Мода весна-літо 2015. Вільні 70-е ...

Що таке для світу 70-е роки? Для тих, хто вже забув або ще не знає, повідомлю, що цей час, коли у всіх все було добре. Ні тобі серйозних військових конфліктів, ні криз, ні тероризму, ні падінь курсів. Люди жили і раділи життю, і мода відповідала їм взаємністю - ніяких тобі хакі, асиметрії, незрозумілих обсягів, чоловічих елементів та іншого, навпаки, все красиво, жіночно і безтурботно. Давайте подивимося, що нам сьогодні пропонують модні будинки, щоб повернути в ту саму атмосферу вільних безтурботних 70-х.

У стилі американських індіанців

Одяг в індійському стилі

Я ще пам`ятаю фільми з актором на ім`я Гойко Мітіч - його плакат навіть висів у нас з братом в кімнаті. І якщо брат дивився, як він влучно стріляє в блідолицих, я цікавилася, що носять індіанські дівчини на ім`я Ясна Зоря або Срібна Зірка. У 70-е одяг вільних і вільних індіанців була дуже актуальна - сьогодні ми бачимо її нове народження. Хочете виглядати волелюбної індіанської "скво"? Вам допоможуть пончо, сукні з графічними принтами, бахрома, мокасини, етнічні прикраси.

романтична богема

Бохо - одяг для обраних

Ми вже розповідали вам про цей напрямок, який сьогодні називається бохо. Це легка і дуже жіночна одяг, квіткові мотиви, напівпрозорі тканини, довгі сукні, що створюють красиву хвилю. Зовні одяг вельми проста, але при цьому дуже ефектна і сексуальна.

Хіпі-шик

У стілде хіпі

Для тих дівчат і жінок, які хочуть демонструвати свої ніжки, дизайнери запропонували короткі наряди в стилі хіпі. Їх сила, перш за все, в принтах. Додавши до цих простих яскравим платтям шовкові шарфи, пояси, сандалі або ботильйони з натуральних матеріалів, яскраві сумки, ви будете виглядати навесні і влітку 2015 дійсно модно.

Ретро люкс - штани і сорочка

Модні комплекти штани і сорочка


Прості, але дуже витончені образи з 70-х, які легко впишуться в сьогоднішній день. Вам потрібні хороші джинси або брюки з високою талією і ефектна легка сорочка з натуральної тканини. Комір сорочки обов`язково розстебнутий, але як багато, це вирішувати вам. Класичним варіантом вважається поєднання білих і синіх відтінків, але можливі й інші, важливо лише щоб кольори джинсів мали відгомони і в сорочці. Босоніжки або невисока платформа, сонцезахисні окуляри - і образ готовий.

яскраві принти

Модні принти весна-літо 2015

Треба зізнатися, я не прихильниця яскравих принтів, але знаю багатьох, кому такий одяг дуже подобатися. Для них весна-літо 2015 може стати часом, коли можна сміливо демонструвати найсміливіші і калейдоскопічно малюнки. Сукні-сорочки, комбінезони, брючні костюми - носите що завгодно, лише б було яскраво.

Джинсові плаття

Джинсові сукні весна-літо 2015

Джинсові сукні - один їх хітів 70-х. Джинса з грубої одягу для ковбойських штанів перетворюється легку зручну тканину, яку з задоволенням носять жінки по всьому світу. Етнічні вставки, шнурівка, шкіряні сумки і натуральний мейк-ап допоможуть вам виглядати просто шикарно.

Блузи в народному стилі

Модні блузи весна-літо 2015

Футболка в народному стилі - ще одна прекрасна репліка невимушених 70-х. Подивіться, наскільки сучасно виглядають костюми на фото. Футболка прекрасно поєднується з шортами, брюками, джинсами, вільними брюками і блейзерамі - мабуть, це самий універсальний предмет з одягу 70-х, який можна використовувати практично в будь-якому ансамблі. Ну і ще один плюс подібної блузи в тому, що подібна вінтажна річ не піде з моди ніколи.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Модні сукні весна-літо 2012 фото

Модні сукні весна-літо 2012

Модні сукні весна-літо 2012 - давайте подивимося на подіуми і дізнаємося, які плаття будуть в моді навесні і влітку…

Стиль хіпі - одяг і аксесуари фото

Стиль хіпі - одяг і аксесуари

Стиль хіпі в одязі в основі своїй несе компіляцію різних етнічних стилів, але одяг в стилі хіпі дуже своєрідна завдяки…

У моді - етніка фото

У моді - етніка

Волелюбні натури, мандрівниці, інтелектуалки і просто красиві дівчата завжди були небайдужі до яскравої і незвичайної…

» » » Мода весна-літо 2015. Вільні 70-е ...