Про що говорить високий каблук

Про що говорить високий каблук
Чоловіки без розуму від дівчат, які носять туфлі на шпильці. Високий каблук візуально витягує силует, робить фігуру стрункішою, підвищуючи самооцінку. Чим впевненіше дівчина, тим вище її психологічний захист. Любительки витончених туфельок на шпильці відрізняються кокетливо, амбітністю і хитрістю.

Високий каблук з`явився давно. Навіть важко сказати, коли це сталося. Жінки не можуть уявити життя без взуття на підборах. Він не виходить з моди. Змінюється лише форма і товщина. Взуття на високих підборах підходить до різних нарядам.

Одне з головних жіночих достоїнств - довгі стрункі ноги. Ще в ранньому віці дівчатка починають використовувати косметику і приміряти мамині туфлі. З віком бажання бути красивою і привабливою зберігається.

при ходьбі на підборах хода стає більш граціозною та жіночною. Доводиться балансувати через деякій нестійкості. При цьому погойдуються з боку в бік стегна надають ході особливий шарм.

Жінці підсвідомо хочеться привернути увагу чоловіків. Це закладено на рівні інстинкту. Встаючи на каблуки, дівчина стоїть ніби на носочках. Тому напружуються м`язи сідниць, роблячи їх більш пружними. Це безсумнівно оцінить чоловіча половина людства.


Жінки, які носять каблуки, отримують більше задоволення в сексі. При ходьбі на шпильці нога знаходиться під кутом до землі, що сприяє постійному тренуванні м`язів малого тазу. Саме вони відповідають за якість сексу. після пологів у жінок ці м`язи послаблюються. Тому ходьба на каблуках буде не зайвою для підтримки м`язів в тонусі. Чим краще вони натреновані, тим яскравіше оргазм і сексуальне збудження.

Самооцінка жінки залежить від того, яка взуття на ній одягнена. Високі каблуки дозволяють відчувати себе впевненіше. Тому жінка показує кращі результати в роботі. Чим вище зростання, тим швидше людина просувається по кар`єрній драбині.

Високий каблук говорить насамперед про природному бажанні бути красивою і бажаною в очах оточуючих. Але не забувайте про внутрішню красу. Чоловікові набагато приємніше бачити поруч із собою не тільки привабливу, але розумну супутницю.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Чи шкідливий високий каблук? фото

Чи шкідливий високий каблук?

Ніхто не сперечається, що каблуки - це красиво, жіночно і елегантно. Взуття на підборах завжди давала своєї власниці…

Шкода від високих каблуків фото

Шкода від високих каблуків

Практично всі жінки носять взуття на підборах. Туфельки на шпильці виглядають дуже красиво і сексуально, ноги здаються…

Підкорити висоту - просто! фото

Підкорити висоту - просто!

Ти мрієш носити сексуальні шпильки, але від високих каблуків у тебе паморочиться в голові і підгинаються коліна? Туфлі…

Жіночі туфлі на шпильці фото

Жіночі туфлі на шпильці

В іміджі жінок туфлі на шпильці вважаються спокусливим атрибутом і з цією думкою згодні багато чоловіків. До речі…

Найбільші каблуки світу фото

Найбільші каблуки світу

Каблук давно став продовженням будь-якій жіночій ніжки. Покликаний візуально подовжувати ноги і робити їх володарку…

Хто придумав жіночі каблуки фото

Хто придумав жіночі каблуки

Взуття на підборах є неодмінним атрибутом гардеробу сучасної жінки. Каблуки візуально подовжують ноги, роблять ходу…

Як красиво ходити на кабукі фото

Як красиво ходити на кабукі

Високі підбори, без сумніву, дуже прикрашають наші ніжки, візуально подовжуючи їх і роблячи більш стрункими. Однак…

Каблуки? На здоров'я! фото

Каблуки? На здоров'я!

Важко уявити сучасну дівчину без взуття на високих підборах. Адже вони роблять їх вище, стрункішою. Та й чоловіків…

А я одягну високий каблук! фото

А я одягну високий каблук!

МОЗ і тут не втомлюється піклуватися про наше здоров`я. І недаремно. Масу проблем може спровокувати надмірне носіння…

» » Про що говорить високий каблук