Альбер ельбаз: все найкраще - жінкам

Альбер Ельбаз: все найкраще - жінкам
Усе найкраще жінкам - такий девіз Альбера Ельбаза, і він не зраджує собі. Колекції кутюр`є наповнені легкістю, грацією і елегантністю. Дизайнер каже: «Мода - це не про вчора і не про завтра, вона про день сьогоднішній. Мені подобається думка про реальність, про приземленості. Так, я намагаюся з`єднати красу і комфорт. Але що таке краса? Я весь час намагаюся відповісти на це питання ».

П`ятдесятирічний дизайнер Альбер Ельбаз (Alber Elbaz) народився в Марокко на Касабланці в 1961 році, де сім`я жила, поки маленькому Альберу не виповнилося 10 років. Потім сім`я емігрувала до Ізраїлю. Як і кожна молода ізраїльтянин, Ельбаз служив в армії, після служби він вступив в Shenkar College of Textile Technology and Fashion. А в 1987 році майбутній всесвітньо відомий модельєр переїхав в Нью-Йорк, де йому пощастило працювати під керівництвом Джеффрі Біна (Jeffrey Bean) - відомого американського дизайнера. Однак Ельбаз йде від Біна і стає креативним директором марки Guy Laroche. Уже через рік 37-річний Альбер Ельбаз очолив лінію прет-а-порте для жінок в Модному будинку Yves Saint-Laurent.

Кутюр`є починає роботу над лінією Rive Gauche ready-to-wear. У той час Yves Saint-Laurent розробляв брючні костюми, блейзери та шорти, але Ельбаз запропонував мішкуваті шовкові сукні сірого, світло-жовтого, блакитного, глибокого зеленого і пурпурного кольорів. Дизайнер працював в YSL до 2001 року. До того як його запросив на роботу Будинок моди Lanvin. Саме тут Альбер Ельбаз починає втілювати в життя свою мрію і розробляє колекцію прет-а-порте для жінок. У цій колекції акценти були зроблені на повітряні сукні зі стразами, балетки і неймовірно жіночні пальто з інкрустованими вставками.


У 2008 році Lanvin вперше представив лінію весільних суконь з шовку, шовкового тюлю, тафти, мережива і шифону традиційних відтінків.

У 2009 році у співпраці зі шведом Джоном Йохансоном (John Johanson), кутюр`є починає роботу над чоловічою та жіночою колекцією речей з деніму. І як результат багаторічної роботи а Ельбаз був включений в список 100 найвпливовіших людей в світі моди, на думку газети Times. Зараз Альбер Ельбаз - дизайнер, що знаходиться на вершині моди, а речі з його колекцій неймовірно затребувані.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Дизайнер tom ford фото

Дизайнер tom ford

Том Форд (Tom Ford) - техаський хлопець, який народився в 1961 році, батьки його були ріелторами. Коли Тому виповнилося…

Lanvin - це шикарно! фото

Lanvin - це шикарно!

Яскраві, оригінальні, помітні прикраси Lanvin стали справжнім хітом серед інших ювелірних колекцій осені-зими…

Ів сен лоран: шлях легенди фото

Ів сен лоран: шлях легенди

Поєднуючи в своїх творіннях елементи чоловічого гардеробу і вуличного стилю, заснувавши стиль унісекс і ввівши в жіночу…

Прет-а-порте: вів'єн вествуд фото

Прет-а-порте: вів'єн вествуд

Британський дизайнер, один із засновників панк-моди Вів`єн Ізабель Суайр народилася в 1941 році в містечку Тінтвісл…

Світ моди: леонід алексєєв фото

Світ моди: леонід алексєєв

Кар`єра Леоніда Алексєєва в світі моди складається яскрава, стрімка, неправдоподібно легка і благополучна. Його не…

Світ моди: еді сліман фото

Світ моди: еді сліман

Цього француза не можна назвати просто дизайнером одягу, або фотографом, або художником. Еді Сліман - велика людина…

Прет-а-порте: ванесса бруно фото

Прет-а-порте: ванесса бруно

Ванесса Бруно - молодий дизайнер в історії моди, що виник на небосхилі в вільних 1990-х. Мешканками усього світу…

Прет-а-порте: giorgio armani фото

Прет-а-порте: giorgio armani

Дизайнер і модельєр Джорджіо Армані (Giorgio Armani) народився місті П`яченца в Італії 11 липня 1934 року. Після…

» » Альбер ельбаз: все найкраще - жінкам