Ферджі, яку ми не знали

Ферджі, яку ми не знали
Співачка Стейсі Енн Фергюсон, більш відома як солістка групи Black Eyed Peas Ферджі, на сцені з дитинства. Вона почала співати і зніматися в серіалах ще дитиною. Здавалося б, все її життя відкрита перед журналістами, і немає нічого невідомого в її біографії. Але все зовсім на так просто, як здається.

Ферджі народилася і зросла в штаті Каліфорнія, в досить релігійної та консервативній католицькій родині. Їй було близько десяти років, коли вона почала виступати в різних шоу і зніматися в серіалах.

Коли Стейсі Фергюсон виповнилося 27 років, вона стала солісткою групи Black Eyed Peas. На той час команда готувала до випуску вже третій альбом. І тільки красуня Ферджі з глибоким і сильним вокалом змогла вивести цю групу на вершини хіт-парадів. І Ферджі, і група тільки виграли від цього об`єднання.

Ферджі об`їздила з гастролями Black Eyed Peas весь світ, практично не маючи часу на особисте життя. І лише в 2009 році вона вийшла заміж за актора Джоша Дюамеля.

Прекрасна кар`єра, відмінна сім`я, здавалося б, більшого і бажати неможливо. але і в житті зірок бувають свої потрясіння. Лише через декілька місяців після весілля, яка відбулася в січні 2009 року, Ферджі зізналася, що бісексуальних. Ця новина приголомшила світ, хоча музичні критики припускали, що Ферджі влаштувала провокацію заради реклами свого нового синглу.


Але сумніви критиків з часом не отримали свого розвитку. Співачка дала кілька інтерв`ю, в яких відверто розповіла про досвід близьких відносин з іншими жінками. "Я експериментувала в сексі з жінками, але постійної подружки у мене ніколи не було", - зізнавалася вона.

Весь світ був в шоці. Правильна і цілеспрямована Ферджі, яка не раз говорила про своє церковному вихованні, неможливо асоціювалася в уяві людей з лесбійської любов`ю. Правда, Ферджі спробувала заспокоїти шанувальників. Вона сказала, що прийняла рішення не зраджувати чоловіка, і ніколи не думала про секс на трьох. "Я була відкритою і чесною з чоловіком з самого початку відносин, - говорила вона, - думаю, жінки прекрасні, я отримала море задоволення від спілкування з ними, і навіть не соромлюся цього. Проблема в тому, що я також обожнюю одного гідного чоловіка. І я не дозволю собі крутити романи на стороні. я говорила про це з психотерапевтом, він переконав мене, що секс з жінкою - це все одно зрада. І я встановила собі правило: ніяких зрад ".

Зараз Ферджі запевняє, що розсудливою. Вона скоротила своє робоче розклад і почала більше часу приділяти чоловікові. Вона не виключає, що в недалекому майбутньому подарує йому спадкоємця. І тоді про скандальні сторонах її минулого буде забуто назавжди. Ферджі готова це зробити заради сім`ї і дитини.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Хочу таке тіло фото

Хочу таке тіло

Популярний американський журнал Fitness Magazine представив публіці черговий рейтинг зіркових тіл, на які хочуть бути…

Кафи - ультрамодні сережки фото

Кафи - ультрамодні сережки

Напевно, деякі женщінипросто мріють про те, щоб носити сережки, але з яких-небудь причин не можуть не хочуть…

Зірки без фотошопу фото

Зірки без фотошопу

Практично всі жінки люблять гортати глянцеві журнали, собложек яких не сходять зірки з чудовою зовнішністю. Ми…

Відбувся показ victoria's secret фото

Відбувся показ victoria's secret

Довгоочікувана подія - шоу Victoria`s Secret, про який стільки говорили в модних колах, відбулося. Його особливістю…

У чому зірки ходять на пляж фото

У чому зірки ходять на пляж

Бути зіркою - нелегка справа, адже їм доводиться бути об`єктами всюдисущих папараці не тільки на світських вечірках і…

Макіяж, як у ферджі фото

Макіяж, як у ферджі

Макіяж - це невід`ємна частина жіночого образу. За допомогою грамотно підібраною косметики можна приховати недоліки і…

Персона: лоліта мілявська фото

Персона: лоліта мілявська

Лоліта - це Жінка з великої літери. Хоча сама актриса не раз говорила, що в її жіночому тілі живе душа чоловіка.…

» » Ферджі, яку ми не знали