Материнство: радість чи тягар?

Материнство: радість чи тягар?
Кожна жінка мріє стати матір`ю. Це прагнення закладено в неї природою. Але одночасно з позитивними емоціями, що виникають у зв`язку з народженням дитини, молода мама стикається з безліччю труднощів, які потрібно долати.

Народження дитини - радісна подія в будь-якій сім`ї, якщо, звичайно, це бажаний малюк, а сім`я повна. До його народження ретельно готуються: обговорюють заздалегідь ім`я, читають спеціальну літературу, оформляють дитячу кімнату.

Але майбутні мами повинні розуміти, що в зв`язку з появою малюка в їхній родині, виникнуть і нові обов`язки. Ви тепер вже будете відповідати не тільки за себе, але і за життя, здоров`я і щастя маленького чоловічка. І якщо раніше ви могли ризикувати собою, наприклад, стрибаючи з парашутом або катаючись на автомобілі з божевільною швидкістю, то, ставши мамою, ви не зможете так ризикувати своїм життям.

Будьте готові проводити безсонні ночі біля дитячого ліжечка. Вам потрібно буде через певний час вставати, щоб нагодувати дитину, поміняти йому підгузник. А в деяких випадках, коли діти хворіють або у них ріжуться зубки, і зовсім не вийде відпочити.

Швидше за все, у вас не буде вже достатньо часу для заняття своєю улюбленою справою (читання книг або відвідування клубу).


Коли жінка стає мамою, вона змушена на якийсь час залишити свою роботу. А це не дуже добре для її кар`єрного росту. Тому будь-який роботодавець віддасть перевагу взяти на роботу чоловіка або жінку, у якої немає маленьких дітей.

Приготуйтеся також до того, що після пологів у вас може з`явиться зайва вага, і ви не зможете надіти обтягучу або улюблені джинси. Доведеться попрацювати, активно зайнятися спортом, щоб повернути колишні форми.

Але всі ці труднощі можна з легкістю подолати, коли ви бачите посмішку своєї дитини, ручки, які він простягає до вас, і розумієте, що на світлі тепер є частинка, яка вас дуже любить.

І що б не трапилося з вами, ви розумієте, що зможете зробити навіть неможливе для щастя ваших дітей. Крім того, діти дуже згуртовують молоду сім`ю, так як саме в них її майбутнє.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Коли пора заводити дитину? фото

Коли пора заводити дитину?

Багато хто не уявляє собі щасливого життя без дітей. Сім`я починається, коли двоє вирішують жити разом і піклуватися…

Як бути хорошою мамою фото

Як бути хорошою мамою

Живеш чимось, мрієш про щось і день у день живеш якимись своїми бажаннями і своїми потребами, не думаючи ні про що. Але…

» » Материнство: радість чи тягар?