, а…

Біографія зірки: наоми уоттс фото

Біографія зірки: наоми уоттс

Наомі Уоттс вважають талановитої і сміливою актрисою. Вона ризикнула виконати важку культову роль дівчини Кінг Конга,…

З моделей в актриси фото

З моделей в актриси

Для багатьох як зарубіжних, так і вітчизняних кіноактрис саме робота моделлю стала першою сходинкою на шляху в світ…

» » Хлое севіньї: "режисерів я вибираю сама"