20 Чоловічих помилок щодо жінок

20 чоловічих помилок щодо жінок
В наш час, коли за вікном двадцять перше століття, люди все модифікують, розвивають, йдуть вперед, світ не стоїть не місці ні секунди. Не оминуло це стороною і людські відносини. У людей з часом кардинально змінюється світогляд. Давайте розглянемо погляд на життя з боку сильної половини людства. Психологи визначили мінімум 20 причин глибокого омани чоловіків з приводу жінок.

Отже, найпоширеніші помилки чоловіків.

1. «Це я ідеальний! Вона моя! Назавжди буде моєю! Крім мене їй ніхто не потрібен ... »Поспішаємо вас засмутити, милі чоловіки, тому що психологи визначили, що мінімум 80% жінок, які шалено закохані в свого супутника життя, можуть в найнесподіваніший момент закохатися в якогось божевільного.

2. Жінки люблять вухами! Але ж не все так просто, тому що всі чоловіки говорять дуже банальні речі, відомі кожній сучасній жінці.

3. Зараз дуже багато сильних і самовпевнених жінок. Але це теж не зовсім так. Кожній жінці хочеться чоловічий ласки і турботи, яку б вона на себе маску не вдягала, виходячи на вулицю.

4. Будь-яку провину можна спокутувати подарунком. А чи не буде ваш подарунок кожен день нагадувати вашої коханої про образу?

5. Дівоча пам`ять. І це теж далеко неправда. Жінки пам`ятають усі дати. Аж до першої зустрічі, першого сексу і навіть поцілунку.

6. Чоловік повинен бути схожий на Джонні Деппа. Не кожна жінка хоче собі божевільного красеня, бо жінок часто відвідують думки: «А раптом поведуть?»

7. Деякі чоловіки вважають, що всі жінки - стерви. У жінці з яскравим макіяжем чоловік майже впевнений, що перед собою бачить доступну особу. І як таке взагалі може прийти в голову?

8. Тільки секс здатний утримати жінку. І далеко не так, адже жінки в першу чергу люблять не фізично, а душевно.

9. Жіноче кокетство, а чоловіки сприймають його як сексуальне пропозицію.

10. Жінка, з якою чоловік вже багато часу, простить будь-яку зраду.


11. Нинішні жінки не бажають заміжжя. Заміж хочуть всі, всі хочуть казки, а не кожен може подарувати ту казку, про яку вона так давно мріє.

12. Дати жінці нагулятися до заміжжя. Поведінка жінки буде аналогічним, як і з усіма попередніми партнерами, якщо їй подобається таке життя.

13. Певна категорія жінок перед потрібним чоловіком буде грати саме ту роль, яку чоловік бажає бачити.

14. Через секс жінка вирішує всі свої проблеми.

15. Деякі запевняють, що жінок полігамні - це їх природа.

16. Ідеальна дружина - жінка, що виросла в неблагополучній сім`ї.

17. На жінку не можна піднімати руку. А багатьох це заводить!

18. Дізнавшись про мої мінуси, наші відносини зруйнуються з її ініціативи.

19. Жінки - прихильниці анального сексу.

20. Жінок цікавить розмір члена, і це одна із запорук хороших відносин.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Що чоловік хоче від жінки фото

Що чоловік хоче від жінки

Ви здивуєтеся, але існує величезна різниця між тим, що кожен підлогу думає про протилежне і чого дійсно хоче від нього.…

Статевий акт очима жінок фото

Статевий акт очима жінок

Яким повинен бути статевий акт очима жінок? Дане питання мучить чоловічу частину населення вже не перше тисячоліття.…

» » 20 Чоловічих помилок щодо жінок