Східні мотиви: пір'я павича, дорогоцінні камені і шовк

Східні мотиви: пір`я павича, дорогоцінні камені і шовк
Одяг зі східними мотивами неймовірно освіжає, оновлює і інтригує. Всі провідні модельєри зараз буквально ганяються по світу в пошуках оригінальних східних Етномотивами. От і йдуть в хід прикраси з пір`я павича, дорогоцінних каменів і, звичайно ж, шовку.

Східна одяг одночасно стримана і принадна. Адже наскільки незвично виглядає плаття, декороване дорогоцінними каменями і пір`ям. Головне, прикрашаючи одяг такими екстравагантними аксесуарами, потрібно не перестаратися. Одне перо оригінально, два - цікаво, три - вже по-чудернацьки.

Взагалі, пір`я в одязі використовуються для додання образу легкості, легкості і сексуальності. Вони допомагають жінкам відчути себе злегка легковажними. Що, в свою чергу, значно підвищує власниці кокетливою одягу настрій. Пір`я можна використовувати і в якості доповнення до зачіски, і в якості прикраси супутніх аксесуарів, наприклад, сумок.


Камені - то, що легко поєднується з одягом. Перестаратися в оздобленні одягу дорогоцінними каменями досить складно. Адже вони чудово поєднуються з тканиною, як в одній колірній гамі, так і в різних. Колір тканини можна просто доповнити однотонними каменями, які додадуть матерії загадкові і інтригуючі блиск і мерехтіння. Якщо ж камені будуть абсолютно відмінного від тканини кольору, то вони можуть вигідно підкреслити якісь вигини фігури або незвичайні складки на одязі. Крім цього, камені додадуть одязі святковий настрій.

вибір шовку виправданий сучасними вимогами до всього натурального. Тканина ця легка, ніжна і дуже зручна. Одне з головних її достоїнств - то, що вона практично не мнеться. Летюча матерія дозволяє показати фігуру в найвигіднішому світлі. Шовк - матеріал струмує. Тому він може підкреслити найкрасивіші вигини тіла жінки. Одяг з шовку в східному стилі принадна, що кличе і дуже легка.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Одяг із натурального шовку фото

Одяг із натурального шовку

Самим незвичайним властивістю одягу з натурального шовку є те, що одягнувши її виникають відчуття живого дотику. Це…

Помилки в одязі фото

Помилки в одязі

Іноді навіть наймодніша, красива і якісний одяг може зіпсувати весь вигляд. Вона може бути найдорожчою і популярної…

Писана краса: одяг з батика фото

Писана краса: одяг з батика

Одяг з батика - чудовий спосіб розбавити свій повсякденний гардероб соковитими і строкатими фарбами. Вона органічно…

Як вибрати одяг по фігурі фото

Як вибрати одяг по фігурі

Всі давно знають про те, що більшу частину недоліків будь-якої фігури можна легко приховати за допомогою одягу, але як…

Прикраси з чорними діамантами фото

Прикраси з чорними діамантами

Прикраси з чорними діамантами - гідний експонат в колекції коштовностей будь-якої жінки. Особливу популярність ювелірні…

Вибираємо сережки фото

Вибираємо сережки

Сережки - особлива тема для жінки, адже саме сережки найбільше акцентують увагу на нашому обличчі. Тому блиск каменів…

Прикраси для літа фото

Прикраси для літа

Мода на прикраси змінюється так само швидко, як на одяг, взуття та аксесуари, тому, щоб виглядати на всі сто, необхідно…

Вибираємо весільні прикраси фото

Вибираємо весільні прикраси

Образ нареченої завжди викликає чіткі асоціації з прикрасами - фата, квіти і коштовності в волоссі, витончене кольє і…

» » Східні мотиви: пір'я павича, дорогоцінні камені і шовк