Я уколів не боюся, я молодше стаю!

Я уколів не боюся, я молодше стаю!
На сьогоднішній день все більшу популярність завойовує пластична хірургія. Альтернативними методами збереження молодості шкіри є мезотерапія, ін`єкції ботокса, гіалуронової кислоти, лантокса, вітамінні коктейлі та інші способи збереження молодості шкіри. Якщо не боятися уколів, то придбати молодість шкіри не складно.

Багатьох жінок лякає перспектива появи зморшок на лиці. Вони намагаються маскувати зміни шкіри косметичними засобами, але рано чи пізно ці методи стають неефективними і доводиться вдаватися до послуг лікарів-косметологів.

Ботокс є курс ін`єкцій, які блокують мімічну активність шкіри обличчя і дозволяють скоротитися з`явилися зморшок в області губ, чола і шиї. За допомогою безлічі уколів лікар вводить в глибокі ділянки м`язів на обличчі ін`єкції. Процедура безболісна і займає від сили 10 хвилин. Ефект стає помітний через 2 тижні і триває до 6 місяців.

Після процедури спостерігається легке почервоніння шкіри, печіння, але всі ці відчуття проходять протягом дня і боятися їх не потрібно. Головне - не переохолоджувати і не перегрівати в цей час шкіру, не завдавати декоративну косметику і не відвідувати солярій.

Найчастіше для омолодження шкіри, використовують «ін`єкції краси» - мезотерапію. Суть методу в тому, що за рахунок уколів відбувається поліпшення стану шкіри і скорочується число мімічних і глибоких зморшок. Живильні речовини і вітаміни впливають на глибокі шари шкіри, тим самим, змушуючи виробляти їх власний колаген і здатність до регенерації.


Одним з принципів процедури є невелика кількість ін`єкцій в проблемні місця, оскільки надлишки можуть спричинити за собою передозування. Крім того, слід дотримуватись інтервалу між процедурами - приблизно в один тиждень. Завдяки точкового впливу на проблемні місця коригується вугровий висип, хроностаріння і інші. Загальний курс складає близько 6-8 разів. якщо вибрати гомеопатичний курс уколів, то він триватиме до 10-15 разів, відповідно зі збільшенням вартості курсу ін`єкцій.

Косметологи можуть скласти індивідуальний коктейль для конкретної проблеми шкіри, або проколоти курс готових препаратів. Індивідуальні коктейлі повинні складатися з 3-4 компонентів, і включають в себе мінерали, вітаміни, антиоксиданти, коферменти, нуклеозиди та інші речовини, спрямовані на боротьбу з передчасним старінням шкіри.

Спеціаліст може провести процедуру різними способами. Наприклад, покривши все обличчя дрібними укольчик, що дозволить активним компонентам швидше вбратися в шкіру. Існує ще акупунктурний метод проведення мезотерапії, коли відбувається вплив на біологічно активні точки.

Перед процедурою на шкіру обличчя наноситься анестезуючий гель, який досягає максимального дії протягом години. Після чого, можна сміливо не боятися уколів і ставати молодшим в руках досвідченого майстра.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Мезотерапія: плюси і мінуси фото

Мезотерапія: плюси і мінуси

Мезотерапія в салонах краси користується великою популярністю. З її допомогою зупиняють старіння, згладжують зморшки,…

Біоревіталізація особи фото

Біоревіталізація особи

Наша шкіра починає втрачати еластичність вже до 25 років. Саме з цього моменту починають з`являтися перші ознаки…

Сучасні методи омолодження фото

Сучасні методи омолодження

Сучасні технології краси пропонують свом методи омолодження. ФотоомолодженняФотоомолодження - метод, заснований на…

Мезотерапія: уколи краси фото

Мезотерапія: уколи краси

Мезотерапія - це підшкірне введення лікарських препаратів і вітамінних комплексів. Проникаючи в шкіру, активні речовини…

Безін'єкційна мезотерапія фото

Безін'єкційна мезотерапія

Вже давно відома така процедура як мезотерапія. Вона довела свою ефективність для уповільнення процесів старіння,…

Коктейлі краси фото

Коктейлі краси

Порівняно недавно в нашій країні з`явився новий напрям в косметології - мезотерапія. Колись доктор Пістор ввів пацієнту…

Ін'єкції краси фото

Ін'єкції краси

Сучасна пластична хірургія і косметологія пропонує для догляду за обличчям великий арсенал засобів, призначених для…

Мезотерапія: коктейлі краси фото

Мезотерапія: коктейлі краси

У гонитві за молодістю жінки витрачають багато грошей на дорогі косметичні засоби, гублять своє здоров`я, наважуючись…

» » Я уколів не боюся, я молодше стаю!