Мода весна-літо 2015. Романтична панночка

Продовжуємо нашу розмову про яскравих ідеях і напрямах модного сезону весна-літо 2015. Сьогодні ми поговоримо про те, на що слід звернути увагу романтичної панночки, щоб зробити свій образ дійсно незвичайним і яскравим.

Рюші і волани

Подивіться на фото - наскільки вишукано виглядають спідниці і сукні, прикрашені численними оборками. Тут і обсяг, і гра кольору, і незвичність структури. Подібні речі дійсно дуже ніжні і романтичні, і навряд чи знайдеться дівчина, яка пройде мимо. Я б вибрала спідничку посередині (Burberry), хоча і плаття від Marchesa теж прекрасно.

Вишивка і мережива

Мереживо який рік в топі, але порівняйте речі з минулого сезону і сезону справжнього, щоб зрозуміти, наскільки воно стало ніжнішим і тонким. Якщо в минулому році мереживо - це скоріше прикраса, декор, то цього року практично тканину, з якої зроблена одяг. І все ж такий прозорий мереживний низ мене бентежить - це виглядає як виклик, а нам потрібна романтична панночка. Тому пальму першості я віддам першому сукні від Chloe.

прозорість


Продовжуємо розмову про прозорість і романтичності. Ні, я люблю прозорі речі і маю в своєму арсеналі пару вельми прозорих спідниць. І ці мені в принципі подобаються, тільки питання - чому вони прозорі настільки, що буде видно білизну. Все-таки сучасної вихованої дівчини демонструвати труси не пристало, якими б гарними вони не були, а тут хочеш не хочеш. Висновок - ідея чудова, тільки треба ще один шар тканини додати, і все буде як треба, тобто видно одночасно все і нічого. А мій вибір - фото N2 знову ж від Chloe.

бахрома

Ви як хочете, а я, мабуть, зупиню свій вибір в сезоні весна-літо 2015 саме на бахромі. Мати таку річ в гардеробі просто потрібно, навіть якщо вона піде з моди. А все тому, що за своєю естетикою, своєму руху, своєї ефектності довгі струменя тканини, схожі на вітер або морську хвилю, обіграють всіх з явною форою. Ех, була не була, все ноги показують, а я чим гірше? Давайте мені N3 - дизайнери Proenza Schouler, цього літа я повністю ваша.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Модні спідниці весна-літо 2012 фото

Модні спідниці весна-літо 2012

Які нові тренди візуалізують собою модні спідниці весна-літо 2012, на які базові поняття слід звертати увагу при виборі…

» » » Мода весна-літо 2015. Романтична панночка