Як розпізнати шантажиста

Як розпізнати шантажиста
Шантаж - це непорядні дії, що здійснюються для залякування, щоб добитися якоїсь вигоди. Як правило, в реальному житті ми частіше зустрічаємося з таким різновидом шантажу як емоційний шантаж. Рідні один одному люди опиняються в ситуації, коли один з них маніпулює іншим, погрожуючи заподіяти неприємність або біль.

Емоційних шантажистів можна умовно розділити на чотири види.

«Мучителі» жорстко і напористо виставляють вимоги, і зазвичай їх загрози спрямовані на прискорення процесу капітуляції. Мучитель може голосно обурюватися, може агресивно мовчати, але мета всього поведінки - Задавити на корню спробу опору. Основними фразами, якими оперує мучитель, є: «Якщо ти не послухаєш, то пошкодуєш. Я тебе попереджав »,« Щось не подобається - двері відкриті! ».

Зворотній схема шантажу у так званих «жертв». Вони маніпулюють людьми за допомогою погроз зробити що-небудь з собою. У разі якщо їм не поступаються, «жертви» кидаються словами: «Я викинуся з вікна, якщо ти підеш», «Ти повинна повернутися в сім. У мене серце хворе, я буду переживати »,« За що ти мені робиш так боляче? ».


Існують також шантажисти виду «страждальців». Такі люди вважають за краще будь-які слова і дії перевертати, створюючи у інших комплекс провини і жалю. І рано чи пізно «страждальці» наводять на думку, що тільки вони здатні дати те, що потрібно. Маніпулюють, як правило, таким чином: «Я хотів як краще для тебе, для нас. Але якщо ти думаєш тільки про себе, я не буду з тобою сперечатися ».

І найбільш поширений вид маніпуляції - шантаж «лукавих». Вони вважають за краще перевіряти своїх близьких самими витонченими способами, влаштовують іспити і пояснюють це тим, що готові віддати взамін саме краще. основними прийомами тиску «Лукавих» є слова: «Якщо ти мене так сильно любиш, то зробиш це», «Не ламайся, будь дорослої і сучасною жінкою. Не бійся, нам обом буде добре ».

Якими б цілями керувалися маніпулятори і як би сильно вони не переконували, бажання їх залишається одним і тим же - здобути перемогу і підпорядкувати собі будь-яку ціну. Шантажистів не хвилюють бажання або потреби інших людей, тому слід бути дуже обережним при спілкуванні з ними і ні в якому разі не піддаватися на їх пресинг.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як вплинути на людину фото

Як вплинути на людину

Ти впевнена, що всі рішення приймаєш сама. Але, є люди, впевнені в зворотному: вони вміють грати на твоїх звичках і…

Як встояти спокусі фото

Як встояти спокусі

Що робити, якщо вас схиляють до інтимної близькості, а ви цього не хочете? Пам`ятайте, що спокусники, як правило,…

Як помиритися з хлопцем? фото

Як помиритися з хлопцем?

Самотність є важким випробуванням для всіх людей без винятку. Якщо ти стала самотньою, то напевно відчуваєш…

Розмови під ковдрою фото

Розмови під ковдрою

Часто відверті розмови про секс між партнерами вважаються ганебними, непотрібними. Хоча часом це необхідно. Щоб секс…

» » Як розпізнати шантажиста