Мудра жінка, хто ж це?

Мудра жінка, хто ж це?
У відносинах хтось із подружжя повинен проявляти мудрість, інакше сім`я рано чи пізно розпадеться. І дружина, як хранителька вогнища, може взяти на себе цю нелегку ношу. Ось тільки хто це - мудра дружина?

Слово «сім`я» асоціюється із затишком, теплом, взаєморозумінням. Дійсно, коли чоловік і жінка створюють дану комірку суспільства, вони виконані самими світлими почуттями і бажаннями і чекають виконання всіх своїх мрій. І правда, якийсь час молодята живуть душа в душу з щирим ощущуния щастя. Але проходить рік, потім два і пелена з очей спадає. Це не означає, що люди несподівано стають чужими, просто вони дивляться один на одного іншими очима. Найчастіше виникають суперечки і конфлікти. І врятувати в даній ситуації може тільки мудрість. Мудра жінка - порятунок сім`ї. Але для того, щоб досягти такого статусу, потрібно обміркувати, чим ви готові пожертвувати заради збереження і процвітання відносин.

По-перше, погляньте на вашу пару з боку і зробіть висновок про те, чи хочете ви, щоб любов тривала. Розлучення - звичайний випадок для людей, які не можуть і не хочуть більше жити разом. Якщо ж ви зрозуміли, що чоловік дорогою і близька людина, то вам є для кого ставати мудрої.

По-друге, вирішите, чи зможете ви змінити свій характер. У сварках жінка відіграє значну роль. Часто саме її закиди, причіпки і вимоги стають нестерпними для чоловіка. І якщо ви знаєте, що небезгрішні, то страйтесь поводитися спокійніше, шукайте компроміси, вчіться більше мовчати і слухати. Любляча дружина завжди може досягти бажаної мети без криків і скандалів. Мирні переговори діють набагато краще.


По-третє, не "пиляйте» чоловіка. Якщо він любить роботу, машину, риболовлю, полювання і т.п., не робіть з цього трагедію. Трохи особистої свободи необхідно кожній людині. Головне, щоб він не приділяв захопленню весь свій час.

По-четверте, довіряйте йому. Бувають дружини, які виявляють зайву підозрілість: читають смс в телефоні, переглядають електронні повідомлення і т.д. Така пильність образить вашого улюбленого людини. Крім того, такими вчинками ви не зробите сім`ю міцніше. Недовіра може породити бажання в реальності зробити щось нехороше.

І, по-п`яте, оточіть чоловіка турботою, любов`ю, увагою, подаруйте йому дитину і затишок в домі. Справжній чоловік зможе це оцінити і зрозуміє, що ви наймудріша жінка в його житті.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Просте сімейне щастя фото

Просте сімейне щастя

Людина створена для щастя, як птах для польоту. Тому кожен з нас хоче просто бути щасливим. І щоб ми там не говорили,…

Яка вона - мудра дружина? фото

Яка вона - мудра дружина?

Почемумужчіни так часто скаржаться на своїх коханих? Якщо судити по крітеріяммужчін про мудру дружині, то це та жінка,…

Як бути мудрою у відносинах фото

Як бути мудрою у відносинах

Мудрі жінки - це така рідкість. Адже щоб бути розуміє, прощає і податливою, необхідна просто залізна воля і такий же…

Я, мій чоловік і його коханка фото

Я, мій чоловік і його коханка

Знайомство, любов, зустрічі і, нарешті, весілля. А що далі? Довге щасливе сімейне життя, як в казці? На жаль таке буває…

Секрети сімейного щастя фото

Секрети сімейного щастя

Як говорить народна мудрість, вийти заміж легко, але ось зберегти своє сімейне щастя зовсім не просто. Щоб в будинку…

Як зберегти любов чоловіка фото

Як зберегти любов чоловіка

Існує думка, що любов - дуже крихке почуття, особливо любов чоловіка. Але насправді зберегти почуття чоловіка цілком…

» » Мудра жінка, хто ж це?