Що таке екостиль?

Що таке екостиль?
Все більше людей прагнуть до здорового способу життя, відмовляються від шкідливих звичок, намагаються вживати в їжу тільки екологічно чисті, натуральні продукти. Ці віяння не могли обійти стороною модну індустрію, так з`явився екостиль - мода для тих, хто прагне бути ближче до природи, а в одязі цінує натуральність, прості форми і природність.

Постулати екостилю: мінімалізм, зручність, спокійні кольори. така одяг шиється з благородних натуральних тканин: бавовни, льону, шовку, вовни, джуту без використання шкідливих для людини синтетичних матеріалів.

Крім безсумнівної користі для здоров`я, одяг в стилі еко завдає шкоду навколишньому середовищу.

Уся сировина для виробництва еко-одягу збирають вручну, обробляють і фарбують, не застосовуючи хімічну обробку. Навіть добрива для вирощування таких культур використовують виключно натуральні. Тварини, шерсть яких піде на виробництво екологічно чистого одягу, також вигодовуються без хімікатів.


Здавалося б, неяскраві кольори, більш ніж проста форма - нудно. Ні в якому разі. Над створенням одягу в екостилі працюють імениті дизайнери і модні будинки. Не відстають і виробники спортивного екіпірування. Це доводить, що з екологічно чистої сировини можна виробляти стильну і гарний одяг.

Які ж переваги у прихильників екостилю? Тканини, з яких створюється такий одяг, відмінно пропускають повітря, шкіра тіла «дихає». Вони не викликають алергічних реакцій і шкірних подразнень, тому що виготовлені без хімічних добавок. Одяг в екостилі приємна і комфортна у використанні.

Особливо важливо це пам`ятати при виборі одягу для дітей. Дитячий одяг в екостилі - це не тільки дотримання модним тенденціям, але і турбота про здоров`я дитини. У ваших силах зробити правильний вибір, підібравши малюкові ошатну, стильну і екологічно чистий одяг.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Що таке екостиль? фото

Що таке екостиль?

В наш час, коли високі технології і штучні продукти стали звичним способом життя, багато хто повертається до ідеї, що…

Корисна для здоров'я одяг фото

Корисна для здоров'я одяг

На початку людського розвитку наші предки з ніг до голови були покриті волоссям. В даний час на людському тілі…

Лляні сукні в етно-стилі фото

Лляні сукні в етно-стилі

Спекотного літа хочеться надіти щось легке, не прилипає до тіла, приємне на дотик, що дарує прохолоду. Кращого ніж одіж…

Які стилі одягу існують? фото

Які стилі одягу існують?

Всі ми прагнемо бути красивими, цікавими, стильними. Я думаю, що кожна зможе назвати 5-10 стилів одягу. А які стилі…

Одяг для пікніка фото

Одяг для пікніка

Відпочинок на природі, з сім`єю або друзями, є одним з найбільш корисних і приємних одночасно. Але часто у нас…

Дута одяг фото

Дута одяг

Дута одяг - стьобана одяг із синтетичних матеріалів. В якості наповнювача можуть бути використані синтепон, пух або…

Organic одяг - що це? фото

Organic одяг - що це?

Organic одяг, також звана екологічної, з`явилася не так давно, але вже завоювала собі прихильників по всьому світу. Що…

Робочий одяг фото

Робочий одяг

Робочий одяг - це форма одягу, створена спеціально для працівників тієї чи іншої спеціальності. До даного виду…

Побутова одяг фото

Побутова одяг

Побутова одяг - вироби, які індивід носить в суспільних умовах. До неї відносяться білизняні вироби,…

Відомча одяг фото

Відомча одяг

Відомча одяг - один з видів форменого одягу, тобто однаковою за кольором, кроєм, знакам відмінності і виготовленої з…

Запашний одяг або незшитого фото

Запашний одяг або незшитого

Запашний одяг - одна з існуючих, поряд з накладної та орної, різновидів одягу, яку також називають драпірованої. Її…

Накладна одяг фото

Накладна одяг

Накладна одяг - один з існуючих типів одягу, що надягається через голову. На відміну від Запашні предметів гардероба,…

Урочиста одяг фото

Урочиста одяг

Урочиста, або святковий одяг - одяг, призначений для урочистих випадків, свят і інших заходів. Відрізняється вивіреним…

» » Що таке екостиль?