Нижче пояса

В жіночі журнали, як правило, пишуть жінки. Але, буває, що у сильної половини людства немає сил мовчати. І приходять до редакції здивовані, гіркі листи ...

печаль моя

"Вечір після нашої з нею сварки я провів з друзями. Вони затягли мене в бар пити пиво і дивитися футбол - в загальному, відволікали, як могли. Але розслабився я і почав думати, що, може бути, все не так погано, тільки коли залишився в компанії кращого друга Сашка і пляшки текіли на двох. Сашка переконував, що всі баби дурепи, особливо коли ревнують. І взагалі, не буває бочки меду без ложки дьогтю. А я кивав головою і все думав про її очах ...

Секс в під`їзді

"Її називали не інакше як Любаша. Чи не Любов або Любочка, а саме Любаша. Напевно, за її безпосередність. Це ім`я їй страшенно йшло! А ще мене вразило наповал її вміння миттєво змінюватися: то ставати гранично серйозною, то раптом перетворюватися в безтурботне дитя. Любаша командувала цілим загоном новоявлених тимурівців з літнього трудового табору в нашому місті, а я проходив журналістську практику в місцевій газеті. Тому мені не склало труднощів познайомитися з цією дівчиною: я попросив дати мені інтерв`ю, і ми усамітнилися в найближчому кабінеті.

Розмовляли ми, пам`ятається, ні про що, але не могли відірвати один від одного очей! В кінці розмови обмінялися телефонами, а вже на першому офіційному побаченні цілувалися. Ну а там пішло-поїхало. Через місяць Любаша вже переїхала до мене, наплетя батькам щось про довгострокову тимурівський відрядження. Всі побачення на нейтральній території (в кафе або кіно) закінчувалися однаково: додому і в ліжко! Ми займалися сексом скрізь.

Одного разу нас навіть застукали в під`їзді. З кожним днем я розумів, що люблю Любашу більше життя, і нарешті зважився зробити їй пропозицію. Вона сказала "так". Все б добре, якби буквально на наступний ранок я не забув мобільник на тумбочці біля ліжка ...

Чоловіки не монахи!


"Є у чоловіків одна риса: коли якась симпатична дівчинка починає з нами фліртувати, ми мимоволі відповідаємо їй. Ну ми ж не монахи! Так ось, незадовго до знайомства з Любашей на сайті "Одноклассники.ру" мене знайшла колишня однокурсниця. Ми обмінялися з нею контактами і час від часу злегка фліртували через есемески. Потім я познайомився з Любашей і, звичайно, про однокашніцей забув геть. А ось вона про мене - ні ...

У той самий день, коли мобільник залишився вдома, однокласниця була в особливо грайливому настрої і просто засипала мене непристойності. Любаша вирішила подивитися: раптом щось важливе і мені потрібно це швидко передати, та ось ... Увечері відбувся перший сімейний скандал. В процесі цього я дізнався, що Любаша може бути не тільки безневинним дитиною і невтомною коханкою, а й справжньою тигрицею.

Яких тільки гидот я не почув за якісь 10 хвилин! Але найболючіше удар моя наречена приберігала наостанок. Вже стоячи на порозі, вона кинула: "До речі, не такий вже ти і пес, Даня! Я з тобою жодного разу не відчула оргазму!" - І грюкнула дверима. Це був в прямому сенсі удар нижче пояса.

Ми з Любашей не бачилися вже тиждень, я дуже сумую, але забути її слова не можу. Друг Сашка все переконує мене, що це було сказано в запалі. А крім нього, мені і порадитися ні з ким: ну кому ще розкажеш про таку ганьбу? А ще я думаю: а що, якщо Любаша сказала правду? Значить, весь цей час вона прикидалася ...

І чи можна після такого мріяти про щасливому шлюбі? Або це всього лише обіцяна ложка дьогтю в бочці меду? Я не знаю, що робити далі. Йти на примирення першим, намагатися з`ясувати, скільки правди було в словах Любаші, або забути все це як страшний сон і жити далі, сподіваючись, що в наступний раз мені пощастить більше?

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Простежити, зраджує чоловік? фото

Простежити, зраджує чоловік?

Заходжу до чоловіка в офіс, весело піднімаюся по сходах - сьогодні я чудово виглядаю. У мене був час ретельно зробити…

Зрада подружніх пар фото

Зрада подружніх пар

Микита звик, що ми з Олегом завжди приносимо з собою спиртне, і був незадоволений, що на цей раз ми не купили навіть…

Характер взаємин у сім'ї фото

Характер взаємин у сім'ї

Ми були дуже схожі: сміялися над однаковими ситуаціями, розуміли один одного, але - на жаль ... І вперті теж були…

Думки одружених чоловіків фото

Думки одружених чоловіків

3 речі, які змушують його шкодувати про зроблене крокКоли під час весільної церемонії, через фати і локонів йому не…

Дружина хоче розлучитися фото

Дружина хоче розлучитися

Кожна зустріч була немов маленькою казкою, адже Едуард возив мене в кращі ресторани міста, показував всі визначні…

20 Гірших фраз для ліжка фото

20 Гірших фраз для ліжка

Багато хто погодиться, що ліжко це не найкраще місце для жартів, і все ж іноді буває є над чим посміятися, а іноді…

Закрити плетусі рот фото

Закрити плетусі рот

Вона знає все про вас і ваших друзів. Вона знає навіть більше: навіщо, чому і як ви поступите завтра, через місяць,…

Ах ця жіноча дружба фото

Ах ця жіноча дружба

Невже дружба пішлаМи з нею ділили порівну і радості, і печалі. А зараз...Коли ми з подружкою представлялися: "Я Саша! А…

Співачка глюкоза, біографія фото

Співачка глюкоза, біографія

Глюкоза ... мила дівчина.Сама сонячна і усміхнена дівчина на естраді Глюкоза розповість нам про своє авантюризмі, щастя…

Анна семенович, інтерв'ю фото

Анна семенович, інтерв'ю

Анна Семенович інтерв`ю.В її житті було багато чого від дуетів до соло. Вона вибрала останнє. музику«Якщо комусь…

» » Нижче пояса