Сім'я і кар'єра: як поєднати непоєднуване

Сім`я і кар`єра: як поєднати непоєднуване
У прагненні будь-якої людини зробити кар`єру, досягти успіху в якійсь справі, піднятися по службових сходах немає нічого поганого або поганого. Навпаки, це зрозуміло і природно. Заради кар`єри багатьом доводиться жертвувати. Ось тут-то і виникає нелегке питання: як домогтися, щоб в список того, чим доведеться пожертвувати заради кар`єри, не потрапила сім`я? Адже статистика невблаганна: серед людей, що досягли кар`єрного успіху, відсоток тих, хто ніколи не перебував у шлюбі або розлучився, набагато вище, ніж сімейних.

Дуже поширене явище: дружина обігнала чоловіка по кар`єрних сходах. Відповідно вносить більший внесок в сімейний бюджет. Незважаючи на всі гасла про рівноправність статей, про кінець старої моделі сім`ї (чоловік - годувальник, дружина - хранителька вогнища), для будь-якого нормального чоловіка така ситуація важка насамперед у психологічному плані. Він може скільки завгодно захоплюватися розумницею-дружиною, робити вигляд, що зовсім не відчуває морального дискомфорту. Але такій сім`ї загрожує розпад.

Як вийти з цієї ситуації? Тут дуже багато залежить від дружини. Вона ні в якому разі не повинна навіть у ввічливій формі підкреслювати свою перевагу. Ну, а чоловікові слід не згадувати недобрим словом «проклятий фемінізм», а гарненько подумати: як домогтися того, щоб його внесок в сімейну «касу» знову став переважаючим. Знайти собі більш високооплачувану роботу, наприклад. На те він і чоловік!

Або навпаки: основний внесок в сімейний бюджет і раніше вносив чоловік, а тепер, коли він зробив кар`єру, його частка стала воістину «левової». На жаль, деяким чоловікам це починає кружляти голову. вони проявляють зневажливе ставлення до жінок, всіляко демонструють, що їх думка нічого не значить: «Хто ти взагалі така? Я утримую сім`ю, а ти живеш за мій рахунок! Прошу пам`ятати своє місце! Як я вирішу, так і буде! »Не у всіх жінок вистачає терпіння виносити образи. Такі сім`ї теж знаходяться під загрозою розпаду.


Як відвести цю загрозу? Ось тут повинен по-розумному поводитися чоловік. Йому треба зрозуміти і частіше згадувати просту істину: те, що саме він - годувальник сім`ї, не причина для того, щоб принижувати і тим більше ображати дружину. По-перше, це просто непорядно, по-друге, вона була поруч з ним, чесно ділила все клопоти і проблеми, коли ні про яке кар`єрному успіху не було й мови! Нарешті, по-третє, вести господарство, підтримувати в порядку сімейне вогнище - це теж непроста робота!

Головне - наявність любові, взаємна повага і терпимість. Тоді кар`єра одного з подружжя не загрожуватиме родинним зв`язкам.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Секрети сімейного щастя фото

Секрети сімейного щастя

Як говорить народна мудрість, вийти заміж легко, але ось зберегти своє сімейне щастя зовсім не просто. Щоб в будинку…

Які жарти чоловік не визнає фото

Які жарти чоловік не визнає

Коли між чоловіком і жінкою панує любов і взаєморозуміння, цілком припустимі деякі фамільярності - розіграші, жарти,…

Як вирішити проблеми в сім'ї фото

Як вирішити проблеми в сім'ї

Навіть в самій зразковою, міцної і дружній родині обов`язково час від часу трапляються розбіжності, сварки. Інакше і…

» » Сім'я і кар'єра: як поєднати непоєднуване