У мережі зрад

У мережі зрад
Міцна сім`я - це фантастика чи реальність, як уберегти свою сім`ю від зрад, чому і навіщо люди зраджують один одному - всі ці питання хвилюють людей з давніх часів і по теперішній час. Мудрі пари напевно хочуть трохи розібратися в питанні зрад і навчитися запобігати їм.

Багато сімей в наш час вже не дотримуються класичних канонів сімейного життя: поширені так звані вільні шлюби, а деякі пари заздалегідь обумовлюють можливість зрад. Однак моделлю типового шлюбу все ще залишаються міцні моногамні відносини, до яких звикло і прагне більшість жителів слов`янських країн. Чи можливо прожити все життя з однією людиною і не змінювати йому при цьому, що робити, якщо кохана людина змінив, - ці питання хвилюють безліч людей.

Непорушна істина, тиражується усіма засобами масової інформації, - «менше знаєш - краще спиш». Але якщо ви підозрюєте близької людини в зраді, немає сенсу намагатися вивести його на чисту воду, краще відразу починати діяти. Згідно зі статистичними дослідженнями, до зради призводить, в першу чергу, незадоволеність існуючими відносинами (про це говорять понад 60% респондентів). Звідси випливає, що перше, що потрібно зробити, запідозривши зраду, - Спробувати зрозуміти, чого не вистачає вашому партнерові.

Якщо справа в одноманітності сексуальних відносин, можна постаратися привнести родзинку в інтимну область. Якщо ви розумієте, що перестали залучати партнера фізично, нехай це стане приводом змінити щось у своїй зовнішності і поведінці.


Так уже склалося, що схильність до полігамних поведінки більше властива чоловікам, тому основна маса рад про те, як пережити зраду, стосується жінок. Однією з найбільш дієвих рекомендацій в такій ситуації може стати наступна: жінкам необхідно змінити внутрішню установку з «я нещасна, мені чоловік зраджує» на «що я можу зробити, щоб залишатися цікавою для чоловіка? ». Усвідомлення себе нещасною позбавляє блиску в очах, здатності і бажання змінювати ситуацію, а спрямованість на результат, навпаки, додає сили, оптимізм і прагнення до кращого.

Прощати чи не прощати зраду, кожен вирішує для себе сам. Знову ж, є різниця - одиничний це випадок, чи зрада перетворилася в звичайну практику з боку партнера. Якщо швидкоплинний фізичний контакт можна спробувати пробачити і забути, то, потрапивши в мережі зрад, прощати набагато важче.

Головний фактор, що запобігає зради, - тепло і комфорт у відносинах, підтримувані обома партнерами. Нехай ваша сім`я ніколи не зіткнеться з цією проблемою, живіть щасливо.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Чи можна прощати зраду? фото

Чи можна прощати зраду?

Так уже склалося, що зрада насамперед асоціюється зі зрадою. Але чому ця скороминуща зв`язок часом руйнує навіть…

Жіноча зрада: причини фото

Жіноча зрада: причини

Чому жінки зраджують? Що штовхає нас, берегинь, ласкавих і дбайливих дружин, ніжних і люблячих матерів на настільки…

Як пробачити зраду хлопця? фото

Як пробачити зраду хлопця?

Чи цікавилися ви: що найскладніше пробачити? Звичайно, зрада коханої людини - його зраду. Але, на жаль, від цього ніхто…

Вікові кризи сімейного життя фото

Вікові кризи сімейного життя

Поки існують чоловіки і жінки, питання про зраду не перестануть бути актуальними. І зрозуміти причини, знайти винуватця…

Прощати чи зраду? фото

Прощати чи зраду?

Одягаючи вінчальну сукню, ми вважаємо, що щастя стане нашим постійним супутником. Однак сімейне життя це не тільки…

Статистика зрад фото

Статистика зрад

зміст:Чоловіки зраджують частішеЧому людям змінюють?Подружня зрада є досить поширеним явищем: більшість людей, які…

Головні причини зрад фото

Головні причини зрад

Зрада - це завжди неприємно, прикро і боляче. Причому, як правило, люди розуміють, що може статися в результаті їх…

6 Міфів про зраду фото

6 Міфів про зраду

Лише невелика кількість одружених пар здатне пережити зраду і продовжити жити разом. Тому подружня невірність є однією…

» » У мережі зрад