Офіс - мій другий дім

Офіс - мій другий дім
Зручність у офісі - це не тільки комфортне робоче місце, правильний стіл, зручні меблі, але і створення затишної атмосфери. Адже офіс є другою домівкою для працюючої людини, в ньому проходить велика частина дня. Створюючи комфортні умови для роботи, обов`язково потрібно пам`ятати і про аксесуари.

Дуже важливу роль при оформленні офісу грає освітлення. Можна використовувати не звичайне освітлення, а декороване. Добре підібране світлове рішення, може вдало підкреслити дизайн офісу. Необхідно, щоб світла було багато, адже від цього залежить і здоров`я людини.

В даний час, дуже популярно стало прикрашати свій офіс виробами з натуральних каменів. Для декорування офісного приміщення можуть бути використані мінерали, кристали, камені. Блакитний агат, зелений нефрит, червона яшма - перетворять офіс у другій будинок, наповнений стилем і комфортом.

Звичайно ж, при створенні в офісі затишній обстановки не обійтися без різних кольорів. Популярним є установка екзотичних пальм і рослин у дверей офісу. прикрасою шаф можуть стати розлогі рослини. Можна використовувати і квіти в яскравих горщиках, це додасть офісу оригінальність і яскравість. Також офіс можна прикрасити і композиціями з сухих квітів або тканини. Величезним успіхом користується в дизайні офісу флористичний колаж.


Модною тенденцією в оформленні стін офісу є дипломи, фотографії та картини в стильних рамках.

Також предметом декорування офісу вважається і звичайна вішалка. Металева вішалка будь-якого кольору, поставлена в певне місце, надає незвичайну елегантність і оригінальність інтер`єру.

Велику увагу потрібно приділити і вибору м`яких меблів, щоб в перервах між роботою можна було відпочити з чашкою кави і набратися сил. Меблі повинна бути якісною і безпечною. Найголовніше, при оформленні офісу необхідно вкладати свої ідеї та настрій, щоб офіс був оригінальним і по-домашньому затишним.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Косметика для офісу фото

Косметика для офісу

Напружена офісне життя не дуже добре позначається на зовнішньому вигляді жінки: шкіра або стає жирною, або, навпаки,…

Що одягнути влітку в офіс? фото

Що одягнути влітку в офіс?

Літо завжди приносить нам безліч подарунків і сюрпризів. Ті жінки, які працюють в офісі, найчастіше намагаються надіти…

Як розставити меблі в офісі фото

Як розставити меблі в офісі

Від правильності розстановки офісних меблів безпосередньо залежить продуктивність праці. Найчастіше доводиться…

Офіс - це маленьке життя фото

Офіс - це маленьке життя

Сучасна суєта обумовлена постійним рухом людей, які намагаються поліпшити свої житлові та інші умови. Звичайно ж,…

Як одягатися в офіс фото

Як одягатися в офіс

Багато жінок хочуть виглядати добре не тільки в гостях або на прийомах, але і на роботі. Однак, в деяких компаніях…

Офіс як другий дім фото

Офіс як другий дім

Велику частину часу ми проводимо на роботі і якою б вона не була - так чи інакше доводиться постійно перебувати в…

» » Офіс - мій другий дім