Леді і він - любов, сім'я, секс

Леді і він - любов, сім`я, секс
Зараз чимало жінок цитують фразу, швидко набрала популярність: «Мені не потрібна друга половинка, я вже ціла». Жінки справляються з будь-якими побутовими труднощами, займають керівні посади, водять автомобіль і навіть вміють поміняти лампочку. Тоді навіщо сучасної леді потрібен чоловік? Чому, як і багато років тому, жінка прагне створити сім`ю?

Чоловік і жінка ... Вічне протистояння, конфлікти, розбіжності. З часів Адама і Єви ми часто не в змозі знайти спільну мову, вічно вступаючи в безглузду суперечку: хто правий? Хто сильніший? Розглянемо основні моменти, які об`єднували раніше чоловіків і жінок.

Ну, по-перше, побут. У наші дні чоловікові не потрібно вбивати мамонта і нести його додому. До супермаркету дійти не проблема. Та й багато жінок просто не захочуть готувати. сучасна леді, як правило, хоче домогтися в своєму будинку ідеального затишку і порядку без розкиданих брудних шкарпеток, а чоловік просто хоче спокою, щоб ніщо не відволікало від футболу і он-лайн ігор.

Гроші. Ця важлива складова сімейного укладу тепер особливої ролі не грає. Жінки себе прекрасно забезпечують самі, тим більше, що зустріти багатого принца на білому «мерседесі» не завжди вдається. Та ще й чоловіки намагаються вибрати в дружини принцесу з половиною королівства в придане, щоб не працювати.

Секс. Раніше про це говорили «Таїнство шлюбу». На жаль, традиційний уклад, на жаль, стрімко йде в минуле. Один раз на все життя, без зрад і навіть думок про зраду вийти заміж можуть одиниці. У західних країнах все більше поширюється «секс без зобов`язань», просто для задоволення.


Діти. Мати-одиначка в наш час стала майже нормою. Жінки монополізували право на дітей. Тим більше, спільна дитина іноді лише заважає жити разом. Чи хочуть чоловіки дітей - питання ще більш складний.

Квартира. Важливий козир, звичайно. Квартирне питання - тема актуальна. Але вжитися під одним дахом стає чомусь все важче. Розмін квартири часто стає сумним підсумком невдалої сімейного життя.

Що ж виходить? Не залишилося жодної причини заводити сім`ю? Ні! Одна річ залишилася незмінною, і ім`я їй - ЛЮБОВ. Саме це світле почуття не можуть зруйнувати жодні громадські перевороти і потрясіння. Як за часів Ромео і Джульєтти, так і зараз, ніщо не може замінити душевну теплоту, турботу, підтримку, яку може дати тільки улюблений і єдиний чоловік.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Вікові кризи сімейного життя фото

Вікові кризи сімейного життя

Поки існують чоловіки і жінки, питання про зраду не перестануть бути актуальними. І зрозуміти причини, знайти винуватця…

» » Леді і він - любов, сім'я, секс