Хочу виглядати як ... Єва мендес

Хочу виглядати як ... Єва Мендес
Єва Мендес - справжня красуня. Її пухкими губками, спокусливими стегнами і виразними очима захоплюються її численні шанувальники, які спостерігають цю актрису на екрані в кінофільмах і реклами компанії Revlon. Єва Мендес вважає за краще мідно-золотисту і ніжно-рожеву палітру. Давайте ознайомимося з деякими тонкощами нанесення макіяжу, якими користується актриса.

За допомогою м`якої круглої щіточки для тіней нанесіть білі з перламутровим відблиском тіні в куточки очей, а також поряд з бровами. Тепер візьміть овальну щіточку і нанесіть нею коричневі з сріблястим відливом тіні на всю повіку. Тієї ж самої овальної щіточкою з тінями виділіть нижню повіку. Для того щоб підводка була рівною, обережно проведіть щіткою по лінії нижніх вій.

Тепер знову візьміть круглу щіточку. Розподіліть мідно-коричневі або мідно-червоні тіні півколом на області зовнішнього століття. В основі такого макіяжу лежить комбінування коричневих відтінків для додання образу повноти і закінченості.

Темно-коричневим олівцем для очей підведіть верхні вії. Лінію розширте трохи за межами зовнішніх країв верхньої повіки. потім візуально збільште свої вії за рахунок туші, що подовжує темно-коричневого кольору.


Подкорректируйте вигин брів, скориставшись білим олівцем. Проведіть їм по всій довжині брів, створивши необхідну форму. Запам`ятайте - головне не колір брів, а краса їх форми. Тепер підготуйте шкіру до нанесення тонального засобу. Візьміть вологі очищаючі серветки і протріть ними особа, очищаючи шкіру і видаляючи з неї залишки попереднього макіяжу.

Спеціальним спонжиком нанесіть тональний засіб для маскування темних кіл під очима. Розподіліть також по всьому обличчю коректор. це засіб краще наносити постукивающими рухами кінчиків ваших пальців. Цими ж подушечками пальців нанесіть карамельно-рожеві рум`яна (по консистенції схожі на крем) на вилиці.

Губи підведіть олівцем рожевого або тілесного відтінку. Слідкуйте за лінією - вона повинна відповідати контуру губ. Нарешті, нанесіть спеціальної пензлем для губ оранжево рожеву (але не яскраву) помаду. Ось і весь макіяж.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Макіяж в фіолетових тонах фото

Макіяж в фіолетових тонах

Зробити погляд зачаровує, таємничим можна, якщо виконати макіяж в фіолетово-бузкових тонах. Тіні такого відтінку може…

Макіяж в стилі бейонсе фото

Макіяж в стилі бейонсе

У цій статті ми розкриємо секрети чарівною образу суперзірки Бейонс, її сексуальності і привабливості.Крок 1: Нанесіть…

Макіяж для розпірних очей фото

Макіяж для розпірних очей

Розкосі очі - це такий розріз очей, у яких зовнішній кут ока трохи піднятий над внутрішнім кутом. У багатьох…

Макіяж очей фото

Макіяж очей

Макіяж очей дуже важливий для жінки - на жаль, не кожна з нас знає, як зробити правильний і гарний макіяж очей, хоча…

Хочу виглядати як ... Мадонна фото

Хочу виглядати як ... Мадонна

Зірки кіно і шоу-бізнесу такі різнобічні. Особливо це стосується жінок. Бути різнобічними і постійно змінюваними їм…

Як зробити smoky eyes фото

Як зробити smoky eyes

Техніка виконання макіяжу smoky eyes включає в себе нанесення на повіки темних тіней і підводки. Щоб зробити такий…

Секрети природного макіяжу фото

Секрети природного макіяжу

Основною метою природного макіяжу є показати справжню красу будь-якої дівчини. Природний макіяж завжди на піку моди, і…

Як фарбувати очі брюнеткам фото

Як фарбувати очі брюнеткам

Епатажні риси, спекотний жар стервозности, чарівний погляд в поєднанні з яскравою зовнішністю, подарованої самою…

» » Хочу виглядати як ... Єва мендес