А я люблю одруженого ...

А я люблю одруженого ...
«Хлопців так багато неодружених, а я люблю одруженого!» Пісня з колись популярного фільму прекрасно відображає суть проблеми. Що змушує жінку закохуватися в людини, пов`язаного узами шлюбу? Начебто вистачає навколо вільних чоловіків, є, з кого вибирати, а нестримно тягне до чийогось законному чоловікові.

Ця проблема нікого не залишає байдужим: надто вже дорогою може виявитися ціна подібної любові! Часом руйнуються, здавалося б, самі міцні сім`ї. Хтось різко звинувачує таких ось любительок будувати щастя на чужому горі. Мовляв, чужий чоловік - все одно, що чужа власність, не смій зазіхати! Інші заперечують: серцю не накажеш! Ну, закохалася без пам`яті. А ось чоловік, якщо йому дорога родина, повинен був прямо їй заявити: «У мене дружина, діти, пошукай собі іншого!» Треті твердять: «А чоловік що ж, не людина, сам полюбити не може? А якщо дружина у нього виявилася занудою, ледаркою, скандалісткою? А якщо вона в ліжку - колода колодою? Йому ж теж хочеться людського щастя! »Воістину: скільки людей, стільки й думок.

У чому ж причина цієї проблеми? Однозначної відповіді тут немає і бути не може.

По-перше, дійсно - «серцю не накажеш». Навіть сама стримана, скромна жінка, вихована в пуританському або релігійному дусі, може раптово закохатися так, що для неї перестануть існувати будь-які норми і обмеження. Почуття сорому і гріха, громадський осуд, навіть горе іншої жінки, - все це відтепер здається їй незначною дрібницею.

По-друге, не можна скидати з рахунків сумні реалії. На жаль, далеко не завжди «хлопців так багато неодружених». І раніше-то було: «... на десять дівчат - за статистикою, дев`ять хлопців!», Тепер же положення тільки посилилося. А якщо згадати ще алкоголізм - Цей бич чоловічого населення Росії. Інший раз жінці і закохуватися-то не в кого, крім, як в одруженого!


По-третє, у слабкої статі дуже розвинений материнський інстинкт. Якщо якийсь чоловік подобається жінці, і при цьому, на її думку, нещасливий (проблеми на службі, сварлива дружина, невдячні діти, ніхто не розуміє його і не цінує), вона часто відчуває пекуче бажання виправити цю несправедливість. Тобто взяти страждальця під своє крильце, втішити, приголубити. Чим, до речі, користуються деякі чоловіки, які вирішили завести коханку!

По-четверте, часом спрацьовує справжнісінький егоїзм і заздрість. Чужого чоловіка відводять, як то кажуть, з принципу. «Чим я гірше цієї Зінки (Оленки, Катьки, Машки)? Я ж і красивіше, і готую краще, і вишиваю, і в`яжу, і в будинку - ні пилинки. У цих ледарів - прекрасні чоловіки, а на мене ніхто уваги не звертає. Не бувати цьому! »Ось і розбивають чужі сім`ї.
Так причин ще повнісінько!

Можна скільки завгодно лаяти таких мисливиць за чужими чоловіками. Але - «не судіть, і самі не судимі будете!»

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як розлюбити чужого чоловіка фото

Як розлюбити чужого чоловіка

Наше життя часом дуже складна і непередбачувана. Кожна жінка мріє полюбити, але ніхто не хоче закохуватися в одруженого…

Люблю одруженого чоловіка фото

Люблю одруженого чоловіка

Любов жінки до одруженого чоловіка - один з найпопулярніших сюжетів як у житті, так і в літературі. Цей сюжет виступає…

Психологія чоловічої зради фото

Психологія чоловічої зради

Погодьтеся, дивно, що при поголовне бажанні чоловіків змінювати, ми живемо в моногамному суспільстві? Змінюють якщо не…

Серцю не накажеш? фото

Серцю не накажеш?

Кожній людині хоча б раз доводилося розлучатися з людьми, до яких він звик, яких любить і з якими планував прожити все…

Жінка для міцного шлюбу фото

Жінка для міцного шлюбу

Як вибрати жінку, з якою можна прожити щасливо все життя і не пошкодувати про зроблений вибір? Питання досить…

» » А я люблю одруженого ...