Колишня дівчина мого чоловіка

Колишня дівчина мого чоловіка
У кожного є минуле, свої перемоги і поразки, історії дружби і любові. Нам здається, що ці історії давно закінчені і живуть тільки в спогадах. Але іноді минуле повертається, причому в абсолютно невідповідний момент і в самому несподіваному варіанті. Наприклад, колишня дівчина вашого чоловіка.

- Дорогий, це хто?
- Це Таня (Катя, Маша, Глаша), моя колишня дівчина, познайомся.
Ви дивіться на неї, кисло посміхаючись, і вам ця ситуація починає подобатися все менше і менше. Симпатична і начебто навіть розумна, мила (а може, прикидається), але це все деталі. Ви теж дуже симпатична, розумна і мила дівчина. Але тут не конкурс краси. Питання полягає в тому, що їй від вашого хлопця знадобилося?

Ситуації бувають різні:

1. Можливо, їй просто нудно і вона дуже товариська людина без комплексів, а ваш хлопець (її колишній) для неї просто перейшов в категорію старих друзів. Так що дівчина має намір дружити, причому з вами обома. Але ми-то знаємо, що не буває дружби між чоловіком і жінкою.

2. Їй дійсно потрібна його допомога чи порада. Все-таки у них колись було багато спільного. Вона отримає своє і зникне з вашого горизонту.


3. Вона вирішила спробувати повернути свого колишнього хлопця (вашого справжнього), а вас відсунути в сторону.

З усіх варіантів найбезпечнішим буде другий варіант. А ось перший і третій варіанти повинні вас сильно стурбувати. Так, тут не позаздриш. Ну, що ж, на війні, як на війні, - всі засоби хороші.

Не треба тільки відразу влаштовувати сцени вашому бідоласі. Йому і так, напевно, ніяково. І категоричних вимог на кшталт таких «Щоб я її більше не бачила!» Теж не треба. Ви ж не знаєте всієї правди про їхні стосунки. Може, він після цього більше не захоче бачити саме вас. Завжди поводьтеся гідно і шанобливо по відношенню до неї. Це буде вам величезним плюсом.

Проте, колишня дівчина повинна зникнути з вашого горизонту. Постарайтеся позбавити вашого хлопця і себе від її товариства культурно. Просто дайте їй зрозуміти, хто тут господар ситуації. А зі своїм чоловіком будьте милою, ласкавою і попереджувальної. Нехай він зайвий раз відзначить, який скарб йому дісталося.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Ревнощі руйнує стосунки фото

Ревнощі руйнує стосунки

Ревнощі руйнує стосунки в родині. Що таке ревнощі? Це почуття є свідченням пристрасті або ж навпаки, головною ознакою…

» » Колишня дівчина мого чоловіка